• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Поставь подпись против убийства животных

qtar   
Активный пользователь   
19 апреля 2010 17598 168

Simpleta

Имя: T@Ne4k@
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 328
Регистрация: 19.02.2011
Заходил(а): 09.04.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Simpleta
Активный пользователь
   10 августа 2012
А никто не задавался вопросом откуда берутся бездомные собаки? Родились в семье, а выбросили, вывезли - и теперь они бездомные, а плодится - это естественный инстинкт. Вот родились даже у кого-то дворняги...Куда их? не убили сами, так пусть живуь на воле в стае... У меня единственный вопрос - кто знает куда девать "ненужных" животных - котят, собак ...может есть какие - то общественные организации или люди, которые пристраивают, или заинтересованы...

Мы уже ничего не сделаем с бездомными на улице животными, но как можно не допустить увеличение их количества?
Галина Первая

Галина Первая

Имя: Галинa
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1171
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 10.07.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Галина Первая
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #3073 Simpleta 10 августа 2012, 17:47
А никто не задавался вопросом откуда берутся бездомные собаки? Родились в семье, а выбросили, вывезли - и теперь они бездомные, а плодится - это естественный инстинкт. Вот родились даже у кого-то дворняги...Куда их? не убили сами, так пусть живуь на воле в стае... У меня единственный вопрос - кто знает куда девать "ненужных" животных - котят, собак ...может есть какие - то общественные организации или люди, которые пристраивают, или заинтересованы...

Мы уже ничего не сделаем с бездомными на улице животными, но как можно не допустить увеличение их количества?

Вибачте! Як це "нічого"? Якщо нічого не робити з безпритульними собаками, іх кількість буде тільки збільшуватись у геометричній прогресії. От, щоб не допустити збільшення їх кількості треба частково у притулки (на перетримку і , якщо не знайшовся господар, знищити) і стерилізувати, а більшість, як не шкода собачок - знищити. Тому знов і знов "довбати" місцеву владу, доки "дірка" не буде. Чи треба дочекатись єпідемії сказу чи будь-якої іншої хвороби?
Жах не в тому, що щось змінеться, - жах у тому, що все може залишитися так само...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #3073 Simpleta 10 августа 2012, 17:47
А никто не задавался вопросом откуда берутся бездомные собаки? Родились в семье, а выбросили, вывезли - и теперь они бездомные, а плодится - это естественный инстинкт. Вот родились даже у кого-то дворняги...Куда их? не убили сами, так пусть живуь на воле в стае... У меня единственный вопрос - кто знает куда девать "ненужных" животных - котят, собак ...может есть какие - то общественные организации или люди, которые пристраивают, или заинтересованы...

Мы уже ничего не сделаем с бездомными на улице животными, но как можно не допустить увеличение их количества?


Вже не один раз писали - серед безпритульних собак процент викинутих домашніх - мізерний! Причому саме в минулому домашні собаки дуже швидко гинуть на вулиці, і далеко не в останню чергу дякуючи власним же сородичам.

А звідкіля беруться - очевидно же, проста арифметика рівня другого-третього класу шкільного курсу. Якщо в нас є 10 собачок жіночої статі, і кожна з них за рік народить 2 рази по 5 собачок, тобто в середньому ще 5 собачок жіночої статі... а статевозрілими вони стають десь через рік-два... то порахувати неважко, скільки тих собачок буде років через 5-10-20, причому саме таких, які не сприймають людину як хазяїна, а тільки як їжу або ворога.

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #3073 Simpleta 10 августа 2012, 17:47
А никто не задавался вопросом откуда берутся бездомные собаки? Родились в семье, а выбросили, вывезли - и теперь они бездомные, а плодится - это естественный инстинкт. Вот родились даже у кого-то дворняги...Куда их? не убили сами, так пусть живуь на воле в стае... У меня единственный вопрос - кто знает куда девать "ненужных" животных - котят, собак ...может есть какие - то общественные организации или люди, которые пристраивают, или заинтересованы...

Мы уже ничего не сделаем с бездомными на улице животными, но как можно не допустить увеличение их количества?


Так-таки й нічого? Ви вже прямо й руки опустили, і покірно голову схилили, і погодились тишком-нишком пробиратися краєм вулиці?
Все можна зробити, було б бажання.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Simpleta

Имя: T@Ne4k@
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 328
Регистрация: 19.02.2011
Заходил(а): 09.04.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Simpleta
Активный пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #3073 jozh 10 августа 2012, 18:07


Так-таки й нічого? Ви вже прямо й руки опустили, і покірно голову схилили, і погодились тишком-нишком пробиратися краєм вулиці?
Все можна зробити, було б бажання.

да, конечно можно Но, не судите меня, но я не буду ни убивать их самой, ни обращаться в мерию, ни выступать с плакатами, нет ни времени, ни особого желанию добиваться убийства животных... Вопрос что можно минимум сделать, чтобы каждый мог сделать, чтоб это не нарушало его моральные принципы, но в то же время сделать доброе дело...
Галина Первая

Галина Первая

Имя: Галинa
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1171
Регистрация: 21.10.2009
Заходил(а): 10.07.2021
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Галина Первая
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #3073 Simpleta 10 августа 2012, 18:41

да, конечно можно Но, не судите меня, но я не буду ни убивать их самой, ни обращаться в мерию, ни выступать с плакатами, нет ни времени, ни особого желанию добиваться убийства животных... Вопрос что можно минимум сделать, чтобы каждый мог сделать, чтоб это не нарушало его моральные принципы, но в то же время сделать доброе дело...

Мінімум? Ви можете взяти декілька тваринок до себе додому, стерилізувати іх.
Жах не в тому, що щось змінеться, - жах у тому, що все може залишитися так само...

Simpleta

Имя: T@Ne4k@
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 328
Регистрация: 19.02.2011
Заходил(а): 09.04.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Simpleta
Активный пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #3073 Галина Первая 10 августа 2012, 18:46

Мінімум? Ви можете взяти декілька тваринок до себе додому, стерилізувати іх.

я брала когда то, кормлю до сих пор, но думаю зоопарка никто не хочет, давайте смотреть реальнее, доброта- но вмеру...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 августа 2012
Цитата: #3073 Simpleta 10 августа 2012, 18:53

я брала когда то, кормлю до сих пор, но думаю зоопарка никто не хочет, давайте смотреть реальнее, доброта- но вмеру...




Визначіться - доброта в першу чергу для кого? Для людей чи для собак?
Якщо доброта для собак за рахунок людей (і дітей), то це не до мене.
І не плутайте доброту з бездіяльністю. Сидіти рівно на попі і нічого не робити, бо не хочеш робити зле, - це не добро. Це дурість і слабкість, що прикриваються добротою. Завтра на Вас маніяк у темному провулку буде нападати, а Ви будете його жаліти і замість захищати думати про те, щоб не зробити йому боляче, відмахуючись сумочкою?
Самозахист - це нормально і природньо, і з гуманізмом та добротою не протирічить.
До речі, Ви вегетаріанка? Якщо ні, то ж підтримуєте вбивство корівок, свинок, курочок та інших живих істот? А от вони якраз абсолютно нічого поганого людині не зробити і не являються небезпечними для них...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum