• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Украинская федерация

МусяНью   
Активный пользователь   
05 марта 2013 13086 213

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 jozh 05 марта 2013, 22:56
Було б ще гірше. Та уявана проблема, яку Ви описали в першому пості, стала б  реальною. І все, що звідти витікає, теж стало б реальним.
Я не понимаю, что вы имеете в виду.  Изъясняйтесь более четко.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 23:01
Я не понимаю, что вы имеете в виду.  Изъясняйтесь более четко.
Та куди вже чітче. Ви кажете, що Україну начебто роздирають протиріччя Сходу та Заходу, і у якості методу вирішення цієї начебто проблеми пропонуєте поділити Україну на шматки вже насправді. Просто геніально... :wacko:
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 jozh 05 марта 2013, 22:51
Тю, ну давайте всі західні області разом порахуємо. А то ще й центральні області туди ж. Всю Донецьку область переплюнуть з Києвом вкупі. Так же не можна порівнювати. Так, у абсолютному значенні слон піднімає більше від мурашки, але якщо беремо відносно маси тіла, то сильнішою буде мурашка. Донецька область найбільша за кількістю населення, то очевидно, що абсолютне значення ВВП у них буде більшим, ніж у меншій області.
І потім, ставити знак рівності між великим об'ємом ВВП та фактом "всю Україну годує" - це занадто сміливо, я б сказала.
А вы посчитайте! Просуммируйте отдельно  западные области, поделите на кол-во населения. Центральные, юговосточные, тоже поделите на население. Примите за условие задачи - указанную в первом посте карту (для примера).   У вас все в таблице - 2 минуты работы. И просим на публику. Каков доход будет на человека в каждом из субъектов федерации.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   05 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 05 марта 2013, 23:06
А вы посчитайте! Просуммируйте отдельно  западные области, поделите на кол-во населения. Центральные, юговосточные, тоже поделите на население. Примите за условие задачи - указанную в первом посте карту (для примера).   У вас все в таблице - 2 минуты работы. И просим на публику. Каков доход будет на человека в каждом из субъектов федерации.
Нема мені що робити. Свою власну цікавість я задовольнила, якщо хочете - рахуйте самі. Воно й так видно, що суттєвої різниці не буде. Плюс, тепер Ви поставили знак рівності між "ВВП" та "доходом", а це теж далеко не синоніми.

Мені щось починає здаватися, що Ви собі придумали, начебто якщо західні та центральні області кудись подіти, то східні почнуть різко краще жити. :rolleyes:  Просто смішно...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   06 марта 2013
Цитата: #10565 jozh 05 марта 2013, 23:14
Мені щось починає здаватися, що Ви собі придумали, начебто якщо західні та центральні області кудись подіти, то східні почнуть різко краще жити. :rolleyes:  Просто смішно...
Это элементарная защитная реакция на агрессивное поведение пришлых, на насаживание чуждой многим здесь галичанской культуры. Со своим уставом в чужой монастырь не ходят.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   06 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 06 марта 2013, 07:31
Это элементарная защитная реакция на агрессивное поведение пришлых, на насаживание чуждой многим здесь галичанской культуры. Со своим уставом в чужой монастырь не ходят.
Я майже 15 років живу в Миколаєві і ще не зустрічала ніякого нав"язування галичанської культури. А от вихователя, який би грамотно говорив українською мовою, днем з вогнем не відшукати. Я українка, живу в Україні, а моя дитина не може отримувати освіту на українській мові.
То чия культура тут кому нав"язується? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   06 марта 2013
Цитата: #10565 alisa 06 марта 2013, 07:41
Я майже 15 років живу в Миколаєві і ще не зустрічала ніякого нав"язування галичанської культури. А от вихователя, який би грамотно говорив українською мовою, днем з вогнем не відшукати. Я українка, живу в Україні, а моя дитина не може отримувати освіту на українській мові.
То чия культура тут кому нав"язується? 
Именно вас я и считаю носителем этой самой культуры, не мудренно, что вы навязывания не чувствуете.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   06 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 06 марта 2013, 07:46
Именно вас я и считаю носителем этой самой культуры, не мудренно, что вы навязывания не чувствуете.
То це я "пришлая"?
А нічого, що я народилась на Миколаївщині і більшу частину життя прожила тут? Рід моєї мами живе тут, як мінімум, вже чотири покоління. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   06 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 06 марта 2013, 07:31
Это элементарная защитная реакция на агрессивное поведение пришлых, на насаживание чуждой многим здесь галичанской культуры. Со своим уставом в чужой монастырь не ходят.
а ми досі хіба малороси?

70 років були Українською РСР, вже 20 років Україна.  


 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   06 марта 2013
Цитата: #10565 alisa 06 марта 2013, 07:48
То це я "пришлая"?
А нічого, що я народилась на Миколаївщині і більшу частину життя прожила тут? Рід моєї мами живе тут, як мінімум, вже чотири покоління. 
Судя по вашему интервью - это откровенная ложь, но дело не в этом. Агрессивное насаждение своего мнения, своей культуры всегда вызывает адекватную реакцию. Для меня никогда не станут героями воины УПА, для меня День Победы - праздник, а не день скорби. Есть очень много вопросов в которых разные регионы Украины никогда не найдут общий язык. Именно поэтому федерализацию я считаю одним из возможных способов сохранения целостности Украины.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   06 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 06 марта 2013, 08:41
Судя по вашему интервью - это откровенная ложь, но дело не в этом. 
Ну то приведіть цитату.
Я народилась в 100 км від Миколаєва, в м. Новий Буг. і переважну частину свого життя я прожила в Южноукраїнську, в 120 км від Миколаєва. 
Так, я жила і в інших містах, але відносно недовго. 

