• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Домашнее насилие

Ажур   
VIP пользователь   
25 марта 2013 14622 131
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Анюта_80 31 марта 2013, 21:35
а если он у вас в квартире живет. не дарить же.
надо его выгнать как-то
не, ну це ясно. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Анюта_80 31 марта 2013, 21:35
а если он у вас в квартире живет. не дарить же.
надо его выгнать как-то
Це вже технічні складнощі, як конкретно їх реалізувати. Головне - внутрішній факт розриву відносин.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 jozh 31 марта 2013, 21:36
Ну то що, їй треба було чекати, поки він її заріже прямо вдома, еге ж?
Та й трьох дітей народити з чоловіком-садистом - це треба вміти... До того чим думала? Чоловіки не стають садистами різко за один день, як наче його інший садист покусав. Це або зразу видно, ще при знайомстві та спілкуванні, або поступово "псується", тож завжди можна ще вчасно прийняти рішення. Але ж у нас люблять довго чесатися, нічого не хочуть змінювати, бояться або лінуються, або просто за звичкою... а потім - ой, а я уже в з-ці! Яка несподіванка!
Я не знаю, чого їй варто було чекати, бо я ніколи не стикалась з таким у житті. Я з Вами згодна, а ситуацію привела як приклад наслідку таких відносин.
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.

Бабуин

Имя: Инна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 123
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 21.01.2022
Город: Николаев
Телефон: 093-020-15-22
Бабуин
Активный пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Kori 31 марта 2013, 21:29
Почему? Мне кажется, что не подходить к холодильнику сложнее. Соблазн слишком высок. А от мужа-садиста запросто. Что вас держит? Какие проблемы? Про детей и отсутствие денег писать не нужно, это не причины, а отговорки.
Кого? Меня? Мы не меня обсуждаем и я не переходила на личности
Не подходить к холодильнику - это сложно? Про аппетит и упадок сил писать не нужно, это не причины, а отговорки.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Бабуин 31 марта 2013, 21:46
Кого? Меня? Мы не меня обсуждаем и я не переходила на личности
Не подходить к холодильнику - это сложно? Про аппетит и упадок сил писать не нужно, это не причины, а отговорки.
Почекайте, коли ви написали "Вы всегда можете не подходить к  холодильнику, но уйти от мужа-садиста можете не всегда"
Я ж не писала, що Ви переходите на особистості. А особисто я завжди піду від чоловіка-садиста, а от відмовити собі в маленькій приємності, нехай і собі на шкоду - можу не завжди.
Але жити з людиною, що підняла на мене руку - не буду. Якщо родина та друзі не приймуть, то буду жити краще на вулиці, на вокзалі, в офісі на роботі ночувати, в кризовий центр якийсь подамся, але з чоловіком, який мене б"є - жити не буду. (п.с. Це я гіпотетично, в мене взагалі-то квартира є своя - так, мені все на голову падає, і квартири, і роботи, і чоловіки)
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Бабуин

Имя: Инна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 123
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 21.01.2022
Город: Николаев
Телефон: 093-020-15-22
Бабуин
Активный пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 alisa 31 марта 2013, 21:27
Якщо людина мене вдарить, в мене всередині ніякої надії на подальші стосунки навіть не ворухнеться більше - я зберу речі і піду. Одразу. 
 
Уйдёте? Куда? Друзья - вариант на неделю-две, квартиру снять так быстро вряд ли получится, кризис-центров у нас нет. Предложите реальный вариант (вариант "надо было не жить с мудаком" отметаем как хороший, но слегка запоздалый).
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Бабуин 31 марта 2013, 21:55
Уйдёте? Куда? Друзья - вариант на неделю-две, квартиру снять так быстро вряд ли получится, кризис-центров у нас нет. Предложите реальный вариант (вариант "надо было не жить с мудаком" отметаем как хороший, но слегка запоздалый).
Було б бажання, а варіант знайдеться. В будь-якому випадку жити з садистом - НЕ варіант. Вважаємо, що цього житла просто немає, ну от взагалі. Але якщо для Вас життя з садистом - це варіант, то Ви дійсно нічого не знайдете. Погляд на ситуацію різний, в тому і причина.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   31 марта 2013
устроится уборщицей на полставки на завод и получить комнату в общаге.

Бабуин

Имя: Инна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 123
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 21.01.2022
Город: Николаев
Телефон: 093-020-15-22
Бабуин
Активный пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 alisa 31 марта 2013, 21:50
Почекайте, коли ви написали "Вы всегда можете не подходить к  холодильнику, но уйти от мужа-садиста можете не всегда"
Я ж не писала, що Ви переходите на особистості. А особисто я завжди піду від чоловіка-садиста, а от відмовити собі в маленькій приємності, нехай і собі на шкоду - можу не завжди.
Але жити з людиною, що підняла на мене руку - не буду. Якщо родина та друзі не приймуть, то буду жити краще на вулиці, на вокзалі, в офісі на роботі ночувати, в кризовий центр якийсь подамся, але з чоловіком, який мене б"є - жити не буду. (п.с. Це я гіпотетично, в мене взагалі-то квартира є своя - так, мені все на голову падає, і квартири, і роботи, і чоловіки)
Жить в офисе? Долго ли? Переночуете на вокзале? А где вы будете мыться, переодеваться и хранить вещи? В этом вся разница - Вы теоретизируете, а я вижу реальную женщину с сумками и растерянным взглядом. 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Бабуин 31 марта 2013, 21:55
Уйдёте? Куда? Друзья - вариант на неделю-две, квартиру снять так быстро вряд ли получится, кризис-центров у нас нет. Предложите реальный вариант (вариант "надо было не жить с мудаком" отметаем как хороший, но слегка запоздалый).
Є ще варіант - пригрозити ватвєтку праскою. Тільки з аффектом, щиро так. Найчастіше домашні тирани - труси, які вміють бити лише слабких. Є шанс напоротися на справжнього тирана, може, вбити прямо на місці. Але хоч не  довго мучалась і трьох дітей не втигла народити.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Бабуин 31 марта 2013, 22:02
Жить в офисе? Долго ли? Переночуете на вокзале? А где вы будете мыться, переодеваться и хранить вещи? В этом вся разница - Вы теоретизируете, а я вижу реальную женщину с сумками и растерянным взглядом. 
Особисто я не теоретизую. Правда, не від чоловіка-садиста втікала, а інші причини були, але кілька разів доводилося по життю опинятися у ситуації "с сумками и растерянным взглядом". В тому числі було і 2-річною дитиною на руках. І нічого, якось знаходились варіанти. І де жити, і як помитися, і що з'їсти. А пізніше і налагоджувалось поступово все. Кожен вибирає той шлях, який йому підходить. Мені б життя з чоловіком-садистом не підійшло б ні за яких умов, попри всі ілюзії матеріального благополуччя з таким "чоловіком".
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Бабуин 31 марта 2013, 22:02
Жить в офисе? Долго ли? Переночуете на вокзале? А где вы будете мыться, переодеваться и хранить вещи? В этом вся разница - Вы теоретизируете, а я вижу реальную женщину с сумками и растерянным взглядом. 
 Ви не знаєте мене. Я б пішла і крапка. Працювала б хоч на трьох низькооплачуваних роботах, знайшла б саму дешеву кімнату на околиці міста, але до чоловіка-садиста не повернулась би. Не для того мама з татом квітку ростили. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   31 марта 2013
помыться и переодеться на крайняк можно и в общественном туалете. но только при условии, что это для вас не так страшно, как терпеть побои. вопрос в том, что страшнее, но это уже личный выбор, а не жестокая судьба.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 марта 2013
Цитата: #10754 mamatanya 31 марта 2013, 22:06
помыться и переодеться на крайняк можно и в общественном туалете. но только при условии, что это для вас не так страшно, как терпеть побои.
От я теж думаю, невже ночівля на вокзалі страшніше за побої, які в перспективі ніколи не скінчаться. 
Складні часи минуть, життя налагодиться і ночівля на вокзалі буде згадуватись як страшний сон. А життя з садистом стане жахом на все життя. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   31 марта 2013
Можно просто зайти в церковь и поговорить со священником, уверена, что и ночлег, и еда будут. Возможно, даже работу дадут на первое время. В Пелагеевке такое бывает, например.

Бабуин

Имя: Инна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 123
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 21.01.2022
Город: Николаев
Телефон: 093-020-15-22
Бабуин
Активный пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 jozh 31 марта 2013, 21:58
Було б бажання, а варіант знайдеться. В будь-якому випадку жити з садистом - НЕ варіант. Вважаємо, що цього житла просто немає, ну от взагалі. Але якщо для Вас життя з садистом - це варіант, то Ви дійсно нічого не знайдете. Погляд на ситуацію різний, в тому і причина.
Как я уже ответила выше - Вы теоретизируете, а я применяю к реальной жизни, вот Вам и "різний погляд на ситуацію". И не переходите на личности, я нигде не писала, что живу с садистом или что для меня это "вариант". В общем, как всегда, благополучные девочки опять заклеймят несчастную маргиналку словами "самадуравиновата", подискутируют от скуки да и забудут.

Бабуин

Имя: Инна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 123
Регистрация: 18.03.2012
Заходил(а): 21.01.2022
Город: Николаев
Телефон: 093-020-15-22
Бабуин
Активный пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Китиха 31 марта 2013, 22:04
Є ще варіант - пригрозити ватвєтку праскою. Тільки з аффектом, щиро так. Найчастіше домашні тирани - труси, які вміють бити лише слабких
Это, кстати, вариант, работающий в 90% случаев (я не шучу)...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Бабуин 31 марта 2013, 22:15
И не переходите на личности, я нигде не писала, что живу с садистом или что для меня это "вариант".
Я написала "якщо..., то...". Де тут перехід на особистості? Якщо умова не Ваша, то і висновок не Ваш. Якщо людина допускає варіант жити з садистом, то ... далі за текстом.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 21.04.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Бабуин 31 марта 2013, 22:15
Как я уже ответила выше - Вы теоретизируете, а я применяю к реальной жизни, вот Вам и "різний погляд на ситуацію". И не переходите на личности, я нигде не писала, что живу с садистом или что для меня это "вариант". В общем, как всегда, благополучные девочки опять заклеймят несчастную маргиналку словами "самадуравиновата", подискутируют от скуки да и забудут.
Ну почему сразу подискутируют и забудут. Тут дали уже два реально действующих совета. Утюг и церковь. Чем не вариант?
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   31 марта 2013
Цитата: #10754 Kori 31 марта 2013, 22:21
Ну почему сразу подискутируют и забудут. Тут дали уже два реально действующих совета. Утюг и церковь. Чем не вариант?
А працювати і заробляти на найдешевшу кімнату на околиці це не варіант? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Просматривают эту тему:

Forum