- (10) Поддержать автора
-
Поделиться
"Ольга"
|
Имя: Ольга Группа: VIP пользователь Сообщений: 3893 Регистрация: 21.04.2010 Заходил(а): 29.08.2019 |
Город: Николаев Район: Заводской |
Сумерки
|
Имя: Виктория Группа: VIP пользователь Сообщений: 6183 Регистрация: 02.11.2009 Заходил(а): 07.05.2017 |
Город: Николаев Район: Центральный |
Цікаво, чому Тягнибоку нічого не запропонували? Чи арсеній його міністром візьме? цікаво яким...

Замовляємо Англію і Америку разом
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
"Ольга"
|
Имя: Ольга Группа: VIP пользователь Сообщений: 3893 Регистрация: 21.04.2010 Заходил(а): 29.08.2019 |
Город: Николаев Район: Заводской |
вроде нет! мне тоже интересно: какая реакция народа будет?
Нафаня
|
Имя: Татьяна Группа: VIP пользователь Сообщений: 1699 Регистрация: 09.11.2010 Заходил(а): 24.06.2015 |
Город: Николаев Район: Центральный Телефон: |
Розуміэте э відео,як доказ,з яким не як не можна суперечити.
Як стріляють у журналістів,наприклад,що теж брехня?
что увольняются и стреляют - верю, и без видео...
а вот видео - снять и показать отснятый материал, показать он-лайн - верный ракурс... пример - российские каналы - они иногда таое показывают.... слов нет... а картинка верная... так что журналистика - штука тонкая...
МАМА ЮЛЯ
|
Имя: Юля Группа: Активный пользователь Сообщений: 399 Регистрация: 27.10.2010 Заходил(а): 02.08.2018 |
Город: Николаев Район: Заводской Телефон: 0664742825 Юля |
хотя как можно обдумывать эти условия!!получается пять человек погибло ради того чтоб Яценюк был премьером???!!!
V!SHENKA
|
Имя: Оля Группа: VIP пользователь Сообщений: 2775 Регистрация: 11.01.2011 Заходил(а): 12.02.2020 |
Город: Николаев Район: Ленинский - Старый Водопой Телефон: Samsung Galaxy Win GT-I8552 |
"Ольга"
|
Имя: Ольга Группа: VIP пользователь Сообщений: 3893 Регистрация: 21.04.2010 Заходил(а): 29.08.2019 |
Город: Николаев Район: Заводской |
Мама дорогая! Слёзы на глазах..... держусь до их выступления....я на грани полного разочарования.....
"Ольга"
|
Имя: Ольга Группа: VIP пользователь Сообщений: 3893 Регистрация: 21.04.2010 Заходил(а): 29.08.2019 |
Город: Николаев Район: Заводской |
Вот и я об этом! Будет ли всеобщее голосование как и по другим вопросам, когда им нужна была поддержка людей....
mamatanya
|
Имя: mamatanya Группа: VIP пользователь Сообщений: 8122 Регистрация: 17.04.2010 Заходил(а): 15.06.2019 |
Город: Николаев Район: Центральный Телефон: 063 491 2019 |
Вы разницу между "гражданскими" и "при исполнении" знаете? неважно, что бы кто из нас сделал. у них есть четкие инструкции, что можно и чего нельзя ИМ делать. то, что они творят в принципе беззаконие, но с них спрос еще строже, потому что в погонах.
birtanem
|
Имя: Ирина Группа: VIP пользователь Сообщений: 637 Регистрация: 20.10.2009 Заходил(а): 28.01.2020 |
Город: Николаев Район: Заводской - Лески |
Сложно сказать, как бы поступили мы, но вот четко описано, как видит эту ситуацию народный депутат ПР, генерал-полковник милиции Николай Джига.
"Регионал", генерал-полковник милиции об издевательствах "Беркута": "Большего позора за 36 лет работы в органах я не видел"
Народный депутат, член фракции Партии регионов, генерал-полковник милиции Николай Джига Ссылканазвал позором действия "беркутовцев", которые избили и раздели догола активиста Майдана, фотографируя его на свои "мобилки": "Это - тяжкое преступление"
Для тех, для кого Цензон.нет - не аргумент, вот и другие источники
Ссылка
Ссылка
Ссылка
mackry85
|
Имя: Христина Группа: VIP пользователь Сообщений: 1563 Регистрация: 21.05.2010 Заходил(а): 19.02.2015 |
Город: Николаев Район: Заводской - Намыв |
dinarij
|
Имя: Діна Группа: VIP пользователь Сообщений: 1374 Регистрация: 16.03.2010 Заходил(а): 24.02.2025 |
Город: Николаев Район: Ленинский - ЮТЗ Телефон: 0503942221 |
коли я це дивлюсь, то в мене виникає декілька питань:
1) для чого підходити до огорожі, коли кидають в них? що це дає беркуту? який сенс з точку зору стратегії чи якоїсь там військової тактики? вони ж не роблять атаки... інші стоять собі позаду...
2) але саме в цей час там були журналісти... при чому як я розумію правильних каналів? бо інших беркут не підпускає.
3) ті наступні секунди, коли їх гасять відразу декілька пожежників (також просто поряд проходили) на певних каналах не показують. ви це знаєте?
4) це нікому не нагадує правильну картинку з Банкової? - ось саме тому ми так жорстко наводимо порядок. "довели, сами виноваты"
це лише мої суб'єктивні думки.
тепер факти - у скільки разів більше відео та фото з правопорушеннями "стражей порядка"?
скільки людей пропало, було викрадено на очах свідків та знайдено мертвими?
скільки людей отримало смертельні ураження на Грушевського? і це як заявляє МВС лише стримувальною зброєю. про порушення інструкцій навіть не пишу, бо не всім цікаво...
скільки людей зазнало побиття ще на стадїї мирних протестів? скільки було успішних розслідувань з цього приводу?
чи такий беркут ви можете назвати захисниками порядку та супротивниками фашизму, як у Миколаєві кажуть "ОНИ ЖЕ ТОЖЕ ЛЮДИ.."? Ссылка
"Ольга"
|
Имя: Ольга Группа: VIP пользователь Сообщений: 3893 Регистрация: 21.04.2010 Заходил(а): 29.08.2019 |
Город: Николаев Район: Заводской |
Лідер партій УДАР Віталій Кличко відмовився від пропозиції стати віце-прем'єр-міністром України у новому уряді.
Про це Кличко написав на своїй сторінці у Ссылка."Янукович після довгих роздумів запропонував мені посаду віце-прем'єра. Вирішив дати йому ще трохи часу подумати", - пише Кличко.Як повідомляв Ссылка, сьогодні відбулися переговори між лідерами опозиції та президентом Віктором Януковичем. Наслідком цих перемовин стало те, що Янукович Ссылка посаду прем'єр-міністра, а Віталію Кличку - віце-прем'єра з гуманітарних питань. В обмін на це Янукович вимагає звільнити всі заблоковані активістами Майдану будівлі та звільнити Майдан Незалежності.
mackry85
|
Имя: Христина Группа: VIP пользователь Сообщений: 1563 Регистрация: 21.05.2010 Заходил(а): 19.02.2015 |
Город: Николаев Район: Заводской - Намыв |
Лідер партій УДАР Віталій Кличко відмовився від пропозиції стати віце-прем'єр-міністром України у новому уряді.
Про це Кличко написав на своїй сторінці у Ссылка."Янукович після довгих роздумів запропонував мені посаду віце-прем'єра. Вирішив дати йому ще трохи часу подумати", - пише Кличко.Як повідомляв Ссылка, сьогодні відбулися переговори між лідерами опозиції та президентом Віктором Януковичем. Наслідком цих перемовин стало те, що Янукович Ссылка посаду прем'єр-міністра, а Віталію Кличку - віце-прем'єра з гуманітарних питань. В обмін на це Янукович вимагає звільнити всі заблоковані активістами Майдану будівлі та звільнити Майдан Незалежності.Спростували. Не його сторінка
annakoroleva
|
Имя: Анна Группа: Активный пользователь Сообщений: 473 Регистрация: 14.11.2010 Заходил(а): 23.12.2016 |
Город: Николаев Район: Заводской - Лески Телефон: 0636428019 |
знаэте скільком людям мені хочеться іноді в пику дать,але я ж цього не роблю,здержуюсь. Вони мають певні повноваження,тому така поведінка не припустима,чим би в них не стріляли. А взагалі,що э докази,що саме цей хлопець кидав.?
Сумерки
|
Имя: Виктория Группа: VIP пользователь Сообщений: 6183 Регистрация: 02.11.2009 Заходил(а): 07.05.2017 |
Город: Николаев Район: Центральный |
Лідер партій УДАР Віталій Кличко відмовився від пропозиції стати віце-прем'єр-міністром України у новому уряді.
Про це Кличко написав на своїй сторінці у Ссылка."Янукович після довгих роздумів запропонував мені посаду віце-прем'єра. Вирішив дати йому ще трохи часу подумати",вже спростували. На Громадському сказали, що прес секретар Кличка, сказала не сприймати цю інформацію як офіційну думку чи відповідь Кличка. якось так.

Замовляємо Англію і Америку разом
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
"Ольга"
|
Имя: Ольга Группа: VIP пользователь Сообщений: 3893 Регистрация: 21.04.2010 Заходил(а): 29.08.2019 |
Город: Николаев Район: Заводской |
МВД: Все, кто останется на Майдане, будут считаться экстремистами
Министр внутренних дел Виталий Захарченко призвал мирных граждан покинуть Майдан, подчеркнув при этом, что всех оставшихся на Майдане и в захваченных зданиях, власть будет считать экстремистскими группировками и будет вынуждена применить силу.
Соответствующее заявление-обращение министра опубликовано на официальном сайте МВД.«Тех, кто останется на Майдане и в захваченных зданиях, мы будем считать экстремистскими группировками. И, в случае возникновения опасности и перехода радикалов к активным действиям будем вынуждены применить силу», — заявил Захарченко, заверив, что он, как глава МВД, гарантирует безопасность мирным митингующим, если они покинут радикалов и перейдут в «любое другое безопасное место».
Лілічка
|
Имя: Liliya Группа: VIP пользователь Сообщений: 4866 Регистрация: 22.09.2010 Заходил(а): 20.12.2018 |
Город: Николаев |
А в мене не запустили б такою горючєнькою смесью. А знаєте чому? Бо коли б мені віддали наказ бити дітей моїх сусідів, моїх друзів, друзів моїх друзів, або взагалі незнайомих людей до останнього, я б зняла свої погони і написала заяву про звільнення. От тільки не пишіть про військовозабов'язаних і долг Родінє і всьо такоє. Мене нудить від такої позиції. І від захисників такої позиції ще більш нудить.
Сумерки
|
Имя: Виктория Группа: VIP пользователь Сообщений: 6183 Регистрация: 02.11.2009 Заходил(а): 07.05.2017 |
Город: Николаев Район: Центральный |
Но, в Европе, в Германии в частности, президент уходит в отставку только из-за подозрения во взятке в несколько сотен евро. Министр обороны уходит в отставку, если у него в диссертации нашли плагиат. Протесты против строительства железнодорожной станции привели к смене власти в бундесланде. Инициировались открытые переговоры с протестующими и всенародный опрос. Все дискуссии проводились в открытом режиме. В год в Германии проходят тысячи протестов и демонстраций. И это важная часть диалога народа с властью в демократической стране, это его право. Власть чувствительно реагирует на народные настроения.
В Германии инициативы маргинальной партии зеленых и горстки мирных протестов достаточно, чтобы искоренить полностью полевые эксперименты с ГМО и начать дискуссию о том, что надо просвещать и информировать народ. И как бы мне не хотелось прижать этих экстремистов - это их законное право, а законная обязанность власти - донести свою мысль как можно яснее.
Если два месяца на улицах стоят тысячные протесты, а единственный ответ власти на это - ужесточение законов, позволяющих протестовать, то это называется диктатура.
Ссылка
*********
це для тих, хто там закидує "А попробовалі би ви так в Європі..."

Замовляємо Англію і Америку разом
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
birtanem
|
Имя: Ирина Группа: VIP пользователь Сообщений: 637 Регистрация: 20.10.2009 Заходил(а): 28.01.2020 |
Город: Николаев Район: Заводской - Лески |
Щодо пропозицій Януковича моя думка така.
Янукович - це негідник, якого консультують генії.
Пропозиція Януковича - це повна ліквідація опозиції як такої. Блискучий, геніальний хід. Тепер виглядає все просто: або опозиція повинна злигатися з ненависним режимом, або вона персонально буде винна у можливій смерті сотень людей під час можливого розгону Майдану. По-перше, до вимог Майдану ці пропозиції ВЗАГАЛІ не мають ніякого стосунку, і йдеться про старий, як світ, підкуп владою. По-друге, опозицію висвітлено як людей, яким потрібна просто посада, та й то номінальна. По-третє, опозиція загнана в глухий кут: відмова означатиме відповідальність за застосування сили.
Що можна вдіяти проти цього?
1. Опозиція має наполягати на відставці Януковича. Крапка.
2. Опозиція повинна чітко заявити, що її не цікавить ЖОДНА посада в країні, де президентом є вбивця. Крапка
3. Навіть якщо й уряд - то весь, включно з МВС, Генпрокуратурою, СБУ.
4. Негайне звільнення всіх затриманих і негайне скасування диктаторських законів.
А якщо серйозно: всі переговори з Януковичем треба негайно припинити, оскільки спілкування зі спокусником погано впливає на психіку. Це - вишукана підстава. Хай думають троєцарі, хай ковтають слинку. А Майдану - своє робить.
Остап Дроздов
Лідери вийдуть на сцену Майдану орієнтовно о 22.30.

