• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Уличные советчики по воспитанию детей

Viktoriya #1   
VIP пользователь   
10 декабря 2009 32395 341

nana7

Имя: nana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1071
Регистрация: 12.08.2011
Заходил(а): 22.11.2017
Город: Николаев
nana7
VIP пользователь
   09 июля 2013
Цитата: #2418 Вера1690 09 июля 2013, 15:09
"я не дозволяю дитині спілкуватися з незнайомими в громадськіх містах і сама не маю на це бажання"
таке висловлювання мені подобається -- чемно, але всі крапки над і поставлені./ay
Look at the stars, look how they shine for you, and everything you do, yeah, they were all yellow...
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   09 июля 2013
Цитата: #2418 nana7 09 июля 2013, 15:13
чем больше я узнаю людей, тем больше я люблю собак... Сократ, здається, так казав.
Ні-ні, античні мислителі ще не настільки далекі від гуманізму у буквальному значенні цього слова (див. тему про собак))))
Мізантропів там майже не було.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   09 июля 2013
Цитата: #2418 mamatanya 09 июля 2013, 15:01
до речі, розкажіть мені, що відповідати, коли незнайома людина чипляється зі своїм "як тебе звуть?".
Я дитині після першого ж подібного випадку пояснила, що вона може не відповідати, якщо не захоче, і що це абсолютно нормально. Як правило, вона й не хотіла першому зустрічному своє ім'я називати, з якого дива? Особливо якщо врахувати, що я старалась навчити взагалі не дуже то й розмовляти з незнайомцями, не брати різні цукерки тощо у них, і тим паче не розказувати особисту інформацію. Тож вона просто ігнорувала подібні питання. А якщо той перший зустрічний не заспокоювався після ігнорування та продовжував чіплятися до дитини, то втручувалася вже я. Отак прямо і казала, не чіпляйтеся до моєї дитини.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Yasonka

Yasonka

Имя: Яна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 619
Регистрация: 14.08.2012
Заходил(а): 17.11.2021
Город: Николаев
Телефон: +380932370778
Yasonka
Активный пользователь
   09 июля 2013

А моего сынульку все за ножки щупают, когда он в эргорюкзачке. Только одна женщина скромная попалась, просто сказала: он так пальчики поджимает, так и хочется за ножку пощупать. А другие вообще без стеснения.

Сегодня нарвалась на пару комментаторов, когда ходила, чтоб игруху на коляску купить.

Вышли мы, начал Даня рыдать, потом успокоился. Звонит мужчина, что будет через 15 минут. И тут Дасю опять понесло. Я заехала с ним во дворы на лавочку и давай его отвлекать. И капюшон поправляла на коляске, и в разные положения ее раскладывала, и разговаривала, и картинки показывала. Он орет благим матом((( Я ж зная что он хочет, не соглашаюсь, тут бабка какая-то подсела: "Ему надо, наверное, головку приподнять, коляску" Я говорю, спасибо, я сама разберусь со своим ребенком. А он берет вообще уже на сумасшедший крик переходит. Взяла его на руки, он тут же замолчал, улыбаться начинает.. Тут мужчина звонит, что подъехал. Я с Дасей в одной руке, коляска в другой порысачила к нему. Купила, а мне ж тяжело. Я его обратно в коляску, а он орет. Можете представить - рабочка. Куча людей и я челямпаю с орущей коляской. Все ж заглядывают в нее, на меня поглядывают. Как назло перешла дорогу, въезжать на бордюр и застряла передним колесом в яме. На меня начинают все натыкатся. Светофор заканчивается, меня обходит дядька, думаю, сейчас поможет хоть. ЩАЗ. Машины меня объезжают. Подняла коляску за ручку и капюшон - вытащила. При этом Дась все еще орет. Поехали дворами, смотрю вроде людей нет и начинаю эксперименты снова. Опустила полностью капюшон и он замолчал. Только ехать, снова ор. И тут тетка какая-то еще комментирует - он там бедный уже сжарился, закрытый весь.

Filiola

Имя: Ирина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 960
Регистрация: 26.10.2011
Заходил(а): 21.12.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0505265210
Filiola
Активный пользователь
   09 июля 2013
Цитата: #2418 Yasonka 09 июля 2013, 20:33

А моего сынульку все за ножки щупают, когда он в эргорюкзачке. Только одна женщина скромная попалась, просто сказала: он так пальчики поджимает, так и хочется за ножку пощупать. А другие вообще без стеснения.

Сегодня нарвалась на пару комментаторов, когда ходила, чтоб игруху на коляску купить.

Вышли мы, начал Даня рыдать, потом успокоился. Звонит мужчина, что будет через 15 минут. И тут Дасю опять понесло. Я заехала с ним во дворы на лавочку и давай его отвлекать. И капюшон поправляла на коляске, и в разные положения ее раскладывала, и разговаривала, и картинки показывала. Он орет благим матом((( Я ж зная что он хочет, не соглашаюсь, тут бабка какая-то подсела: "Ему надо, наверное, головку приподнять, коляску" Я говорю, спасибо, я сама разберусь со своим ребенком. А он берет вообще уже на сумасшедший крик переходит. Взяла его на руки, он тут же замолчал, улыбаться начинает.. Тут мужчина звонит, что подъехал. Я с Дасей в одной руке, коляска в другой порысачила к нему. Купила, а мне ж тяжело. Я его обратно в коляску, а он орет. Можете представить - рабочка. Куча людей и я челямпаю с орущей коляской. Все ж заглядывают в нее, на меня поглядывают. Как назло перешла дорогу, въезжать на бордюр и застряла передним колесом в яме. На меня начинают все натыкатся. Светофор заканчивается, меня обходит дядька, думаю, сейчас поможет хоть. ЩАЗ. Машины меня объезжают. Подняла коляску за ручку и капюшон - вытащила. При этом Дась все еще орет. Поехали дворами, смотрю вроде людей нет и начинаю эксперименты снова. Опустила полностью капюшон и он замолчал. Только ехать, снова ор. И тут тетка какая-то еще комментирует - он там бедный уже сжарился, закрытый весь.
Я б, наверно, тоже обратила внимание на дико орущего ребенка в коляске...
Yasonka

Yasonka

Имя: Яна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 619
Регистрация: 14.08.2012
Заходил(а): 17.11.2021
Город: Николаев
Телефон: +380932370778
Yasonka
Активный пользователь
   09 июля 2013
Цитата: #2418 Filiola 09 июля 2013, 21:33
Я б, наверно, тоже обратила внимание на дико орущего ребенка в коляске...
Обратить внимание - одно, а вот начинать рассказывать мне почему он плачет и что мне надо сделать - это другое. Меня возмущает, что как помочь коляску с дороги убрать, так помощников не найти. А как мамочке посоветовать - так хоть отбавляй.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   10 июля 2013
Хочу порадитися

Ситуація - пляж, десь перша година, мамочка з хусткою на плечах і трирічна дитина в трусах. Точно видно, що вчора дитина була сметанного кольору, а сьогодні яскраво-малинового. В мене було гостре бажання підійти і спитати "Ти, курво, розумієш, ЩО ти робиш?" Але промовчала з принципу  "не лізти в чуже приватне життя". Тепер мене гризуть сумління.

Потрібно було підійти і звернути увагу мамочки, що липень на пляжі чи ні?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   10 июля 2013
Цитата: #2418 Китиха 10 июля 2013, 09:37
Хочу порадитися

Ситуація - пляж, десь перша година, мамочка з хусткою на плечах і трирічна дитина в трусах. Точно видно, що вчора дитина була сметанного кольору, а сьогодні яскраво-малинового. В мене було гостре бажання підійти і спитати "Ти, курво, розумієш, ЩО ти робиш?" Але промовчала з принципу  "не лізти в чуже приватне життя". Тепер мене гризуть сумління.

Потрібно було підійти і звернути увагу мамочки, що липень на пляжі чи ні?
Ну, теоретично можна припустити, що дитина намазана з ніг до голови кремом від засмаги із високим ступенем захисту. Хоча о 1 годині на сонці це, звісно, жесть. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   10 июля 2013
Цитата: #2418 Китиха 10 июля 2013, 09:37
Хочу порадитися

Ситуація - пляж, десь перша година, мамочка з хусткою на плечах і трирічна дитина в трусах. Точно видно, що вчора дитина була сметанного кольору, а сьогодні яскраво-малинового. В мене було гостре бажання підійти і спитати "Ти, курво, розумієш, ЩО ти робиш?" Але промовчала з принципу  "не лізти в чуже приватне життя". Тепер мене гризуть сумління.

Потрібно було підійти і звернути увагу мамочки, що липень на пляжі чи ні?
я б не втрималася.  Для мене ця ситуація з ряду того, коли дитина грає на проїжджій частині.
Те що липень, вона(мама) і так, мабуть, знає, бо собі плечі накрила.
Може вона ніякого дитячого засобу від сонці не мала і не знає про небезпеку. Запропонувала б їй дитячій захист.
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 июля 2013
Цитата: #2418 Китиха 10 июля 2013, 09:37
Потрібно було підійти і звернути увагу мамочки, що липень на пляжі чи ні?
Я для себе поставила такий критерій: якщо дитині немає прямої загрози життю чи здоров'ю, то в основному не втручаюся. У Вашому прикладі максимум, що загрожує дитині, це обгорить і тепловий удар. І або мамі буде на майбутнє наука (а наші втручання лише роздратують, науки не вийде), або мамі глибоко начхати на дитину (тоді все одно наші втручання нічого не змінять принципово).
Правда, якщо у конкретній ситуації вдається вплинути коректно та ввічливо, я намагаюсь це використати, але буває досить рідко, не маю такого особливого таланту. /blush2  Але деякі здобутки є, наприклад, якщо не прямо казати мамочці, що їй робити, а через питальну інтонацію просто звернути увагу ("а дитина ваша не обгоріла, часом?"), то більш-менш нормально. Ваш варіант запитання, одначе, не зовсім вдалий. /m0180

До речі, подумалось. Чисто теоретично могла бути ситуація, коли мама там спеціально хоче дати дитині урок. Бо вона заприндилася на пляж саме о першій, і саме на сонці, не дивлячись на вже червону шкіру. І мама, попередивши про наслідки, погодилася. Так что наука буде не мамочці на майбутнє, а дитині.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   10 июля 2013
Цитата: #2418 jozh 10 июля 2013, 09:55
Я для себе поставила такий критерій: якщо дитині немає прямої загрози життю чи здоров'ю, то в основному не втручаюся. У Вашому прикладі максимум, що загрожує дитині, це обгорить і тепловий удар.
На нашому сонці дитині загрожує опинитися в розділі "Просьбы о помощи", на мою думку
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 июля 2013
Цитата: #2418 Вера1690 10 июля 2013, 09:57
На нашому сонці дитині загрожує опинитися в розділі "Просьбы о помощи"
Не знаю, мені складно судити заочно, навіть не бачивши ту дитину.

До речі, подумалось. Чисто теоретично могла бути така ситуація, що то мама спеціально хотіла дати урок дитині. Бо їй заприндилося на пляж саме о першій і саме голеньким на сонці, не дивлячись на вже червону шкіру. І мама, попередивши про наслідки, погодилася. А тут з усіх боків пляжні порадники набіжать. /m0180
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   10 июля 2013
Цитата: #2418 jozh 10 июля 2013, 09:55
Ваш варіант запитання, одначе, не зовсім вдалий. /m0180

До речі, подумалось. Чисто теоретично могла бути ситуація, коли мама там спеціально хоче дати дитині урок. Бо вона заприндилася на пляж саме о першій, і саме на сонці, не дивлячись на вже червону шкіру. І мама, попередивши про наслідки, погодилася. Так что наука буде не мамочці на майбутнє, а дитині.
Про курву - це бажання таке було, вголос я б такого не озвучила, я ж культурна))))

Щодо уроку - якби дитині хоч ну п"ять років було, а в три, мені здається, дитина, якщо і зрозуміє зв"язок, то до наступного разу забуде.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   10 июля 2013
Цитата: #2418 jozh 10 июля 2013, 10:00
Не знаю, мені складно судити заочно, навіть не бачивши ту дитину.

