• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Пугачева и Галкин стали родителями

Katerinka   
VIP пользователь   
06 октября 2013 11360 149
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 14:52)
А дійсно цікаве запитання - навіщо діти людям, які не збираються безпосередньо займатись ними? Просто щоб були?

А работающим мамам тоже нельзя? Вот у которых такой график, что пару часов в день получается с детьми пообщаться?
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 14:59)
А работающим мамам тоже нельзя? Вот у которых такой график, что пару часов в день получается?

Так я ж не з точки зору заборони. Мені дійсно цікаво причини, мотивація. А кілька годин на день - це все-таки означає займатись дітьми і безпосередньо, я ж не мала на увазі повністю самостійно.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Ka$ya

Имя: Катя
Группа: Новичок
Сообщений: 32
Регистрация: 15.07.2013
Заходил(а): 10.03.2014
Город: Николаев
Ka$ya
Новичок
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 14:50)
получается, что всем артистам и просто занятым людям иметь детей запрещено?

А сколько у нас не занятых и не артистов своими детьми не интересуется.
Галкин вполне может состояться как отец, почему бы и нет. Кто биологическая мать - какая разница, ведь никто не интересуется биологической матерью детей Киркорова. 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 14:52)
А дійсно цікаве запитання - навіщо діти людям, які не збираються безпосередньо займатись ними? Просто щоб були?

Можу віповісти Вашими ж словами - Ви це особисто знаєте? Є такий міф - "зірки" тільки те і роблять, що дають концерти, тусуються та їздять на гастролі. А я гадаю, є в них час на сім"ю. Такий самий час, як у моряків, що по півроку у плаванні, у будь-якого папи, що гасає по відрядженнях, у мами з 10-годинним робочим днем. Було б бажання.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 15:06)
Можу віповісти Вашими ж словами - Ви це особисто знаєте? Є такий міф - "зірки" тільки те і робялть, що дають концерти, тусуються та їздять на гастролі. А я гадаю, є в них час на сім"ю. Такий самий час, як у моряків, що по півроку у плаванні, у будь-якого папи, що гасає по відрядженнях, у мами з 10-годинним робочим днем. Було б бажання.

Та ні, я ж не конкретно про артистів. Якщо чи то Галкін з Пугачовою, чи які інші зірки, хочуть і матимуть час приділяти себе дітям, то й прекрасно. Я більше про людей, які свідомо заводять дитину, а потім повністю (саме повністю) спихують її на няню чи бабусю, бо їм кар'єра, особисте життя та/або розваги важливіше. Ну та добре, то я вже більш теоритезацією зайнялась, несуттєво.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Ka$ya

Имя: Катя
Группа: Новичок
Сообщений: 32
Регистрация: 15.07.2013
Заходил(а): 10.03.2014
Город: Николаев
Ka$ya
Новичок
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 15:02)
Так я ж не з точки зору заборони. Мені дійсно цікаво причини, мотивація. А кілька годин на день - це все-таки означає займатись дітьми і безпосередньо, я ж не мала на увазі повністю самостійно.

Вы считаете, что артистам дети не нужны? Наверное, Вы удивитесь, но они тоже люди и им, возможно, тоже хочется иметь ребенка.
intruders-vnl

intruders-vnl

Имя: Наталья
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1500
Регистрация: 11.08.2010
Заходил(а): 20.01.2024
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: 097 97 95 361
intruders-vnl
VIP пользователь
   07 октября 2013
По моему мнению, все это очередной пиар АБ. Зная ее эпатажность, очень даже неплохой пиар ход + возможность еще подзаработать. Ведь не секрет что за фото звездных малышей всегда вываливают огого кругленькую сумму. Ну чем АБ хуже? А ни чем! А дети ни ей ни Галкину не нужны.... Хотя, может это Галкина молодая любовница родила? /blush2Тогда логично, чтоб брак не разрушать, репутацию не марать и еще и заработать... Ну не пойму я, хоть убейте как молодой парень удовлетворяется этой пенсионеркой????/t9404/t9404
Хых...
 ...чтобы жить и дышать, и любить, и мечтать, пусть меня не оставит надежда...  
 
