• (3) Поддержать автора
  • Поделиться

Прививки (часть 2)

Конфетти   
VIP пользователь   
02 февраля 2013 119548 1391
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 12:56)
вот так она мне сказала, мол, положено до года 3 прививки, если не успели до года, то потом платно. Я тоже первый раз такое услышала - может, нововведение какое-то?

Не знаю. Цікаво, що законодавство про це каже...
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 12:57)
Не знаю. Цікаво, що законодавство про це каже...

не знаю що законодавство, а мене вчора черговий раз пісочили що дитина недощеплена. У нас тільки до першої АКДК :(
Запрошувала нас за два тижні після хвороби на вакцинацію. На безкоштовну. Дитині третій рік. Вона не хворіє тільки коли ми в селі у родичів, а тут постійно то алергія, то вірус, то просто соплі/wacko
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   19 октября 2013
Девочки, а если прививаемся как попало - т.е. например первая АКДС в год, а ревкцинация в полтора, а не через месяц и т.д. Разве сохраняется защитный эффект прививки? Не ослабевают ее функции?
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 13:05)
Девочки, а если прививаемся как попало - т.е. например первая АКДС в год, а ревкцинация в полтора, а не через месяц и т.д. Разве сохраняется защитный эффект прививки? Не ослабевают ее функции?

слабшають, але не до нуля. 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   19 октября 2013
Полинке в марте вполне бесплатно сделали пентаксим первый
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   19 октября 2013
Дикий Ёж, мы буквально неделю назад прививались. нам третий год, и это вторая прививка- все бесплатно. через месяц сказали снова приходить на беспатную. я еще специально спросила про платную, потому что нам теперь должны капельки в рот живой вакциной делать, а мне бы не хотелось. сказали, что если не хотим такую бесплатно,то можно и купить и при желании. по поводу других детей: да, иммунитет в целом лучше. то есть если в одной компании все дружно заболевают одним и тем же вирусом. то непривитые легче переносят (можете покидатся тапками, я и не утверждала, что это статистика). конечно, есть серьезные заболевания, против которых и очень сильный иммунитет без последствий не справится, не надо до абсурда мысль доводить. но вот те же корь и краснуха для непривитых оказались меньшим злом, чем для защищенных от этой болезни детей. я понимаю, что все разные изначально, но и по своим заметила, что привики надолго "выбивают из ритма" иммунитет (я ж поздно начала своих прививать, поэтому могу сравнить). акдс делаем пока. кпк не хочу. и уж точно никогда не буду делать необязательные типа от гриппа или ветрянки. ну если только не начнется какая-то сумасшедшая эпидемия с повальными летальными исходами. прививки - однозначно большое достижение медицины, но все-таки есть смысл быть с ними очень аккуратными.

Yuli

Имя: Yuli
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 153
Регистрация: 07.07.2010
Заходил(а): 13.03.2020
Город: Николаев
Телефон: 0979172581, 0630567088 Юля
Yuli
Активный пользователь
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 10:05)
Безліч мам спостерігали подібне, якщо у них одна дитина щеплена, а друга ні.
А щодо доказів ми вже з Вами говорили - якщо статистику відносно щеплень збирає мінздоров'я, яке зацікавлене у проведенні вакцинацій, і якщо є масса випадків відвертої підробки даних аж до виривання листків з медичних карток пацієнтів, то про які достовірні дані ми можемо говорити? Я не вірю системі, яка відверто бреше. Ви можете вірити, якщо хочете, але давайте тоді без оцих провокуючих коментарів.

100%,проверено на собственном опыте!Много знакомых,кто не привитый и детей не прививает,они практически не болеют.Я считаю,что любое вмешательство в природу,рано или поздно вылазит боком!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 12:52)
Отож. Виживе найсильній і дасть сильне потомство. З точки зору природи це правильне і єдино вірне рішення. Але чомусь людина придумала багато методів, щоб посперечатися з природою, починаючи з збереження вагітності з третього тижня до геронтології. І щеплення туди ж. Виживають слабкіші теж, розмножуються. а потім сплескуємо руками, що людство таке дохле. Цинічно, але правда.

