• (10) Поддержать автора
  • Поделиться

Тема закрыта: Евромайдан

Мята   
VIP пользователь   
29 November 2013 373754 10098
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:41)
встретила недавно знакомую,они на анти майдане всей семьей вместе стояли.поделилась со мной радостью,за месяц,семья из 4 чел. заработала на машину,не хиленькую такую машинку,тойоту 2011 года.не стану озвучивать сумму,думаю и так понятно...

oksi

oksi

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3818
Регистрация: 20.01.2010
Заходил(а): 24.07.2022
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0635949898
oksi
VIP пользователь
   25 January 2014
Как красиво сказано!
"Немає "москалів" між нас, нема "бандерів," а, є - знедолений вкраїнський люд. І є сім'я - "міжгірських" ненажерів , захочуть -милують, а схочуть, то й уб'ють.
Брати зі Сходу, плачем разом з вами, коли в копальнях ваші діти мруть. І серце розривається у мами, в моєї мами, як на шахтах дзвони б'ють. А батько твій не може самокрутку від трепету в руках одразу запалить. А мій в той час, сльозу ховає хутко, біда не в нас. Та в нас також болить...
З Донецька - ти, а я живу у Львові, приїдь у гості, хлібом поділюсь. Не страшно, що різниця є у слові, я іншого, мій братику, боюсь. Боюся тих, хто ділить нас з тобою: (в той час витесує гроби). Боюся тих, хто кличе нас до бою, мовляв, хай чубляться "презренные рабы." У мене на столі лиш картоплина, а ти, хто-зна, чи й вчора їв. .. Я вже не хочу, щоб моя родина, й твоя також кормила упирів!
Немає "москалів" між нас, нема "бандерів," є Люди! Є Вкраїна! Ти і Я! І купка є "міжгірських" людожерів, то не вони... А ми - одна Сім'я!"
Все под одним небом живём, но горизонт у всех разный...
Все орфографические ошибки в моих ответах - исключительная вина моего безграмотного компьютера. Откуда он берет такие буквы и почему пропускает другие, я не знаю.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   25 January 2014
ВВшники избили журналиста: Мы таких каждый день вылавливаем, раздеваем, везем в Днепре купаем, а потом в СИЗО. ВИДЕО
Журналист радиостанции Голос свободы заявляет, что его побили за съемку бойцов ВВ, которые обыскивали простых прохожих.
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:43)


По ее словам, когда Даценко связался по телефону с управлением общественной безопасности областного МВД, там ему сообщили, что задержанные "Беркутом" подозревались в том, что могли громить магазины.


Це все профілактика злочинності...

Невже Янукович не розуміє, що то не той народ, що поведеться на залякування

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:41)
встретила недавно знакомую,они на анти майдане всей семьей вместе стояли.поделилась со мной радостью,за месяц,семья из 4 чел. заработала на машину,не хиленькую такую машинку,тойоту 2011 года.не стану озвучивать сумму,думаю и так понятно...

таки правду говорят, что на Майдане те, кто работать не хочет: стоят 2 месяца на морозе и ничего, кроме 15 лет тюрьмы не заработали, а работяги с антимайдана повкалывали ударно месяц и машину купили!

photomorgana

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1333
Регистрация: 28.11.2010
Заходил(а): 21.03.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: 0637185706
photomorgana
VIP пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 18:54)
Хм... ну так вы то не сильно отличаетесь от таких вот существ, раз не выходите и не вправляете мозги тем, кто на майдане нападает со своими коктейлями

мне не понятно к чему вы вцепились за эти коктейли????????и глупому понятно,что пока не начали калечить народ,никаких нарушений со стороны митингующих не было!или вы прдлагаете все так и оставить?если бы с вашим родным челоеком сотворили то,что сотворили с погибщими.вы бы продолжали их защищать?так и хочется кричать "мы с тобой одной крови!".лично я не за кого,я за мир и справедливость.за то,чтоб власть в первую очередь думала о народе!

photomorgana

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1333
Регистрация: 28.11.2010
Заходил(а): 21.03.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: 0637185706
photomorgana
VIP пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:41)
встретила недавно знакомую,они на анти майдане всей семьей вместе стояли.поделилась со мной радостью,за месяц,семья из 4 чел. заработала на машину,не хиленькую такую машинку,тойоту 2011 года.не стану озвучивать сумму,думаю и так понятно...

ой печаталась 2001года.
-MARGARITKA-

-MARGARITKA-

Имя: Елена
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 136
Регистрация: 12.11.2012
Заходил(а): 13.10.2015
Город: Николаев
-MARGARITKA-
Активный пользователь
   25 January 2014
Девочки, кто не знает, завтра в Николаеве митинг в 12 час

"Ольга"

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3893
Регистрация: 21.04.2010
Заходил(а): 29.08.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
"Ольга"
VIP пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:55)
ой печаталась 2001года.

так это существенно меняет дело!))))))) а то я уже пожалела, что не подработали с мужем и детьми!))))))))))
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:23)
Дина, я где-то писала , что беркут поступает правильно, издеваясь над людьми? Да и в Европе то такого не допустят, там в течении 30 минут разогнали(если брать Литву) Где я писала, что всё , что творится на майдане ( студенты , врачи и пенсионеры) , это всё правильно.Да в Литве били всех, может и студенты там были , не знаю.Ещё раз повторю, беркут превышает свои полномочия.Просто я хотела, чтобы поняли, что за такие мирные акции в Европе тоже довольно строго.То, что происходит сейчас , это следствие злости и ненависти с двух сторон.

