• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Домашние роды

Julу   
Активный пользователь   
10 апреля 2010 77487 783
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   13 августа 2012
Цитата: #2884 jozh 13 августа 2012, 15:54


Зараз - так. Але я б не стала стверджувати, що така ситуація буде і через 20 або 100 років. Можливо, свідомість суспільства зміниться у цьому плані, щодо сприйняття пологів як таких, що обов'язково потребують госпіталізації. А можливо, і ні, хтозна. Та мені хотілося б вірити, що все-таки зміниться.



Не обов'язково. Лише 45%. А буття визначає свідомість.

Я не знаю, як з такими цифрами можна довести міністру ОЗ, що психологічний комфорт важливіший.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2012
Цитата: #2884 Китиха 13 августа 2012, 23:01
Ну Ви і в хащі залізли. Ви не плутаєте визначення першої допомоги, медичної допомоги і спасіння в екстремальних ситуаціях??

ще додам



Мені цікаво юридичні визначення того. Поки що ті визначення викликають нездоровий сміх, бо під них можна підіпхати практично все.

Плюс, до того ж, я все-таки хочу розібратися, де проходить юридична межа між ненаданням допомоги (за що йде покарання) і наданням медичної допомоги немедичним працівником (за що знову ж таки йде покарання). (Правда, тут от доводять, що медичною допомогою називається тільки те, що надається медичними працівниками, але щось мені здається, що то з тим визначенням не так)

А щоб визначити ту межу, треба визначити поняття надання медичної допомоги.

Бо медична допомога являється допомогою, як підклас, і може виникнути така ситуація, що ось надає людина комусь просто допомогу, надає, а тут - бац! - і це вже медична допомога!
Мазав-мазав те колінце зеленкою, а тут вирішив ще пластир наклеїти - і опачки, вже винен! Почалися у жінки стрімкі перейми, ну наче й викликали швидку, а поки та швидка годину їхала, чоловік воду грів-грів, жінці спинку масажував-масажував - опачки, а вже й непомітно пологи прийняв... І все, він вже винен? Чи він був зобов'язаний відійти в сторону і покірно чекати медиків, а жінка хай сама дитину ту ловить? Чи тут ми заглядаємо людині у мозок і дивимося - якщо їх помисли чисті й невинні були, ну просто не встигли за об'єктивними обставинами, то все нормально, а якщо вони, такі-сякі нехороші, запланували все це наперед, то ата-та? А якщо в цих людей якась родичка чи сусідка лікар, та ще й акушерка з дипломом і офіційною роботою, то вона взагалі повинна прикинутися меблями і не відсвічувати, бо втратить роботу і ліцензію через те, що прийняла пологи вдома?

Невже нікому не здається все то маразмом?

Чи принципово важливо іменно сам факт, так би мовити, попереднього зговору?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2012


А жінці як довести?
Уявляєш, при підготовці до пологів їй кажуть - ну в тебе перші пологи, в 45% випадків (тобто реально 50 на 50) все одно доведеться їхати в пологовий. І сплатити доведеться і домашній акушерці, і за послуги реанімобіля, і за послуги пологового.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2012
Цитата: #2884 Китиха 13 августа 2012, 23:10
Наче ні в кого з дискутуючих не виникає сумнівів, що пологи мають проходити під наглядом кваліфікованого спеціаліста з медичною профільною освітою?


Закон визначає, що пологи мають проходити або в медичному закладі під наглядом спеціаліста, або вдома без нагляду. Третього варіанту не дано.

А щодо власної моєї думки - іменно таке формулювання мене не влаштовує. Якесь воно, так би мовити, чисто офіційне і зовсім не дає інформації про професіоналізм того спеціаліста. Дякую, на таких "спеціалістів з дипломом" я вже надивилася по саме нехочу... Плюс не подобається слово "нагляд", щось мені асоціація з тюремним наглядачем зразу пішла...
Я б сказала, що в ідеалі пологи мають проходити у присутності досвіченої людини, професіонала в акушерстві (а також з необхідними інструментами, приладами, ліками тощо, а також та людина повинна познайомитися з породілею не в момент початку пологів, а за кілька місяців раніше і спостерігати за ходом вагітності, а також... в мене є ще купа вимог до такої людини, просто людина в білому халаті мене б не влаштувала). З тим, щоб породілля могла отримати необхідну допомогу у тому випадку, якщо ця допомога буде потрібна.
Але я б не стала вводити заборони народжувати без такого спеціаліста, а залишила б це на розсуд жінки. І власне вибір конкретного спеціаліста теж залишила б на розсуд жінки.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   13 августа 2012


