усі нормальні люди не хочуть ескалації (з обох боків).
але влада ніяк не схаменеться.
логічний крок після викрадення протестуючих з вулиці, це зникнення можновладців.
повернуться партизани. терор проти терору. ось що насправді жахливо, це шлях помсти без жодної людяності.
і це в Україні, де ми пишались, що нема тероризму...
мене вже другий місяць непокоїть думка - чи всі зі зниклих були ув'язненні.
не дай Боже з кимось назавжди "перегнули палку" як із Індило...
дівчата вже писали про міліціонерів "хіба в них питають?"
коли запитають - то це буде народний суд чи військовий трибунал. потрібно розуміти.
Писали же в комментах, что Олейника нужно было брать в заложники и на парней обменять! Представляете, что бы эти гниды развели бы: какой беспредел, а уж Россия бы что показали и что написала-даже не представляю!