Я історичну частину не цитую, вона нашого питання не стосується, хоча дякую за інформацію, бо джерел російськомовних мало.
Я не мала на увазі, що Ви виправдовуєте беркут. Я писала про те, що свавілля силовиків, яке вони довго демонстрували до Евромайдану і починаючи з 30.11, не має місця в Литві і саме воно у нас викликало цю бурю і градус протесту (разом з позицією головнокомандуючого). Якби його, свавілля, не було - нічого суттєвого не було б. Розійшлися б після 30.11. Ви вірите, що наш народ піде захоплювати адмінбудівлі через зменшення соцзахисту або підвищення податків? Я ні.
І таки ні, у Литві били тільки правопорушників, а не всіх, не вихоплювали з сусідніх вулиць студентів зі стрічками або літніх людей, обвинувачуючи їх в нападі на спецпідрозділи.
За які мирні акції також достатньо сурово? В Литві не мирна була. А у нас мирних людей гвалтують без усіляких акцій і студентів напівсплячих розгоняли до крові на асфальті.

Вибачаюся за сумбур - одним вухом слухаю виступ опозиції і посміхаюся, уявляючи, як недогарант німецькою/англійською відповідає на питання іноземної преси на вулиці))))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:56)
Девочки, кто не знает, завтра в Николаеве митинг в 12 час

Так, на 12-ту, на звичайному місці. Ходи завтра не буде.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

photomorgana

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1333
Регистрация: 28.11.2010
Заходил(а): 21.03.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: 0637185706
photomorgana
VIP пользователь
   25 January 2014
я думаю штук 8 это точно.сегдня специально посмотрела по чем.....Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:57)
так это существенно меняет дело!))))))) а то я уже пожалела, что не подработали с мужем и детьми!))))))))))

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:57)
Вибачаюся за сумбур - одним вухом слухаю виступ опозиції і посміхаюся, уявляючи, як недогарант німецькою/англійською відповідає на питання іноземної преси на вулиці))))

Я взагалі не зрозуміла приколу із дебатами з Кличко. Чому не з Тягнибоком або Яценюком? Він вирішив, що на фоні Кличка буде краще виглядати? При всьому моєму скептицизмі щодо політика Кличка, Янику і з ним тягатись буде дуже складно.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:57)


Вибачаюся за сумбур - одним вухом слухаю виступ опозиції і посміхаюся, уявляючи, як недогарант німецькою/англійською відповідає на питання іноземної преси на вулиці))))

В мене стався культурний шок. Ні, я розуміла, що вони освічень, ерудовані, але все одно був шок!
ще один плюсик Яценюку) О, Боже, невже я це говорю?
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   25 January 2014
Я считаю. что любая победв в этих переговорах благодаря парням из правого сектора, и не дать им слово на сцене - просто свинство. Эти 3 соплежуя еще бы 2 года танцевали.
Счастье

Счастье

Имя: Екатерина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2387
Регистрация: 27.10.2010
Заходил(а): 31.03.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Счастье
VIP пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 23:01)
В мене стався культурний шок. Ні, я розуміла, що вони освічень, ерудовані, але все одно був шок!
ще один плюсик Яценюку) О, Боже, невже я це говорю?

Девочки, ну серьезно, 2 языка - круто, но Кличко оратор никудышний, дикция - ужасная, еще и говорит как азиров. Слушать мне лично его не приятно.
Twinkleavow

Twinkleavow

Имя: Юлия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 722
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 16.12.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Twinkleavow
Активный пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 22:55)
ой печаталась 2001года.

та вы шо , это ж пару тищ!!!!!!!
Сама по себе
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 23:03)
Девочки, ну серьезно, 2 языка - круто, но Кличко оратор никудышний, дикция - ужасная, еще и говорит как азиров. Слушать мне лично его не приятно.

Ну, так як Азіров не говорить, на щастя, практично ніхто. Я думаю, для Кличка не буде проблемою при потребі опанувати ще одну мову, так що це точно не головна його проблема.

А Правий сектор хотів щось казати? Я пропустила? Просто я після Тягнибока вже взагалі слухала у піввуха.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   25 January 2014
Цитата: Ссылка (25 Январь 2014 23:03)
Девочки, ну серьезно, 2 языка - круто, но Кличко оратор никудышний, дикция - ужасная, еще и говорит как азиров. Слушать мне лично его не приятно.

Для мене ось така імпровізована прес-конференція є більш показовою аніж виступ на сцені)

До речі, я українською розмовляю приблизно як Кличко. знаю, як треба правильно вимовляти, але з артикуляцією за останні 10 років сталися суттєві збої.
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   25 January 2014
Мені взагалі додало оптимізму. І у оппозиції настрій геть не той, що був після минулих переговорів. Хібв що, якось ясніше треба "излагать". Хлопець з ПС напевно подумав, що вони погодились на посади, тому й обурювався.

Стосовно Кличка, ну давайте дамо йому час вирости як політику, як оратору. Потенціал у нього є. Ще й такий досвід - революція))

Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
Просматривают эту тему:

Forum