Особисто в мене немає питань - медичну допомогу надають медичні працівники, яким держава надала на це право - диплом, ліцензію на платні послуги. Лікар може і повинен прийняти пологи в автобусі, гроші він не має права на це брати

Коли мажете колінку зеленкою, Ви чи надаєте першу допомогу, чи спасаєте при форс-мажорі, чи займаєтесь самолікуванням. Першу допомогу ще потрібно знати як надавати (як і спасати), щоб спасти людину, а не угробити. Ну а про самолікування весь форум списано - зверніться до лікаря за консультацією.

Щодо пологів - знов напишу - нехай це не хвороба, а найприродніший процесс, допомога фахівця потрібна. Питання де буде проходити процесс. МОЗ каже - у лікарні, бо за статистикою так менше ризику. Крапка.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2012
Цитата: #2884 alisa 13 августа 2012, 23:30


А жінці як довести?
Уявляєш, при підготовці до пологів їй кажуть - ну в тебе перші пологи, в 45% випадків (тобто реально 50 на 50) все одно доведеться їхати в пологовий. І сплатити доведеться і домашній акушерці, і за послуги реанімобіля, і за послуги пологового.


А Вам так важливо все-таки довести іменно свою точку зору до всіх людей?
Чому Ви вважаєте інших людей ідіотами чи недієздатними, які нездатні самі прийняти рішення, які стосуються їх особистого життя, ну в даному випадку ще життя та здоров'я їх майбутньої дитини?
Чому Ви ці цифри вважаєте важливішими, ніж купа власних аргументів конкретної жінки, які схиляють її до рішення народжувати вдома?
Так, для Вас ті аргументи не є важливими, а цифри важливими - але Ви чомусь вважаєте, що маєте право вирішувати за ту жінку, хоча б на рівні слів?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2012


А чому ж постійно те колінце нещасне згадуєте, а таку важливу деталь як оплату за пологи забуваєте.
Людина приходить з конкретною метою - заробити грошей, надаючи нелегальні медичні послуги. До чого там колінце чи пластир?
Йшла собі акушерка мимо, дай думаю, зазирну, може там хтось народжує. О, точно. Як я вчасно! А там вже вдячна породілля грішми обдарує. В цьому принципова різниця між наведеними прикладами.

Якщо сусідка акушерка, то вона повинна викликати швидку і може допомогти. А може і не надавати ніякої допомоги, бо вона в даний момент не на роботі. Уявіть собі, лікарі - теж люди і теж заслуговують на вихідні. Ви ж не вимагаєте від вихователя, щоб він дивився за всіма дітьми на майданчику в дворі, чи щоб двірник прибирав безкоштовно під"їзд тільки тому, що він за професією двірник.


Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 августа 2012

Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої. В даному випадку - права дитини на медичну допомогу.

Я не за кого нічого не вирішую. Це просто форум, розвага, соціальна мережа, спілкування, хто хоче читає і вирішує сам. Дивно, що це не очевидно.

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   13 августа 2012
Цитата: #2884 Китиха 13 августа 2012, 23:42


Особисто в мене немає питань - медичну допомогу надають медичні працівники, яким держава надала на це право - диплом, ліцензію на платні послуги. Лікар може і повинен прийняти пологи в автобусі, гроші він не має права на це брати

Коли мажете колінку зеленкою, Ви чи надаєте першу допомогу, чи спасаєте при форс-мажорі, чи займаєтесь самолікуванням. Першу допомогу ще потрібно знати як надавати (як і спасати), щоб спасти людину, а не угробити. Ну а про самолікування весь форум списано - зверніться до лікаря за консультацією.

Щодо пологів - знов напишу - нехай це не хвороба, а найприродніший процесс, допомога фахівця потрібна. Питання де буде проходити процесс. МОЗ каже - у лікарні, бо за статистикою так менше ризику. Крапка.


Може, я вже дійсно прискіпуюсь, але весь мій професійний досвід аналітика просто категорично протестує проти таких формулювань та визначень.

