• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

За что я не люблю Николаев

Мурена   
VIP пользователь   
03 января 2013 62285 713
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   29 января 2013

Ех, зараз знову порівнювати буду, і не на нашу користь...

Приїхали в гості родичі з Західної, то вони теж в шоці від наших нерозчищених доріг, тротуарів і бурульок на дахах. У них сніга набагато більше випало, але за добу все розчистили та в порядок привели. І дахи від снігу та бурульок ЖЕКи  чистять регулярно.

moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 Крокозябра 29 января 2013, 10:47

Ех, зараз знову порівнювати буду, і не на нашу користь...

Приїхали в гості родичі з Західної, то вони теж в шоці від наших нерозчищених доріг, тротуарів і бурульок на дахах. У них сніга набагато більше випало, але за добу все розчистили та в порядок привели. І дахи від снігу та бурульок ЖЕКи  чистять регулярно.

Ну, не знаю, західна велика, отже мабуть буває по-різному. Ми наприкінці грудня були у Львові, саме після снігопадів і до початку відлиги. Була неприємно здивована, що розчищено подекуди, старанно тільки там, де для себе власники чистили, а комунальники - "на відчепись". Жили на Валовій і гуляли у самому центрі, тобто йдеться не про закутки і віддалені райони :(
Мало тішить, що не тільки в нас безлад, звичайно, але все ж це загальнодержавний феномен, а не місцевий.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 moonsun 29 января 2013, 11:00
Ну, не знаю, західна велика, отже мабуть буває по-різному. Ми наприкінці грудня були у Львові, саме після снігопадів і до початку відлиги. Була неприємно здивована, що розчищено подекуди, старанно тільки там, де для себе власники чистили, а комунальники - "на відчепись". Жили на Валовій і гуляли у самому центрі, тобто йдеться не про закутки і віддалені райони :(
Мало тішить, що не тільки в нас безлад, звичайно, але все ж це загальнодержавний феномен, а не місцевий.

З Станіслава приїхали. 

Так, від місцевої влади багато залежить. Сестра майже в центрі живе, але каже, що дороги розчищені всюди, і тротуари розчищені і посипані теж всюди, і навіть алеї в парку. А свій двір вони самі чистять - збираються пожильці з всього будинку і чистять, посипають, гірку дітям заливають.  

Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   29 января 2013
Цитата: #10133 moonsun 29 января 2013, 11:00
Ну, не знаю, західна велика, отже мабуть буває по-різному. Ми наприкінці грудня були у Львові, саме після снігопадів і до початку відлиги.
Сестра була на різдво в Львові. Здивовано ділилася сильними враженнями - кожного дня сніг, а тротуари чисті, просто чисті
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   29 января 2013
Мене у Львові свого часу дуже здивувала чистота - ми були в вересні, постійно йшли дощі. Але  взуття було чисте! Взагалі, це якась незрозуміла особливість Миколаєва - бруд всюди, на всіх дорогах, на всіх тротуарах. Я не можу цього пояснити, але в тому ж ЮУ ну нема такого болота на вулицях. 
Прямо  парадокс якийсь. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 alisa 29 января 2013, 11:33
Мене у Львові свого часу дуже здивувала чистота - ми були в вересні, постійно йшли дощі. Але  взуття було чисте! Взагалі, це якась незрозуміла особливість Миколаєва - бруд всюди, на всіх дорогах, на всіх тротуарах. Я не можу цього пояснити, але в тому ж ЮУ ну нема такого болота на вулицях. 
Прямо  парадокс якийсь. 
наш родимый чернозем ))) вымывается дождями из всех щелей )))
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   29 января 2013
А ще дощам дуже сильно "допомагають" автівки. Особливо там, де ведеться будівництво. В нас на Потьомкінській просто жах коїться, а там же постійний будмайданчик. Та що там вантажівки, он мій чоловік теж не гнушається місити болото своїм мотоциклом. (Це до того, що я бачу у свому оці колоду)
marianna2008as