Тяпа

Тяпа

Имя: Наталия
Группа: Хранитель форума
Сообщений: 14438
Регистрация: 10.01.2011
Заходил(а): 08.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 099 050 8599
Тяпа
Хранитель форума
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 14:50)
получается, что всем артистам и просто занятым людям иметь детей запрещено?

К сожалению, я гораздо чаще слышу про собак, чем про детей: "не могу завести, потому что работаю, а ей требуется внимание и выгуливать нужно". Как-то считается, что с ребенком эти вопросы сами собой решатся - в конце концов, есть садик, няня и т.п.... /wacko Да можно, конечно... Каких-то 10 лет - и ребенку все равно уже не до родителей становится :)

Вот первая открывшаяся инфа про распорядок жизни Галкина: "Поначалу мы хотели делать репортаж о Максиме Галкине в Москве. Но у Макса такой насыщенный гастрольный график, что в столице он бывает довольно редко (и в это время в основном спит). Поэтому снимать его настоящую жизнь мы решили на гастролях."
Так как - сможет он быть хорошим отцом? При всем желани... (если оно имеется)
Когда загоняют в угол, можно стать биссектрисой, опуститься до медианы, веря в то, что третьего не дано. А оно есть, и зовут её – высота. (с) А.Попов

¡иɯʎdʞ ин ʞɐʞ 'ɐнɔɐdʞǝdu qнεиЖ))


Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 15:17)
По моему мнению, все это очередной пиар АБ. Зная ее эпатажность, очень даже неплохой пиар ход + возможность еще подзаработать. Ведь не секрет что за фото звездных малышей всегда вываливают огого кругленькую сумму. Ну чем АБ хуже? А ни чем! А дети ни ей ни Галкину не нужны.... Хотя, может это Галкина молодая любовница родила? /blush2Тогда логично, чтоб брак не разрушать, репутацию не марать и еще и заработать... Ну не пойму я, хоть убейте как молодой парень удовлетворяется этой пенсионеркой????/t9404/t9404 Хых...
Судя по последним слухам,  "любовницей" Галкина скорее всего является Дроботенко, ну то так, слухи...слухи...
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 15:13)
Вы считаете, что артистам дети не нужны? Наверное, Вы удивитесь, но они тоже люди и им, возможно, тоже хочется иметь ребенка.

А для чого їм ця дитина потрібна? Якщо не говорити про артистів як про професію, в кінці кінців і артисти можуть організувати своє життя так, щоб вистачило уваги і на дітей, - а якщо ми говоримо про дуже зайнятих людей, які і вдома-то бувають рідко? От для чого таким людям дитина, якщо цій дитині фактично немає місця в їх житті? Ну хай ще материнський інстинкт примушує народити, можна зрозуміти. Але якщо ми говоримо про сурогатну матір, то це що тоді? Фактично купив собі маленьку людину і маєш її в своєму повному розпорядженні, так? Турбуються про неї няньки, а сам хіба що коли-не-коли пограється, а при першій же істериці чи соплях віддав назад няньці, хай вона розбирається. От і все "материнство" чи "батьківство". От якщо ми говоримо про таких людей - навіщо їм діти? Для статусу? Чи модно стало? Я зараз не конкретно про Галкіна чи Пугачову, я їх не знаю особисто, тож як вони планують щось у своєму житті, мені невідомо.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Ka$ya

Имя: Катя
Группа: Новичок
Сообщений: 32
Регистрация: 15.07.2013
Заходил(а): 10.03.2014
Город: Николаев
Ka$ya
Новичок
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 15:17)
По моему мнению, все это очередной пиар АБ. Зная ее эпатажность, очень даже неплохой пиар ход + возможность еще подзаработать. Ведь не секрет что за фото звездных малышей всегда вываливают огого кругленькую сумму. Ну чем АБ хуже? А ни чем! А дети ни ей ни Галкину не нужны.... Хотя, может это Галкина молодая любовница родила? /blush2Тогда логично, чтоб брак не разрушать, репутацию не марать и еще и заработать... Ну не пойму я, хоть убейте как молодой парень удовлетворяется этой пенсионеркой????/t9404/t9404 Хых...