Якщо медична допомога - це те, що надається медпрацівниками, то яким чином в принципі можна когось стороннього покарати за надання медичної допомоги????? Те, що робить стороння людина, за цим визначенням в принципі не є медичною допомогою! Розумієте - він може вирізати апендицит, але це не буде вважатись медичною допомогою, якщо керуватись таким от визначенням медичної допомоги!

Яким чином можна відрізнити просто допомогу чи рятування людини від медичної допомоги? Хоч десь є більш-менш чітке визначення, пояснення, коли ця просто допомога перетворюється на медичну допомогу? Чи так і буде на крайніх прикладах зеленки та апендициту хмикання, що то очевидно?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 августа 2012
Цитата: #2884 alisa 13 августа 2012, 23:48


А чому ж постійно те колінце нещасне згадуєте, а таку важливу деталь як оплату за пологи забуваєте.
Людина приходить з конкретною метою - заробити грошей, надаючи нелегальні медичні послуги. До чого там колінце чи пластир?
Йшла собі акушерка мимо, дай думаю, зазирну, може там хтось народжує. О, точно. Як я вчасно! А там вже вдячна породілля грішми обдарує. В цьому принципова різниця між наведеними прикладами.

Якщо сусідка акушерка, то вона повинна викликати швидку і може допомогти. А може і не надавати ніякої допомоги, бо вона в даний момент не на роботі. Уявіть собі, лікарі - теж люди і теж заслуговують на вихідні. Ви ж не вимагаєте від вихователя, щоб він дивився за всіма дітьми на майданчику в дворі, чи щоб двірник прибирав безкоштовно під"їзд тільки тому, що він за професією двірник.




Бо щодо оплати все якраз зрозуміло, і до медицини відношення ніякої не має. Це питання податкової служби.
Чи Вам все-таки принципово важливо, самі захотіли вдома народжувати, чи дійсно вимушена обставина? І в другому випадку Ви дозволите надати медичну допомогу, а в першому ні?



Ого, це щось новеньке... Може, я дійсно чогось не знаю, але от все своє життя прожила у наївній вірі того, що лікар не має права відмовити людині у наданні медичної допомоги, якщо вже він опинився поруч. Дякую, що просвітили та спустили мене на грішну землю...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 августа 2012



Завжди будь-ласка. А Ви сама часто безкоштовно працюєте для сторонніх людей?
То чому лікар має витрачати свій особистий час і сили і нести відповідальність за свої дії при цьому.

з.і. клятву Гіппократа лікарі не дають, це такий собі романтичний міф.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 августа 2012
Цитата: #2884 alisa 13 августа 2012, 23:51

Права однієї людини закінчуються там, де починаються права іншої. В даному випадку - права дитини на медичну допомогу.

Я не за кого нічого не вирішую. Це просто форум, розвага, соціальна мережа, спілкування, хто хоче читає і вирішує сам. Дивно, що це не очевидно.



Окрім права на медичну допомогу у дитини є ще багато інших прав, в тому числі і право на життя та здоров'я, на турботу і любов. Жінка, яка свідомо готується до домашніх пологів, забезпечує дитині всі ці права в першу чергу (в тому числі й тому, що в домашніх пологах менше провокуючих на ризик факторів, тобто жінка іменно знижує ймовірність того, що та медична допомога знадобиться в принципі). І якщо необхідність в медичній допомозі (тобто власне загроза життю та здоров'ї дитини) все-таки виникає, то домашні акушерки, як правило, ту допомогу надають, або ж дитина буде доставлена до пологового будинку чи в лікарню.
Так що говорити про те, що в домашніх пологах обмежуються права дитини, не треба. От чесне слово, якщо вже говорити про права дитини, то по факту на сьогодні вони во стократ більше порушуються якраз в пологових будинках.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 августа 2012


та невже... а щось в новинах постійно тільки і пишуть про те, як домашні акушерки розчиняються у повітрі при виникненні ускладнень.
Не бачила я такого в новинах - домашня акушерка, що збиралась нелегально прийняти пологи в жінки, при виникненні ускладнень доставила жінку в лікарню. А про те, як знаходять тіла жінок, що загинули від кровотечі в квартирі із явними слідами перебування там іншої людини і мертвуживу дитину, то тільки за останній рік пару раз такі новини траплялись.
Чого б воно так?

А ось до питання підготовки жінки і попередження можливих ускладнень. Жінка була адептом домашніх пологів, активно просувала їх і чим це скінчилось.
Ссылка
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 августа 2012
Цитата: #2884 alisa 14 августа 2012, 00:20


та невже... а щось в новинах постійно тільки і пишуть про те, як домашні акушерки розчиняються у повітрі при виникненні ускладнень.
Не бачила я такого в новинах - домашня акушерка, що збиралась нелегально прийняти пологи в жінки, при виникненні ускладнень доставила жінку в лікарню. А про те, як знаходять тіла жінок, що загинули від кровотечі в квартирі із явними слідами перебування там іншої людини і мертвуживу дитину, то тільки за останній рік пару раз такі новини траплялись.
Чого б воно так?

А ось до питання підготовки жінки і попередження можливих ускладнень. Жінка була адептом домашніх пологів, активно просувала їх і чим це скінчилось.
http://mama.ru/news/2012/02/01/borovshayas...domashnih-rodov


Ну прямо-таки постійно тільки і пишуть, навіть для новин про вибори місця не залишається...
В новинах он пишуть і про те, як породіллі та/або новонароджені діти в пологових будинках помирають. Дійсно, чого б воно так?
А ще он в новинах пишуть, що жінка вбила усиновлених дітей. І тепер всіх усиновлених перевіряти пішли. А ще он маньяк не був зареєстрований в фейсбуці, так тепер на роботу не приймають тих, хто там не зареєстрований, бо ж то явно маньяки...
Петя - рудий, Петя - хлопчик, звідси робимо висновок, що всі хлопці руді?
Давайте все-таки не переносити властивості окремих об'єктів на всю множину.
Якийсь процент непрофесійних акушерів трапляється і при домашніх пологах, і в пологових будинках.
А не доставляють акушерки жінок в лікарню при ускладненнях зрозуміло чому, - бо попадуть під кримінальну відповідальність за нелегальну діяльність. Було б нормально дозволено це - доставляли б в лікарні. Он в Нідерландах чомусь доставляють в лікарні, і ніхто це не сприймає як щось ненормальне - дивно, може, там якісь інші люди живуть, і в них якось інакше пологи проходять?



Тут он недавно новини були, буквально за тиждень двоє смертей породіль у кримському пологовому будинку. Посилання шукати чи так на слово повірите, що я їх читала?
Давайте все-таки не переходити на обмін страшилками, добре?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 августа 2012


Як цікаво.... Вас обурює, що лікарі можуть не кинутись рятувати світ в свій вихідний і ви так спокійно пишете про те, що людина, яка за гроші йде на порушення закону при проблемах зникає.... а що тут такого. Ну подумаєш, свідомо пішла на злочин, взяла за гроші, а потім ще й кинула напризволяще "клієнтку-пацієнтку".
А винне в результаті у Вас - законодавство )) Щось тут з логікою не те.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 августа 2012
Цитата: #2884 alisa 14 августа 2012, 00:41


Як цікаво.... Вас обурює, що лікарі можуть не кинутись рятувати світ в свій вихідний і ви так спокійно пишете про те, що людина, яка за гроші йде на порушення закону при проблемах зникає.... а що тут такого. Ну подумаєш, свідомо пішла на злочин, взяла за гроші, а потім ще й кинула напризволяще "клієнтку-пацієнтку".
А винне в результаті у Вас - законодавство )) Щось тут з логікою не те.


Я не виправдовую акушерок, які кидають жінку непризволяще. Я пояснюю, що саме недосконале законодавство є однією з причин того. Бо якби домашні пологи були легальними і спокійно сприймалися суспільством, то було б зафіксовано і відомо, хто вів ту вагітну жінку, і хто кинув її. Ну і далі зрозуміло, притягнення до відповідальності тощо. А зараз дійсно шукай вітра в полі, бо все було шито-крито. Власне, про це і йде мова, коли говоримо про легалізацію домашніх пологів. При легалізації якраз і відсіються такі безвідповідальні любительки швидких грошей.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   14 августа 2012

блин! ну имейте совесть в конце концов! все мы смертны, и никто не знает, когда и как! вот она сторонница домашних родов и умерла во время домашних родов! сердечный приступ мог случиться как угодно и где угодно, и еще не значит, что в роддоме ее обязательно спасли бы! ну имейте хотя бы уважение к чужому горю! думайте, что Вы в пример тут приводите!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 августа 2012


Ні, причиною тому корисні мотиви, жадібність і небажання відповідати за свої дії. Злочин він і є злочин.




З якого це дива хтось відсіється?
Любительки швидких грошей і дешевих послуг залишаться на місці.



Скільки знаків оклику. Та прямо там, що я такого жахливого привела в приклад? Що жінка, яка агітувала за домашні пологи, померла під час цих самих домашніх пологів. Не змушує задуматись? Чи вона теж була неправильно налаштована і не готувалась?
Шансів в пологовому в неї було б більше.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 августа 2012
Цитата: #2884 alisa 14 августа 2012, 08:38


Ні, причиною тому корисні мотиви, жадібність і небажання відповідати за свої дії. Злочин він і є злочин.




З якого це дива хтось відсіється?
Любительки швидких грошей і дешевих послуг залишаться на місці.



Скільки знаків оклику. Та прямо там, що я такого жахливого привела в приклад? Що жінка, яка агітувала за домашні пологи, померла під час цих самих домашніх пологів. Не змушує задуматись? Чи вона теж була неправильно налаштована і не готувалась?
Шансів в пологовому в неї було б більше.


З того дива, що любительки швидких грошей навряд чи захочуть легалізуватися самі при наданні такої можливості. А нормальні жінки навряд чи будуть звертатися до таких, що не легалізувалися при існуванні такої можливості. Зараз же у них просто вибору немає, бо домашні пологи заборонені.



Серцевий напад може статися і під час сексу. Будемо і сексом займатися під наглядом лікаря? Бо шансів же буде більше, якщо раптом щось трапиться під час сексу...
І знову ж таки - не розповсюджуйте окремі випадки на системне правило. Бо жінки помирають і в пологових будинках, в тому числі і від неправильних дій лікарів, - і в таких випадках у жінок шансів у домашніх пологах було б більше, бо ніхто б їм не зашкодив своїм втручанням.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   14 августа 2012
Цитата: #2884 alisa 14 августа 2012, 08:38


Ні, причиною тому корисні мотиви, жадібність і небажання відповідати за свої дії. Злочин він і є злочин.




З якого це дива хтось відсіється?
Любительки швидких грошей і дешевих послуг залишаться на місці.



Скільки знаків оклику. Та прямо там, що я такого жахливого привела в приклад? Що жінка, яка агітувала за домашні пологи, померла під час цих самих домашніх пологів. Не змушує задуматись? Чи вона теж була неправильно налаштована і не готувалась?
Шансів в пологовому в неї було б більше.

я догадывалась, что Вы не поймете. что не видите разницы между смертью от неквалифицированной помощи и между просто смертью.
сторонники максимального медицинского контроля уверены, что если все сделать правильно, то все будет хорошо 100%, и если все-таки что-то пошло не так, то просто что-то было сделано неправильно, где-то произошла ошибка. судя по всему, Вы думаете, что сторонники домашних родов думают так же. но есть еще люди, которые не обманывают себя, и знают, что они смертны, причем внезапно смертны, и никак НИКАК никакими самыми крутыми роддомами и реанемобилями от этого не застрахуешься. однажды это случится и возможно в любую секунду. но это не повод, чтобы превращать свою в жизнь в механическое существование по медицинскому графику. можно идти по улице, подскользнуться на банановой кожуре, проломить череп и ЕСЛИ БЫ в этот момент рядом за вами следовал неотступно реанемобиль, то вас бы спасли. но его не будет рядом - и это будет конец. жить вообще и рожать в частности в принципе очень рисковано. но можно выбрать полноценную жизнь, пусть и боолее рискованную.
по поводу прав ребенка: лично Вы скажите мне, пожалуйста, в какой момент ребенок становится человеком со всеми своими правами. потому как Вы сами говорили, что плод - еще не ребенок. ну и наперед немного - ребенок в принципе рождается у тех родителей, у которых рождается (у помешанных на здоровом образе жизни или спокойно кормящих годовалого в макдональдсе, у опытных и умудренных или глупых и наивных, у имеющих специальное педагогическое и медицинское образование или прочитавших только памятку об уходе за новорожденным). и детям приходится жить именно в таких условиях аж до совершеннолетия. так вот и отношение к жизни и смерти тоже им придется принимать пока родительское, а потом уж если захотят, то пойдут своим путем. и тут как и везде должна быть презумпция невиновности: вот когда есть прецендент, то его надо расследовать и выяснить степень вины (или ее отсутствие), а пока нет - никто не должен отчитываться, как он рожает, растит и воспитывает своих детей.
Просматривают эту тему:

Forum