• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Украинская федерация

МусяНью   
Активный пользователь   
05 марта 2013 13088 213
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 21:06
ca3Я уже не знаю как объяснить.
А що тут пояснювати. У відносних цифрах Донбас бере більше, ніж дає. 
Тут все і так ясно.
Може час фінансувати інші області, більш прибуткові та перспективні. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 alisa 05 марта 2013, 21:14
А що тут пояснювати. У відносних цифрах Добас бере більше, ніж дає. 
Тут все і так ясно.
Може час фінансувати інші області, більш прибуткові та перспективні. 
Дело в том, что Донбассу (угольной отрасли) нужны были капитальные вложения. А это дорогостоящая техника, технологии и пр... Без этих денег 6,5 млрд он просто не смог бы заработать свои 131 млрд. Неужели вам это не понятно?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 21:19
Дело в том, что Донбассу (угольной отрасли) нужны были капитальные вложения. А это дорогостоящая техника, технологии и пр... Без этих денег 6,5 млрд он просто не смог бы заработать свои 131 млрд. Неужели вам это не понятно?
Кому ж не потрібні капітальні вкладення? 
Тільки їх щось нікому не пропонують. А поки що - прибутковість у інших областей вище. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 alisa 05 марта 2013, 21:24
Кому ж не потрібні капітальні вкладення? 
Тільки їх щось нікому не пропонують. А поки що - прибутковість у інших областей вище. 
Экономика не ваш конек.....
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 21:29
Экономика не ваш конек.....
Прибутковість - відносний показник економічної ефективності. Прибутковість комплексно відображає ступінь ефективності використання матеріальних, трудових і грошових ресурсів, а також природних багатств. Коефіцієнт прибутковості розраховується як відношення прибутку до активів або потоків, які його формують. Може відображатися як і в прибутку на одиницю вкладених засобів, так і в прибутку, який несе в собі кожна отримана грошова одиниця.

з.і.
Я маю і економічну освіту, до речі. В даному конкретному випадку я говорю про відношення вкладеного до отриманого, тобто про прибутковість. Назвіть показник, про який говорите Ви і, можливо, буде сенс щось рахувати. А тут, тут нема чого рахувати - все видно і так. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 alisa 05 марта 2013, 21:30
Прибутковість - відносний показник економічної ефективності. Прибутковість комплексно відображає ступінь ефективності використання матеріальних, трудових і грошових ресурсів, а також природних багатств. Коефіцієнт прибутковості розраховується як відношення прибутку до активів або потоків, які його формують. Може відображатися як і в прибутку на одиницю вкладених засобів, так і в прибутку, який несе в собі кожна отримана грошова одиниця.

з.і.
Я маю і економічну освіту, до речі. В даному конкретному випадку я говорю про відношення вкладеного до отриманого, тобто про прибутковість. Назвіть показник, про який говорите Ви і, можливо, буде сенс щось рахувати. А тут, тут нема чого рахувати - все видно і так. 
У меня огромные сомнения по поводу наличия у вас экономического образования. Просто огромные. Поскольку в каждом из ваших последних постов видна полная некомпетентность в этом вопросе. Ну это ничего... невозможно все знать.
Но мы совсем ушли от темы.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 21:40
У меня огромные сомнения по поводу наличия у вас экономического образования. Просто огромные. Поскольку в каждом из ваших последних постов видна полная некомпетентность в этом вопросе. Ну это ничего... невозможно все знать.
Но мы совсем ушли от темы.
Дійсно, Ви відхились від теми, активно відпускаючи коментарі на мою адресу.


Якщо Ви не розумієте, що таке прибутковість, то я там вище дала визначення. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   05 марта 2013
Тільки не кажіть, що мені нема що робити. :D
Я тут циферки в ексель закидала та таку ось табличку склала. Там остання колонка - це різниця між вкинутим у бюджет та забраним, і поділене на кількість населення. Правда, ще б сюди порахувати, скільки назад забирає на пенсії тощо. Та не маю зараз таких даних.
Як видно з таблиці, годує всю Україну не Донецьк, а Київ. З дуже хорошим відривом. А решту областей плюс-мінус суттєво не відрізняються одна від одного, хіба трохи Дніпропетровська ще видається. До речі, Миколаївська область порадувала, ми у достойній серединці.

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 jozh 05 марта 2013, 21:57
Тільки не кажіть, що мені нема що робити. :D
Я тут циферки в ексель закидала та таку ось табличку склала. Там остання колонка - це різниця між вкинутим у бюджет та забраним, і поділене на кількість населення. Правда, ще б сюди порахувати, скільки назад забирає на пенсії тощо. Та не маю зараз таких даних.
Як видно з таблиці, годує всю Україну не Донецьк, а Київ. З дуже хорошим відривом. А решту областей плюс-мінус суттєво не відрізняються одна від одного, хіба трохи Дніпропетровська ще видається. До речі, Миколаївська область порадувала, ми у достойній серединці.
Нормальный, конструктивный подход. Спасибо. Я именно так и говорила - Донбасс на втором месте, после Киева, естественно. А по другому то и быть не могло. Все основные главные офисы - плательщики налогов  находятся в столице.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 22:11
Нормальный, конструктивный подход. Спасибо. Я именно так и говорила - Донбасс на втором месте, после Киева, естественно. А по другому то и быть не могло. Все основные главные офисы - плательщики налогов  находятся в столице.
Одне тільки погано. На другому місці в табличці Дніпро, а ми розмовляли про Донецьку область. 
Ну хіба це різниця для Вас. 