Галкину - любовница!? Насколько мне известно, ни один из его "любовниц" просто биологически не в состоянии родить ребенка, а АБ всю жизни прикрывала мальчиков-зайчиков, сначала Филю, теперь Галкина.  

Ka$ya

Имя: Катя
Группа: Новичок
Сообщений: 32
Регистрация: 15.07.2013
Заходил(а): 10.03.2014
Город: Николаев
Ka$ya
Новичок
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 15:46)
Турбуються про неї няньки, а сам хіба що коли-не-коли пограється, а при першій же істериці чи соплях віддав назад няньці, хай вона розбирається. От і все "материнство" чи "батьківство". 

В свое время, у дворян воспитанием детей тоже няньки-кормилицы и гувернеры занимались. Не думаю, что князья да графья своим детям собственноручно подгузники меняли. Это только у Льва Толстого Наташа Ростова такой нестандартной матерью была, что с радостью могла гостям демонстрировать детские пеленки, а глядишь ты и неплохие дети у них вырастали. Почему-то никто не возмущается, когда ребенка в 2 года в детский сад отдают, на воспитание чужой тете.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 16:18)
В свое время, у дворян воспитанием детей тоже няньки-кормилицы и гувернеры занимались. Не думаю, что князья да графья своим детям собственноручно подгузники меняли. Это только у Льва Толстого Наташа Ростова такой нестандартной матерью была, что с радостью могла гостям демонстрировать детские пеленки, а глядишь ты и неплохие дети у них вырастали.

Про пелюшки я, напевне, погоджусь. Але щоб так ну взагалі не займались вихованням - посперечаюсь. Чи Ви якось однобоко Війну і мир прочитали - якщо згадати батьків Ростових, старого князя Болконського, і молодого, і княжну Мар"ю. Хто ліки власноруч капав у склянку, коли хворів маленький князь Ніколай (як називав його старий князь)?
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 15:46)
Турбуються про неї няньки, а сам хіба що коли-не-коли пограється, а при першій же істериці чи соплях віддав назад няньці, хай вона розбирається. От і все "материнство" чи "батьківство"

При чому тут взагалі соплі до батьківства/26

Наших дітей лікарі лікують, від цього менше батьками ми не стаємо. 


А взагалі, по темі, я згодна, що батьківської уваги, розуміння, сімейного дозвілля у цих діточок мабуть буде мало. з причини не тільки професії батьків, а і віку матері. 
Дуже великий віковий діапазон, і як наслідок світосприйняття у примадонни, фактично прабабусі, і діточок
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 16:24)
При чому тут взагалі соплі до батьківства/26

Наших дітей лікарі лікують, від цього менше батьками ми не стаємо. 


А взагалі, по темі, я згодна, що батьківської уваги, розуміння, сімейного дозвілля у цих діточок мабуть буде мало. з причини не тільки професії батьків, а і віку матері. 
Дуже великий віковий діапазон, і як наслідок світосприйняття у примадонни, фактично прабабусі, і діточок

Не в самих соплях справа, звісно. А в тому, що справжнє материнство/батьківство включає в себе спілкування з дітьми не лише в їх найкращі періоди, але й тоді, коли вони хворіють, бояться, плачуть, мають якісь проблеми, ведуть себе як чортенята, і так далі. А інакше це дійсно лише іграшки для "батьків", а не їх діти. Про які теплі близькі стосунки з мамою можна говорити, коли ти ту "маму" бачиш лише десь під час фотографування для преси, наприклад? А в кращому разі разом з нею в ресторані посидиш, при цьому мусітимеш вести себе пристойно, як то личить нащадкові такої персони?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   07 октября 2013
а может Пугачева пойдет на пенсию и всю свою любовь будет отдавать детям)))