До речі, подумалось. Чисто теоретично могла бути така ситуація, що то мама спеціально хотіла дати урок дитині. Бо їй заприндилося на пляж саме о першій і саме голеньким на сонці, не дивлячись на вже червону шкіру. І мама, попередивши про наслідки, погодилася. А тут з усіх боків пляжні порадники набіжать. /m0180
вчити трирічну дитину причинно-наслідковим зв'язкам у такий небезпечний спосіб, верх безвідповідальності. 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   10 июля 2013
Цитата: #2418 jozh 10 июля 2013, 10:00
Не знаю, мені складно судити заочно, навіть не бачивши ту дитину.

До речі, подумалось. Чисто теоретично могла бути така ситуація, що то мама спеціально хотіла дати урок дитині. Бо їй заприндилося на пляж саме о першій і саме голеньким на сонці, не дивлячись на вже червону шкіру. І мама, попередивши про наслідки, погодилася. А тут з усіх боків пляжні порадники набіжать. /m0180
Тоді в мами якесь збочене уявлення про трирічних дітей. 
А якщо дитині захочеться стрибнути із вікна 9-го поверху, вона теж має дозволити, попередивши про наслідки? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   10 июля 2013
Цитата: #2418 alisa 10 июля 2013, 09:52
Ну, теоретично можна припустити, що дитина намазана з ніг до голови кремом від засмаги із високим ступенем захисту.
Може, бо хвилин через п"ять мама обмастила дочку кремом, якого ступеня - не знаю. Але сенс, коли дитина ВЖЕ пунцова. Я так розумію креми використовують для того, що до ТАКОГО НЕ доводити.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 июля 2013
Цитата: #2418 Вера1690 10 июля 2013, 10:03
вчити трирічну дитину причинно-наслідковим зв'язкам у такий небезпечний спосіб, верх безвідповідальності. 
За конкретне сонце не скажу, можливо, тут вже занадто буде, але загалом нормальний підхід. Такий же, як дати дитині до гарячої праски доторкнутись або голкою вколотись. І саме в три роки (ба навіть ще раніше) треба цьому вчити дитину, і прекрасно вони усвідомлюють такі причинно-наслідкові зв'язки.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   10 июля 2013
Цитата: #2418 alisa 10 июля 2013, 10:05
А якщо дитині захочеться стрибнути із вікна 9-го поверху, вона теж має дозволити, попередивши про наслідки? 
Не порівнюйте обгорілу шкіру, яка пройде через кілька днів, і мокрий млинець на асфальті, який залишиться від дитини після такого стрибку.
Більше того, якщо дитина не розуміє небезпеки в тому числі на власному досвіді на більш простих прикладах, то можна дочекатися скоро і млинця.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   10 июля 2013
А мені ще згадується думка Яни Орхід, яка затверджує, що майбутні молочні залози майбутніх жінок потрібно захищати від нашого дурного сонця вже зараз.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   10 июля 2013
на днях буквально ситуация: несу истошно орущего ребенка по самому солнцу как раз около половины первого. без панамки. какая-то женщина очень гневно кричала мне "ты хоть бы на голову ребенку надела что-то!" я ответила : "обязательно!" и пошла дальше)) предыстория: все утро гуляли в панамке, а как надо идти домой - начались психи и срывание панамки с головы. пока шли по тенечку, я еще как-то пыталась пристроить ей панапку незаметно, как вышли на солнце, поняла, что быстрее и безопаснее будет спрятать панамку, взять на руки и нести как можно быстрее до ближайшей тени. в принципе ситуации могут быть самые разные. необязательно сразу подходить с "наездами" можно вежливо поинтересоваться "ой, а у Вас ребенок не сгорит на таком солнце? может, накинуть на него что-то?" хотя тут такое дело: либо мама догадается сама, либо ничего не сделает и после Ваших слов. я, кстати, очень спокойно отношусь к такому заботливому отношению со стороны посторонних людей)) даже если меня спрашивают, не замерзнет ли мой ребенок при 25 градусах тепла на улице)) а вот "да ты соображаешь, что делаешь?!", то дальше уже и не слушаю. хотя вдруг по делу чего скажут?...
Просматривают эту тему:

Forum