marianna2008as

Имя: Марина
Группа: Пользователь
Сообщений: 61
Регистрация: 14.09.2010
Заходил(а): 21.05.2020
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Телефон: +30672695256
marianna2008as
Пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 Конфетти 29 января 2013, 10:36
согласна с этим.... весь город торгует, потому что корабли уже давно не нужны этому государству.... в дореволюционной истории Николаева такое уже было...в Крымскую войну, когда был запрет на строительство флота, Николаев захирел и только возрождение кораблестроения дало новую жизнь нашему городу....а сегодня уже и возрождать нечего
так , если , даже возродить заводы. кто на них работать будет? не-а. что вы для нашей молодежи, это не престижно,быть работягой, пусть , даже умом не вышел, а руки марать не хотят, вот так и получается, что не только правительство виновато, а время поменялось , ценности, от этого грустно(((
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 Китиха 29 января 2013, 11:24
Сестра була на різдво в Львові. Здивовано ділилася сильними враженнями - кожного дня сніг, а тротуари чисті, просто чисті
Ми приїхали на вихідні перед католицьким різдвом, ще й майже одразу після сильних снігопадів, можливо тому прибрано було так собі. Але те несуттєво, краса і настрій у Львові просто неймовірні :) А жива величезна ялинка перед оперним мене просто добила :)
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
marianna2008as

marianna2008as

Имя: Марина
Группа: Пользователь
Сообщений: 61
Регистрация: 14.09.2010
Заходил(а): 21.05.2020
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Телефон: +30672695256
marianna2008as
Пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 mamatanya 29 января 2013, 11:51
наш родимый чернозем ))) вымывается дождями из всех щелей )))
просто из-за того, что асфальт есть не везде. грязь попадает и тротуар)))  вот тот вопрос , для нашей Широкой Балки самый-самый больной((( у нас такса. так дальше двора , когда мокро мы его не можем вывести, так как у него все пузо в грязи получается, а он страдает от малого пространства(((
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 marianna2008as 29 января 2013, 12:09
так , если , даже возродить заводы. кто на них работать будет? не-а. что вы для нашей молодежи, это не престижно,быть работягой, пусть , даже умом не вышел, а руки марать не хотят, вот так и получается, что не только правительство виновато, а время поменялось , ценности, от этого грустно(((
ой, ну прямо таки :) у всі часи були ті, хто не хотів "марати руки" і ті, хто хотів щось створювати руками. До речі, бачила кількох молодиків, які потрапивши у приватну фірму, подивились, як пашуть керівники, перехрестились і пішли працювати руками, бо наочно побачили, що не потягнуть таке ані морально, ані фізично, ані інтелектуально. Те, що людина демонструє оточуючим, і те, що вона про себе розуміє насправді, геть різні речі :)
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
marianna2008as

marianna2008as

Имя: Марина
Группа: Пользователь
Сообщений: 61
Регистрация: 14.09.2010
Заходил(а): 21.05.2020
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Телефон: +30672695256
marianna2008as
Пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 moonsun 29 января 2013, 12:09
Ми приїхали на вихідні перед католицьким різдвом, ще й майже одразу після сильних снігопадів, можливо тому прибрано було так собі. Але те несуттєво, краса і настрій у Львові просто неймовірні :) А жива величезна ялинка перед оперним мене просто добила :)
вы знаете. я никогда не была во Львове. только на окраине. когда ехали к таможне. но мне он почему-то очень нравится. и это тот город в Украине, в котором я действительно хочу побывать)
marianna2008as

marianna2008as

Имя: Марина
Группа: Пользователь
Сообщений: 61
Регистрация: 14.09.2010
Заходил(а): 21.05.2020
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Телефон: +30672695256
marianna2008as
Пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 moonsun 29 января 2013, 12:12
ой, ну прямо таки :) у всі часи були ті, хто не хотів "марати руки" і ті, хто хотів щось створювати руками. До речі, бачила кількох молодиків, які потрапивши у приватну фірму, подивились, як пашуть керівники, перехрестились і пішли працювати руками, бо наочно побачили, що не потягнуть таке ані морально, ані фізично, ані інтелектуально. Те, що людина демонструє оточуючим, і те, що вона про себе розуміє насправді, геть різні речі :)
так начальниками разве . хотят быть))) я вас умоляю, начальник самая не благодарная должность, хоть на себя пашешь, хоть на дядю Карло. ничего там хорошего нет, но многие просто хотят перекладывать бумажки , не имея никакой ответственности , а не ходить в робе. к тому же сейчас, "руки в брюки" ни на каком предприятии не проканывает
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   29 января 2013
Цитата: #10133 marianna2008as 29 января 2013, 12:14
вы знаете. я никогда не была во Львове. только на окраине. когда ехали к таможне. но мне он почему-то очень нравится. и это тот город в Украине, в котором я действительно хочу побывать)
Я звикла до широких, прямих вулиць Миколаєва. Тому вузенькі, кручені вулиці Львова чи Ялти мені якось не зрозумілі чи що)))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   29 января 2013
Цитата: #10133 marianna2008as 29 января 2013, 12:17
но многие просто хотят перекладывать бумажки , не имея никакой ответственности
і ОТРИМУВАТИ зарплату "як в європі"
marianna2008as

