• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Чего ждать дальше

Аноним   
Профиль используется для всех Анонимов   
19 сентября 2009 12851 97
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   10 мая 2010


А чому це час від часу? Тато має постійно дбати про малюка - можна ввести в його обов’язки купання, вечірню прогулянку, масаж тощо. Я не розумію чому жінка повинна дбати про дитину постійно, а чоловік "час від часу". І не треба починати - він же працює... А жінка вдома з дитиною - на дивані лежить?



Чистота в домі... бувають дні коли я поїсти не можу тому що дитина не спить цілий день. А в мене дуже спокійна і самостійна дитина. От прямо чистота в домі і нафарбовані вії вирішать проблеми...




Я дуже вибачаюсь, але Ви годували дитину груддю? Які бутерброди, який майонез, які цукерки, торти та шоколадки?
Може тільки мою дитину і дітей моїх знайомих на таке висипає?



Прочитала Ваш пост і просто не можу утриматись - що за домостроївські поради?
По Вашій логіці чоловік - це чоловік, а не частина родини, не батько дитини. Якщо йому не цікаві проблеми родини (а перші місяці життя усе що пов'язане із життям маленького члена родини і є проблеми родини, звертаю увагу, НЕ ТІЛЬКИ ЖІНКИ, а саме РОДИНИ) - то яка він частина родини.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Поля

Поля

Имя: Ириска
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1216
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 03.11.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Поля
VIP пользователь
   10 мая 2010
Цитата: #1528 alisa 10 мая 2010, 20:43


А чому це час від часу? Тато має постійно дбати про малюка - можна ввести в його обов’язки купання, вечірню прогулянку, масаж тощо. Я не розумію чому жінка повинна дбати про дитину постійно, а чоловік "час від часу". І не треба починати - він же працює... А жінка вдома з дитиною - на дивані лежить?



Чистота в домі... бувають дні коли я поїсти не можу тому що дитина не спить цілий день. А в мене дуже спокійна і самостійна дитина. От прямо чистота в домі і нафарбовані вії вирішать проблеми...




Я дуже вибачаюсь, але Ви годували дитину груддю? Які бутерброди, який майонез, які цукерки, торти та шоколадки?
Може тільки мою дитину і дітей моїх знайомих на таке висипає?



Прочитала Ваш пост і просто не можу утриматись - що за домостроївські поради?
По Вашій логіці чоловік - це чоловік, а не частина родини, не батько дитини. Якщо йому не цікаві проблеми родини (а перші місяці життя усе що пов'язане із життям маленького члена родини і є проблеми родини, звертаю увагу, НЕ ТІЛЬКИ ЖІНКИ, а саме РОДИНИ) - то яка він частина родини.

Alisa,ты супер!!!! прямо мои мысли!!!
Гавочка

Гавочка

Имя: Наталья
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 430
Регистрация: 24.10.2009
Заходил(а): 24.07.2015
Город: Николаев
Район: Центральный
Гавочка
Активный пользователь
   10 мая 2010
alisa +1 молодец!!!!

stellar

Имя: stellar
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1288
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 05.09.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
stellar
VIP пользователь
   10 мая 2010
alisa, речь ведь не идет о том, чтоб мужчина не участвовал в жизни своей семьи! Речь о том, что у двух взрослых людей должны быть и другие темы кроме "покакал, поел, поспал". Конечно, с рождением ребенка жизнь молодой мамы преврщается в "день сурка" - и для неё именно действия крохи становятся основными событиями дня, но у мужа этих событий побольше и они разнообразней - с этим нужно считаться. Вам было бы интересно изо дня в день слушать одно и то же, при этом не имея возможности поделиться чем-то? Лично мне - не очень. Женщина ведь может быть мудрее, гибче. Иногда действия "в лоб" малоэффективны. Лучше рассказывать папе не о том, сколько раз в день меняли подгузник, а о том, какие успехи сделал малыш, что интересного произошло и т.д. Не всем молодым мамам везет одинаково: у одних мужья сразу "входят" в роль отца, а другим нужно какое-то время. Я не оправдываю невнимания и непонимания по отношению к недавно родившей жене, считаю, что это недостойно мужчины; но в то же время при взвешенном подходе женщина может попытаться скорректировать ситуацию. Автору темы желаю удачи. В Сети есть много информации на тему развития "отцовского инстинкта" ("Добрые советы" №3 2010г. - точно есть статья) - почитайте, может найдете что-то, что поможет именно в Вашем случае!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   10 мая 2010

А Ви почитайте той пост на який я відповідала. Вибачте, але суть поста - нафарбуйся, прибери в домі і "дитина - проблема жінки, а проблеми жінки чоловіка не цікавлять". І тоді інколи чоловік нехай щось допоможе.
Я анітрохи не маю сумнівів що є родини які так і живуть. Бачила на власні очі. Але вважаю це неприпустимим ставленням до жінки, тому і пишу.
Я вважаю що чоловік має право чекати від дружини чисту оселю, обід з 3-х страв, кожен день парадний макіяж і зачіску тощо тільки тоді коли він - сплатив за няню, кухарку, хатню працівницю і не забув залишити гроші на салон і бутік. Якщо цього нема - то повинен розуміти що доведеться самому щось робити.


Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

stellar

Имя: stellar
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1288
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 05.09.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
stellar
VIP пользователь
   10 мая 2010

Кожен бачить те, що хоче побачити
Ось, перечитайте пост, який Ви частково цитуєте:

Привлекайте мужа к заботам о ребенке. Не тотально, а периодически, время от времени. Так и он узнает получше ребенка, и поймет ваши трудности, так и вы отдохнете.

Любите себя. Вам тоже нужна любовь. Не давайте себя "затюкивать" ни ребенку, ни мужу. Рациональность, прежде всего. Если вы чувствуете, что муж говорит явную неправду, не молчите. А малышу тоже полезно иногда поиграть самостоятельно, приучайте его к этому, и не корите себя за то, что оставляете ребенка одного!


Мова зовсім не про нафарбовані вії
Порада в тому, щоб не затьмарити батьківством стосунки між подружжям. Не всі чоловіки одразу відчувають щастя від батьківства. Комусь бракує уваги з боку коханої дружини, хтось виявляється неготовим до безсонних ночей, хтось звик, що життя наповнене багатьма подіями і зустрічами... Життя одразу змінюється і чоловікам іноді потрібно більше часу, щоб "втягнутись" і відчути щастя. Будьте поблажливою до недоліків інших.

Что еще хотела посоветовать автору: если у Вас есть близкая подруга (сестра), попросите ее о помощи в быту - освободите немного времени для себя. Когда исчезнет ощущение "белки в колесе", все будет восприниматься не так остро. Трудные моменты останутся позади уже скоро!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   10 мая 2010
Перечитала, і все одно лишилась про своїй думці. Ви ще змусьте деяких дітей пограти самостійно, в мене племінниця коли вона не на руках, або за руку не тримають просто оре і в цілому спить по 10-15 хвилин в день.
А порада що час від часу залучати чоловіка для мене взагалі як знущання - чому час від часу??? Чому дорослий чоловік не може постійно дбати про СВОЮ дитину, а не тільки час від часу?





От коли мені так кажуть мене завжди цікавить тільки одне питання - чому ніхто не питає жінку чи вона готова до безсонних ночей, чи вона готова до проблем з груддю, чи вистачає їй допомоги з боку коханого чоловіка, чи не хоче вона ввечері не стрибати з дитиною, вигадуючи нові способи заспокоєння, а піти в кіно.
Чому жінка має бути готова, а чоловіку треба час "щоб втягнутись"? А молода матір замість допомоги з боку чоловіка і тата (давайте завжди пам"ятати що дитина СПІЛЬНА, тобто не тільки мамина, а ще і татова) має ще стрибати навколо чоловіка якому не вистачає уваги, сну вночі і т.д.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

stellar

Имя: stellar
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1288
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 05.09.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
stellar
VIP пользователь
   10 мая 2010
Може, тому, що вона 9 місяців відчувала дитину, а тато відчув себе татом тільки в момент народження? Не у всіх так, але і таке буває. То що, гвалтувати вимогами "це і твоя дитина теж" чи поступово залучити тата до догляду за малюком, який для всіх буде приємним? Краще, звичайно, коли і вагітність "спільна", і труднощі, пов'язані з нею, обом зрозумілі, і догляд за дитиною поділений навпіл. але у автора теми цього немає. Один з етапів втрачено - і мова зараз про те, як надолужити згаяне.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   10 мая 2010
Просто я вважаю що для хороших стосунків - народження дитини не випробовування, а велике щастя. І коли в родині гармонія - то питань просто не буде, а якщо і виникнуть то самі собою і вирішаться, навіть не загострюючи на собі увагу.
але якщо гармонії нема - то шукати її треба завжди вдвох, а не відкривати в собі Макаренка і починати виховувати із свого чоловіка батька.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

stellar

Имя: stellar
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1288
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 05.09.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
stellar
VIP пользователь
   10 мая 2010


В одній з тем Ви писали, що планували дитину, отже Ви самі себе про це спитали - і дали ствердну відповідь. Якщо всі моменти обговорювали з чоловіком - взагалі ідеально. Але не всі ж такі зразкові подружжя - от у людей і виникають проблеми, вони питають поради, а користувачі форуму діляться інформацією, якою володіють
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   10 мая 2010


Звичайно, треба як завжди звалити все на себе, тягнути все самій і як варіант врешті-решт зрозуміти що нікому це не треба і ніхто цього не просив.
А взагалі мені здається мову чітких задач чоловіки розуміють добре. Принаймі усі яких я бачила були такі. Тобто якщо дати нормальному (клінічні випадки я не розглядаю) татові ванночку, воду, термометр і дитину, один раз показати і сказати "щодня о 21.00 треба купати дитину" як правило більшість роблять це доволі якісно і без заперечень.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

stellar

Имя: stellar
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1288
Регистрация: 07.02.2010
Заходил(а): 05.09.2016
Город: Николаев
Район: Центральный
stellar
VIP пользователь
   10 мая 2010

Ви щаслива людина, і вам з чоловіком дуже пощастило, якщо з народженням дитини не виникло складних моментів. Повірте, у більшості пар, навіть дуже закоханих одне в одного, перші місяці після народження проходять складніше. Просто порадійте зайвий раз, що у вас все чудово!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   10 мая 2010


в нас були проблеми, я писали - після пологів я практично не ходила місяць, не могла взяти дитину на руки, дитина моя перший місяць постійно кричала, причому в неї такий сильний голос. Мій чоловік повів себе просто як нормальна доросла людина - робив те, що було необхідно.
Просто я вважаю що нормальні дорослі люди повинні поводитись як дорослі, а якщо жінка починає виховувати чоловіка то вона дуже ризикує замість чоловіка отримати на все життя ще одну старшу дитину.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Beretta

Beretta

Имя: Beretta
Группа: Gold
Сообщений: 5268
Регистрация: 12.03.2010
Заходил(а): 01.02.2018
Город:
Район: Ленинский
Телефон: 0990233710
Beretta
Gold
   10 мая 2010
Цитата: #1528 alisa 10 мая 2010, 23:08


Звичайно, треба як завжди звалити все на себе, тягнути все самій і як варіант врешті-решт зрозуміти що нікому це не треба і ніхто цього не просив.
А взагалі мені здається мову чітких задач чоловіки розуміють добре. Принаймі усі яких я бачила були такі. Тобто якщо дати нормальному (клінічні випадки я не розглядаю) татові ванночку, воду, термометр і дитину, один раз показати і сказати "щодня о 21.00 треба купати дитину" як правило більшість роблять це доволі якісно і без заперечень.


А если папа с работы приходит поздненько? И на купание попадает через раз, а то и через два?

Я до сих пор решаю подобного рода проблемы со своим мужем, и пока безуспешно((((((((( Он вменяемый, но до сих пор считает, что я в декретном ОТПУСКЕ, а он работает за троих(((((((( иногда мне кажется, что я бьюсь головой о стенку...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 мая 2010


то він може робити щось інше, купання - це просто приклад.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Поля

Поля

Имя: Ириска
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1216
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 03.11.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Поля
VIP пользователь
   11 мая 2010
Цитата: #1528 alisa 11 мая 2010, 08:51


то він може робити щось інше, купання - це просто приклад.

Ой нет! не всегда так всё просто бывает!!!! Мой ни в какую не хотел сидеть с ребёнком..... единственное что он делал это приносил и уносил ванночку после купания.... и то не всегда!!! Он вменяемый! просто считаел что я сделаю это лучше.... или просто не хотел этого делать .... и никакие разговоры и мои доводы по этому поводу не имели успеха!!!! Он -папа, заработал денег чтоб мы ни в чём не нуждались....его миссия выполнена!!!! А вам очень повезло если муж вам настолько помогает!
Ирина Агаркова

Ирина Агаркова

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2013
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 31.12.2015
Город: Братское
Район: Заводской - Намыв
Ирина Агаркова
VIP пользователь
   11 мая 2010
Знаете, читаю и волосы дыбом встают, я наверное соглашусь со всеми но больше склонюсь к мнению alisa, муж должен помогать, когда детку делал ведь хорошо было так пусть теперь тоже потрудится над малышом.
У меня, слава Богу, ребенок спокойный и мы по ночам спим, но бывают и исключения из правил, муж может встать и побыть с ребенком и покупает сам и покормить и переодеть, не говорю что он делает это постоянно сам, но когда нужно то он с радостью.
Просматривают эту тему:
Ответить в теме:
"Чего ждать дальше"
:
Капча является обязательной к заполнению!

Forum