откуда нам знать :)

Ka$ya

Имя: Катя
Группа: Новичок
Сообщений: 32
Регистрация: 15.07.2013
Заходил(а): 10.03.2014
Город: Николаев
Ka$ya
Новичок
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 16:22)
Про пелюшки я, напевне, погоджусь. Але щоб так ну взагалі не займались вихованням - посперечаюсь. Чи Ви якось однобоко Війну і мир прочитали - якщо згадати батьків Ростових, старого князя Болконського, і молодого, і княжну Мар"ю. Хто ліки власноруч капав у склянку, коли хворів маленький князь Ніколай (як називав його старий князь)?

Как раз накапать капли в стакан может кто угодно. Может, я не точно выразилась, имелась в виду, так называемая техническая часть: уход, обучение... Любовь к ребенку, забота о нем и воспитание определяются не этим. Люди были образованные, высоконравственные и это передавали своим детям. Мать-наседка, которая печется о своем чаде 25 часов в сутки, как ни странно, зачастую, может только испортить его.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 16:39)
Как раз накапать капли в стакан может кто угодно. Может, я не точно выразилась, имелась в виду, так называемая" техническая часть: уход, обучение... Любовь к ребенку, забота о нем и воспитание определяются не этим. Люди были образованные, высоконравственные и это передавали своим детям. Мать-наседка, которая печется о своем чаде 25 часов в сутки, как ни странно, зачастую, может только испортить его.

Так якщо виключити всю "технічну" частину повністю, то що залишиться? Сумісні походи з дитиною в парк розваг? І то, це теж можна няні доручити... Взагалі, будь-що можна передати іншим людям: няні технічну частину, вчителям та гувернерам навчання, шоферу доставку до різних гуртків тощо. А що в результаті залишиться? /26 Милі бесіди за чашкою кави? А чи захоче дитина відкривати душу по суті чужій для неї людині, хоч би вона якою кровною мамою для неї була? Думаю, дуже навряд чи. Рідними люди стають якраз під час тих самих і витиранні соплів, і все таке інше. Якусь частину (ту, яка мамі не до вподоби найбільше, або з якою вона не може справитися, або що не вміє сама, чи не встигає), звісно, можна передати й іншим людям, але це не повинна бути основна частина життя дитини, особливо маленької. Бо інакше втратиш дитину, і вона буде лише формально називатися твоєю, а по суті душа її будет для тебе - сутінки.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Беляночка

Имя: Наташа
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3321
Регистрация: 08.04.2011
Заходил(а): 05.03.2023
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 097*
Беляночка
VIP пользователь
   07 октября 2013
Сейчас на 1+1 будут рассказывать о детях Пугачевой и Галкина. Програма ТСН особливе.
Говорят я — мамин хвостик, Мне без мамы — никуда! Ну скажите, разве можно, Без меня прожить полдня? С мамой рядом я на кухне, Вместе ходим по делам, И вдвоём с ней смотрим мультик, Делим грушу пополам! Хвостик мамин я любимый, Мама тоже без меня, Жить не может ни минуты, Без любимого хвоста !!! 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   07 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (07 Октябрь 2013 16:39)
Как раз накапать капли в стакан может кто угодно. Может, я не точно выразилась, имелась в виду, так называемая техническая часть: уход, обучение... Любовь к ребенку, забота о нем и воспитание определяются не этим. Люди были образованные, высоконравственные и это передавали своим детям. Мать-наседка, которая печется о своем чаде 25 часов в сутки, как ни странно, зачастую, может только испортить его.

Тоді я не розумію, в чому ми з вами не погоджуємось. Дворяне були зайнятими людьми, в т.ч. балами, підгузки власноруч не міняли, але вихованням своїх дітей займались чи ні? Наче займались.
А невисокоморальних всюди вистачало - чи Анатоль Курагін, Долохов, Друбецкой, Телянін виросли в сім"ях плебеїв?
Просматривают эту тему:

Forum