marianna2008as

Имя: Марина
Группа: Пользователь
Сообщений: 61
Регистрация: 14.09.2010
Заходил(а): 21.05.2020
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Телефон: +30672695256
marianna2008as
Пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 Китиха 29 января 2013, 12:18
Я звикла до широких, прямих вулиць Миколаєва. Тому вузенькі, кручені вулиці Львова чи Ялти мені якось не зрозумілі чи що)))
а мне думаю, понравится. у них ближе к Европе, я люблю их стиль. маленькие. чистенькие. тихие города) а вот большие совсем нет, ни Москву, ни Киев((( вот поэтом у в Москву и не еду пока не припекло)))
Крокозябра

Крокозябра

Имя: Ірина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2533
Регистрация: 25.06.2010
Заходил(а): 16.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Крокозябра
VIP пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 moonsun 29 января 2013, 12:12
ой, ну прямо таки :) у всі часи були ті, хто не хотів "марати руки" і ті, хто хотів щось створювати руками. До речі, бачила кількох молодиків, які потрапивши у приватну фірму, подивились, як пашуть керівники, перехрестились і пішли працювати руками, бо наочно побачили, що не потягнуть таке ані морально, ані фізично, ані інтелектуально. Те, що людина демонструє оточуючим, і те, що вона про себе розуміє насправді, геть різні речі :)

Погоджусь. Мій чоловік колись хотів бути столяром. От дуже йому подобається з деревом возитись, своїми руками щось робити. Він каже, що коли піде на пенсію, обов"язково собі на дачі столярну майстерню обладнає.

Інша справа, що, працюючи столяром, сім"ю складно матеріально забезпечити, але, думаю, якби столяр міг пристойно заробляти і достойно утримувати сім"ю, чоловік покинув би "менагерствувати" і пішов би в столяри. Стругав би свої дошки і задоволення отримував.

marianna2008as

marianna2008as

Имя: Марина
Группа: Пользователь
Сообщений: 61
Регистрация: 14.09.2010
Заходил(а): 21.05.2020
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Телефон: +30672695256
marianna2008as
Пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 Китиха 29 января 2013, 12:21
і ОТРИМУВАТИ зарплату "як в європі"
Конечно, а как же без нее родимой-то, еще и бумажки бесплатно перекладывать)))
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   29 января 2013
Наприклад, Людовік XVI був поганим королем, але відмінним слюсаром
marianna2008as

marianna2008as

Имя: Марина
Группа: Пользователь
Сообщений: 61
Регистрация: 14.09.2010
Заходил(а): 21.05.2020
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Телефон: +30672695256
marianna2008as
Пользователь
   29 января 2013
Цитата: #10133 Крокозябра 29 января 2013, 12:23

Погоджусь. Мій чоловік колись хотів бути столяром. От дуже йому подобається з деревом возитись, своїми руками щось робити. Він каже, що коли піде на пенсію, обов"язково собі на дачі столярну майстерню обладнає.

Інша справа, що, працюючи столяром, сім"ю складно матеріально забезпечити, але, думаю, якби столяр міг пристойно заробляти і достойно утримувати сім"ю, чоловік покинув би "менагерствувати" і пішов би в столяри. Стругав би свої дошки і задоволення отримував.

да, есть и такие люди, которым это нравится, не без того) но молодежь многие воспитывают как-то не понятно мне лично, вот . моя знакомая. у нее муж делает ремонты, у нее сын, ни то ни се, ни ума особого, ни таланта, так она ему с пеленок. внушала, что мол посмотри на своего отца, весь день на коленях стоит. в грязной робе. и ты так хочешь?то есть она считает зазорной работу своего мужа. которая ее кормит и позволяет ей не работать!!! Так и что, она добилась. этот оболтус , поступил кое-как . так в том году был недобор в НКи, с тройками! учится не хочет. торчит возле у компа или зеркала, пошел один раз папе на работу помочь. пап говорит. больше его не возьму. на его только пылинка упадет. так он ее полчаса струшивает!!! в этом виновата его мама, которая его таким воспитала, привила отвращение к труду. посмотрите по сторанам и у вас найдутся такие знакомые
Просматривают эту тему:

Forum