Батько мій дійсно справжній космополіт, людина без Батьківщини. Але в мене є мама, по лінії якої в мене великий і добре відомий мені рід, що мешкав в новобузькому районі на кілька поколінь. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   06 марта 2013
Цитата: #10565 alisa 06 марта 2013, 08:47
Ну то приведіть цитату.
Я народилась в 100 км від Миколаєва, в м. Новий Буг. і переважну частину свого життя я прожила в Южноукраїнську, в 120 км від Миколаєва. 
Так, я жила і в інших містах, але відносно недовго. 

Батько мій дійсно справжній космополіт, людина без Батьківщини. Але в мене є мама, по лінії якої в мене великий і добре відомий мені рід, що мешкав в новобузькому районі на кілька поколінь. 
"Я жила у Ладижині Вінницької області майже до 3-х років, а потім ми переїхали в Южноукраїнськ, звідки я потім поїхала навчатись у Миколаїв. "
Вопрос закрыт.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   06 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 06 марта 2013, 08:49
"Я жила у Ладижині Вінницької області майже до 3-х років, а потім ми переїхали в Южноукраїнськ, звідки я потім поїхала навчатись у Миколаїв. "
Вопрос закрыт.
А де ж брехня?
Я не писала, що я там народилась. Народилась я в м. Новий Буг. 


Звісно закрите, мій рід живе тут не одне покоління, так що хто тут "прішлий" ще треба розбіратись. 

з.і. Як Ви можете вести якийсь конструктивний діалог, коли Ви постійно намагаєтесь перейти на мою особистість. То у вас сумніви в моїй освіті, то в моєму походжені. Ніякого конструктиву, так ото, незрозуміло що. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

МусяНью

Имя: *
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 335
Регистрация: 24.08.2012
Заходил(а): 23.01.2015
Город: Тбилиси
МусяНью
Активный пользователь
   06 марта 2013
Мне совершенно индифферентна история вашего происхождения, факт в том что вы агрессивно несете чуждое знание.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   06 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 06 марта 2013, 08:56
Мне совершенно индифферентна история вашего происхождения, факт в том что вы агрессивно несете чуждое знание.
А Ви не несете чуже знання? Я ще раз підкреслюю - я МІСЦЕВА! 
Це моя земля і ці мої традиції, які прищеплені мені родиною. А Ви несете якусь чужу і незрозумілу мені культуру. 

з.і. Щодо гучних заяв "откровенная ложь" Вам більше додати нічого? Аби ляпнути було сказано? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   06 марта 2013
По правилам форума запрещено
е) переходить в обсуждениях с заявленной темы на личность собеседника: обсуждать его черты характера и культурный уровень, критиковать личность человека, а не его аргументы.

Поэтому прошу перестать нарушать правила и вернуться к теме обсуждения
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   06 марта 2013

Конституція України

Стаття 2.
Суверенітет України поширюється на всю її територію.

 Україна є унітарною державою.

 Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Кримінальний Кодекс України

Коментар до статті 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади
 

1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

2. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій -

караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той же строк.

3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації, караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той же строк.

1. Об'єктом злочину є встановлений Конституцією і законами України порядок створення і діяльності вищих органів державної влади, порушення якого створює загрозу безпеці держави у політичній сфері.

Конституційний лад включає встановлені Конституцією України основна засади життєдіяльності суспільства, держави і людини в Україні. Його складовими є: 1) суверенітет держави (верховенство і самостійність державної влади усередині країни та н незалежність У міжнародних відносинах); 2) форма правління (спосіб організації Державної влади, за яким єдиним органом законодавчої влади в Україні є Верховна Рада України, главою держави - Президент України, вищим органом виконавчої влади - Кабінет Міністрів України і т. ін.); 3) державний устрій (унітарний з відповідним поділом владних повноважень між вищими і центральними та місцевими органами державної влади) та цілісність території; 4) державний режим (демократичний, що зокрема передбачає можливість здійснення народного волевиявлення через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії, гарантії місцевого самоврядування, захист державою прав і свобод людини і громадянина, ґрунтування суспільного життя на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності).

Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   06 марта 2013
Цитата: #10565 МусяНью 06 марта 2013, 07:31
Это элементарная защитная реакция на агрессивное поведение пришлых, на насаживание чуждой многим здесь галичанской культуры. Со своим уставом в чужой монастырь не ходят.
Ого!
То це українці тут - пришлі??? Те, що росіяни багато віків насаджували тут свою культуру - це так, не рахується?
До речі, Ви так і не відповіли на моє запитання. Ви державною мовою, українською, володієте?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   06 марта 2013
Тааак, МусяНью, так Ви слоника не продасте (с)
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   06 марта 2013
Цитата: #10565 jozh 06 марта 2013, 10:12
Ви державною мовою, українською, володієте?
та не нав"язуйте Ви людині свою галичанську культуру!

читаю тему, і постійно кортить написати: не годуйте тролля....
Просматривают эту тему:

Forum