Зараз Вас з'їдять. /509644de2e60712c2d66077359a62725
Але особисто я підпишусь під кожним словом з вказаного. Тільки уточнила б, що починаючи навіть не зі збереження вагітності, а ще раніше - коли використовують будь-які неприродні методи, аби зробити (я навіть не можу сказати зачати, бо часто й того не потрібно) дитину.
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 11:56)
Сколько я читаю информации ЗА прививки и ПРОТИВ - я не могу определиться. Я делаю ребенку прививку и три дня не сплю, ожидая побочек, безумный страх охватывает какой-то. Во мне нет уверенности в правильности моих действий.

В мене дуже схоже по відношенню до двох щеплень - від правцю та дифтерії. От наче вже й визначилася давно, що треба їх робити. Але розумом визначилася - а от коли дійшло до справи, що вже пора доньці за віком в 14 років робити, то я вже відкладаю. То мені аналіз крові не подобається, то краще я почекаю трохи, то вилізла невизначеність, а чи взагалі їх до того робили, а то ще щось явно вилізе. Наче й вирішила робити - а всередині страх якийсь. /unsure  А враховуючи деякі наявні проблеми й так, я елементарно боюся спровокувати щось страшне, чи то з нервовою системою, чи то з імунною. /cray Так і тягну поки що прийняття рішення.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
antonio

antonio

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1117
Регистрация: 16.08.2012
Заходил(а): 19.11.2020
Город: Николаев
antonio
VIP пользователь
   19 октября 2013
Кто-то делал недавно прививку КПК, вроде, которая в годик делается.?
куда она делается? в попу,  бедро, ручку?
как дитя переносит єту прививку?
не знаю почему застопорилась я на ней, ничего толкового про нее не могу найти, никак не хочу идти, может кто подскажет чем ее делают, чтоб почитать про препарат. 
 
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   19 октября 2013
"Зараз Вас з'їдять" - мені здається, що elena132 мала а увазі, що ті, кто проти щеплень, кажуть про природність, але мало хто захоче, щоб слабкішою та недостойною виживання стала власна дитина. її хочеться захистити попри все.
мама Алины.

мама Алины.

Имя: Евгения
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 456
Регистрация: 23.10.2012
Заходил(а): 04.07.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский - Старый Водопой
Телефон: 0663514575
мама Алины.
Активный пользователь
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 14:15)
Кто-то делал недавно прививку КПК, вроде, которая в годик делается.? куда она делается? в попу,  бедро, ручку?
как дитя переносит єту прививку?
не знаю почему застопорилась я на ней, ничего толкового про нее не могу найти, никак не хочу идти, может кто подскажет чем ее делают, чтоб почитать про препарат. 
 

Мы уже 3 месяца ждем эту прививку зделать ,а ее все нет в наличие(и мы не можем пойти в сад без нее.).
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 14:31)
але мало хто захоче, щоб слабкішою та недостойною виживання стала власна дитина. її хочеться захистити попри все.

Це правильно у тому випадку, коли просто рятуєш конкретну дитину. Але коли заради порятунку від ймовірного захворювання тих, у кого слабший імунітет, примушують робити щеплення й тим, у кого той імунітет сильний, і тим самим гублять сильних заради слабких, то це вже геть інша справа.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   19 октября 2013
а что скажете про прививку от менингита?какие делают планово? какие платно? стоит ли? у меня дети привиты оооочень выборочно, Полина так вообще практически чистая.
мы болеем, но легко. Полли не вылезает из соплей, любит бронхиты. но хочу сказать, слава Богу, у нас не было еще ни у кого отитов,ангин, воспалений легких, в общем-ничего тяжелого. грипп с высокой температурой для нас редкость, чаще все же сопли+кашель,иногда у кого-то в бронхит переходит. да,этот бронхит можем лечит по 1.5 месяца, но все равно не считаю это тяжелой болезнью
коклюш был у Ульи в 4 месяца сразу после прививки, врагу не пожелаю, после этого и стала отказываться от вакцинации
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   19 октября 2013
jozh , я з Вами згодна ))) я це теж спочатку написала, але потім убрала, щоб зайві суперечки не починати ))
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 14:41)
а что скажете про прививку от менингита?какие делают планово? какие платно? стоит ли? 

Від менінгіту роблять ХІБ, але вона тільки від хіб-інфекції, а менінгіт може мати різну природу.

з.і. В мене дитина має всі щеплення за віком, всі вони були зроблені до віку в 2,2 міс. Їй  зараз 4 роки, за весь цей час ми раз чи два пили антибіотики, а так - нурофен і фізрочин наші основні ліки. Лікаря за 4 роки я не викликала не разу. І я не вважаю, що в моєї дитини якийсь там суперімунітет, звичайне в неї здоров"я, я б дуже хотіла, щоб вона хворіла менше, бо мене особисто соплі та кашель не дуже тішать, навіть якщо це просто соплі і просто кашель. 
Я не вірю в якийсь там підвищений імунітет нещеплених дітей. Щеплення активують, "дражнять" імунітет, а не знижують його.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
@Цветочек@

@Цветочек@

Имя: Tatyana
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5071
Регистрация: 07.11.2009
Заходил(а): 30.01.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
@Цветочек@
VIP пользователь
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 14:41)
а что скажете про прививку от менингита?какие делают планово? какие платно? стоит ли? у меня дети привиты оооочень выборочно, Полина так вообще практически чистая. мы болеем, но легко. Полли не вылезает из соплей, любит бронхиты. но хочу сказать, слава Богу, у нас не было еще ни у кого отитов,ангин, воспалений легких, в общем-ничего тяжелого. грипп с высокой температурой для нас редкость, чаще все же сопли+кашель,иногда у кого-то в бронхит переходит. да,этот бронхит можем лечит по 1.5 месяца, но все равно не считаю это тяжелой болезнью
коклюш был у Ульи в 4 месяца сразу после прививки, врагу не пожелаю, после этого и стала отказываться от вакцинации

от менингита у нас планово колят только - Хиб (гемофильная инфекция). 
по желанию можно привится еще от пневмококовой инфекции это Пневмо23 или Превенар13, ну и самый страшный менингокок, у нас насколько я знаю нет в городе вакцины от него - Вакцина "Менинго А+С"
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   19 октября 2013
я теж не вірю у підвищенний імунітет нещеплених....і коли п"ятеро дітей в одній кімнаті хворіють з однаковими симптомами, і одужує швидше і легше той, в кого меньше щеплень, я теж вважаю це простим співпадінням. і коли моя дитина за три роки свого життя хворіла по два-три дні навіть без нурофена та фізрозчину, а після першого в своєму житті щеплення не вилазила три місяці з застуд, то я теж вважала це простим співпадінням.....і коли читаю, як інші бачать такі самі співпадіння, я все одно вірю в офіційну правду......просто трохи недовіряю )))
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   19 октября 2013
"Щеплення активують, "дражнять" імунітет, а не знижують його."- хворіти взагалі корисно для імунітету ))) звісно, якщо організм справляється з хворобою. хоча щеплення і не є хворобою у звичному сенсі цього слова.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   19 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (19 Октябрь 2013 16:22)
я теж не вірю у підвищенний імунітет нещеплених....і коли п"ятеро дітей в одній кімнаті хворіють з однаковими симптомами, і одужує швидше і легше той, в кого меньше щеплень, я теж вважаю це простим співпадінням. і коли моя дитина за три роки свого життя хворіла по два-три дні навіть без нурофена та фізрозчину, а після першого в своєму житті щеплення не вилазила три місяці з застуд, то я теж вважала це простим співпадінням.....і коли читаю, як інші бачать такі самі співпадіння, я все одно вірю в офіційну правду......просто трохи недовіряю )))

А хто Вам сказав, що я і вірю в офіційну правду? Я вірю в ту інформацію, яку знаходжу сама. Моя дитина почала хворіти тоді, коли пішла в садочок, бо з"явився постійний контакт із вірусами. А поки на громадському транспорті не катаєшся і в садочки-школи розвитку не ходиш особливого контакту нема. 
В мене є знайомі з дітьми, в яких нема щеплень - ніякого надзвичайного імунітету я не помітила. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   19 октября 2013
а хіба я щось писала про надзвичайний імунітет? а з чого Ви взяли, що мені хтось щось про Вас казав? взагалі,дивна розмова ))) я пишу про свої спостереження, не треба там бачити суперечку з Вами особисто ))
Просматривают эту тему:

Forum