Це я так натякаю, що Дніпро це не Донбас взагалі. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 alisa 05 марта 2013, 22:19
Одне тільки погано. На другому місці в табличці Дніпро, а ми розмовляли про Донецьку область. 
Ну хіба це різниця для Вас. 
Хватит профанаций. Если вы  совершенно не разбираетесь в данном вопросе, прошу не докучать. Я уже говорила, в другой теме, что не буду на вас реагировать. Сорвалась. Но тут не базар, тут прав не тот, кто последние пять копеек вставил, а тот кто более компетентен...
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 22:24
Хватит профанаций. Если вы не совершенно не разбираетесь в данном вопросе, прошу не докучать. Я уже говорила, в другой теме, что не буду на вас реагировать. Сорвалась. Но тут не базар, тут прав не тот, кто последние пять копеек вставил, а тот кто более компетентен...
Тобто Ви стверджуєте, що Дніпро і Донецьк - це одне і те саме???? 

В мене хоч з економікою проблеми (на Вашу думку), а Ви, схоже, навіть географії не знаєте. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 22:11
Нормальный, конструктивный подход. Спасибо. Я именно так и говорила - Донбасс на втором месте, после Киева, естественно. А по другому то и быть не могло. Все основные главные офисы - плательщики налогов  находятся в столице.
Донбас, на хвилиночку, на четвертому місці. Після Києва, Дніпропетровської області та Полтавської. І Донецькій дихають в спину купа областей з малим відривом. Так що я б все-таки не дуже кидалася фразами про "Донбас усіх годує". Це навіть не зважаючи на досить любительский варіант порівняння у моєму виконанні. Якби дійсно було важливо визначити, "ху із ху", треба масу параметрів піднімати та оцінювати. Я ж навела ці цифри лише для того, щоб показати, що Донецьк не такий вже й великий годувальник, а приблизно такий же, як усі, суттєво не видається. То лише за рахунок великої кількості населення області так здається. Причому ця ж велика кількість населення ще й найбільшу частку пенсій та соціальних виплат з'їдає, так що картинка ще більше попливе, якщо туди включити все це.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 jozh 05 марта 2013, 22:34
Донбас, на хвилиночку, на четвертому місці. Після Києва, Дніпропетровської області та Полтавської.
Вы сравниваете по последней колонке, вашему коэффициенту на жителя. Я говорю о заработанном ВВП Украины областью. Даже пусть это будет разница между заработанным ВВП и дотацией. Донецкая область 124553 млн. Днепропетровская 116346 млн. Так что все правильно.
Nana A

Nana A

Имя: Наночка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 337
Регистрация: 17.01.2012
Заходил(а): 05.09.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0631429157
Nana A
VIP пользователь
   05 марта 2013
а Вы по прежнему пишите, не читая ))) (тоже сорри за офф)
Вам так показалось  curtsey
Господь сказал: «Бойся слез обиженного тобой человека, ведь он будет просить меня о помощи, и я помогу».
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 22:44
Вы сравниваете по последней колонке, вашему коэффициенту на жителя. Я говорю о заработанном ВВП Украины областью. Даже пусть это будет разница между заработанным ВВП и дотацией. Донецкая область 124553 млн. Днепропетровская 116346 млн. Так что все правильно.
Так ця цифра сама по собі нічого не показує. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   05 марта 2013
Но дело действительно не в том кто кого кормит. Дело в том, что при федеративном устройстве таких споров просто возникнуть бы не могло.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 22:49
Но дело действительно не в том кто кого кормит. Дело в том, что при федеративном устройстве таких споров просто возникнуть бы не могло.
Так виникли б якісь інші. 

 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 22:44
Вы сравниваете по последней колонке, вашему коэффициенту на жителя. Я говорю о заработанном ВВП Украины областью. Даже пусть это будет разница между заработанным ВВП и дотацией. Донецкая область 124553 млн. Днепропетровская 116346 млн. Так что все правильно.
Тю, ну давайте всі західні області разом порахуємо. А то ще й центральні області туди ж. Всю Донецьку область переплюнуть з Києвом вкупі. Так же не можна порівнювати. Так, у абсолютному значенні слон піднімає більше від мурашки, але якщо беремо відносно маси тіла, то сильнішою буде мурашка. Донецька область найбільша за кількістю населення, то очевидно, що абсолютне значення ВВП у них буде більшим, ніж у меншій області.
І потім, ставити знак рівності між великим об'ємом ВВП та фактом "всю Україну годує" - це занадто сміливо, я б сказала.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 22:49
Но дело действительно не в том кто кого кормит. Дело в том, что при федеративном устройстве таких споров просто возникнуть бы не могло.
Було б ще гірше. Та уявана проблема, яку Ви описали в першому пості, стала б  реальною. І все, що звідти витікає, теж стало б реальним.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum