• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Парламентські вибори 28 жовтня 2012 року

Сумерки   
VIP пользователь   
22 августа 2012 96667 1728
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   06 ноября 2012
Цитата: #9313 mackry85 06 ноября 2012, 12:02

 Украине нет средств для проведения повторных выборов в Верховную Раду.

"И нет у нас лишних денег на такие абсурдные идеи. Я хотел бы, чтоб это все понимали. Ситуация в мире и в стране не такая, чтобы можно было себе позволить отрывать от пенсий, от зарплат, от необходимых стране проектов на какие-то фантастические идеи. Это я абсолютно официально обратился", - сказал Н. Азаров.

Он напомнил, что еще неделю назад призвал политические силы, прошедшие в Верховную Раду, объединиться для совместной работы в Парламенте. Однако результата не последовало. "Выборы закончились, пора лозунгов и всяких идей прошла, давайте садиться за стол переговоров. Ситуация не простая, я протягиваю вам руку, я жду ваших предложений, я готов с вами обсуждать. И что в ответ? Опять митинги? А за кого воюют в Первомайске, за кого там еще где-то воюют. Это что принципиальные вопросы для нас. Или какое власть имеет отношение к работе избирательных комиссий? В этих комиссиях добрая половина представителей этих партий, а в ряде случаев председателями избирательных комиссий являются представители "Батькивщины". К кому вопрос? Какое Правительство имеет отношение к работе этих комиссий", - сказал Н. Азаров.

Не уявляю, як можна верзти щось подібне із абсолютно серйозною пикою. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   06 ноября 2012
О, вже з'явилися гроші на перевибори:
http://novosti-n.mk.ua/news/read/46344.html

Вони там хоч би самі собі не протирічили, чи що?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   06 ноября 2012
Цитата: #9313 alisa 06 ноября 2012, 15:11
Не уявляю, як можна верзти щось подібне із абсолютно серйозною пикою. 
покращувачи ваще такие мастера - наверное втихаря окончили актерские курсы. поражаюсь каждый раз...
то богословская, то азаров
вчера этот, который закон про мовы пихал, забыла фамилию - вещал на ICTV про наши честные демократические выборы... моя в шоке...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   06 ноября 2012
Дуже детально розжовано, що, власне, відбувалося (корисно для тих, хто не в курсі процедури виборів, і через те йому не очевидно, що відбулися фальсифікації):
http://blogs.pn.mk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1771
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   06 ноября 2012
А Ссылка - Вадім Іванович Меріков все докладно розповідає і показує документи.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   06 ноября 2012
Так... я щось взагалі втратила відчуття реальності того, що відбувається... Виявляється, відповідно до діючого законодавства перевибори провести не можна. 
http://news.pn/ru/politics/68333
Виникає питання - а навіщо вже ЦВК з ВР влаштовують той цирк: перша подає прохання про перевибори, друга радісно підтримує... А потім виявляється, те неможливо...
Щось у мене виникають сумніви щодо профпридатності тамтешніх посадових осіб.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Цитата: #9313 jozh 06 ноября 2012, 20:28
Так... я щось взагалі втратила відчуття реальності того, що відбувається... Виявляється, відповідно до діючого законодавства перевибори провести не можна. 
http://news.pn/ru/politics/68333
Виникає питання - а навіщо вже ЦВК з ВР влаштовують той цирк: перша подає прохання про перевибори, друга радісно підтримує... А потім виявляється, те неможливо...
Щось у мене виникають сумніви щодо профпридатності тамтешніх посадових осіб.
так в нашій країні законодавство настільки гнучке, що конституція- це лише рекомендація, чи Ви забули? було б бажання...
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   07 ноября 2012
Навіть якщо неможливі перевибори, то завжди можливі дострокові вибори. 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Цитата: #9313 Вера1690 07 ноября 2012, 00:02
так в нашій країні законодавство настільки гнучке, що конституція- це лише рекомендація, чи Ви забули? було б бажання...
Та я давно вже зрозуміла, що я занадто наївна особа... все ще вірю у щирість людей, їх розум, у Конституцію, верховенство права...

У тому відео з Меріковим промайнула така думка, що ніхто не очікував аж такого нахабства явних фальсифікацій. Я вже й думаю, що чи не найбільша помилка опозиції - це така сама віра в те, що ПР якось має межі у використанні тих чи інших методів, і що вони хоча б пробуватимусь втриматися хоча б у ілюзії виконання закону. Ан ні, таки треба враховувати, що ці не зупиняться ні перед чим.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Цитата: #9313 dina_barta 06 ноября 2012, 08:43
тоді він зариє цю газету, чи не так?


да нет, мужик вменяемый, ограничился извинениями
издание опровергло эту информацию и извинилось перед бизнесменом
http://politics.comments.ua/2012/11/06/370085/perepahannuyu-vinnitskim.html

а журналисты,которые тискают в печать, инфо, якобы полученное по телефону, лишний раз показали свое продажное лицо....... бесит то, что СМИ стали как корыто, вливают туда всякие помои, лишь бы общественное мнение "нагнуть" куда нужно
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Цитата: #9313 Конфетти 07 ноября 2012, 08:46
да нет, мужик вменяемый, ограничился извинениями
издание опровергло эту информацию и извинилось перед бизнесменом
http://politics.comments.ua/2012/11/06/370085/perepahannuyu-vinnitskim.html

а журналисты,которые тискают в печать, инфо, якобы полученное по телефону, лишний раз показали свое продажное лицо....... бесит то, что СМИ стали как корыто, вливают туда всякие помои, лишь бы общественное мнение "нагнуть" куда нужно
Свєт, ну то прокоментуй і другу частину мого повідомлення. Ти писала, що всі ці рухи з майбутньою Радою, протистояння в ній веде до неможливості працювати, створюючі закони на користь звичайних смертних, зокрема бухгалтерів, котрим потрібно працювати з законодавством, яке не змінюється щомиті. Бачиш, депутати минулого скликання не хочуть працювати, хоч їм нічого не заважає, просто "мотивацїї немає". Нафік мені, простому виборцю, така більшість? Нафік з моєї кишені сплачувати їм зарплатню, якщо вони так цинічно розмірковують, ходити на роботу чи краще ні? Який такий їм "стимул" потрібний?

 Ссылка

Відучора думаю, може, і мені на роботу забити? Ну хочеться відпочити і все тут.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Ще одна новина "телефоном". Не вірити?

На окрузі Губського "Беркут" забрав печатку разом з головою окружкому

Під час нападу було побито пікетувальників, які цілодобово чергували біля приміщення окружкому.

Загін міліції "Беркут" о шостій годині ранку здійснив напад на приміщення окружної виборчої комісії № 197 в місті Каневі, де за мандат депутата змагаються опозиціонер Леонід Даценко та олігарх Богдан Губський. Під час нападу було побито й травмовано пікетувальників, які цілодобово чергували біля приміщення окружкому. "Беркут" увірвався в приміщення, щоб забрати печатку окружної виборчої комісії, – розповідає телефоном кореспонденту Gazeta.ua прес-секретар Об'єднаної опозиції Черкащини Тетяна Воронцова. – Голова комісії Максим Оніщенко пройшов до свого кабінету, забрав і виніс печатку. Це прямо порушення закону, оскільки в законі чітко написано, що виносити печатку за межі окружної комісії суворо заборонено. Зараз Оніщенко з печаткою перебуває в приміщенні Канівської міліції. До міліції з'їжджаються опозиціонери, щоб продовжити пікетування. В окружкомі перебуває народний депутат Андрій Шевченко, однак міліція нікого не пускає всередину будівлі". Учора голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб заявив, що в області почався процес звільнення голів районних державних адміністрацій.
Ссылка

Ссылка



Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 01.05.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Цитата: #9313 dina_barta 07 ноября 2012, 09:13
Бачиш, депутати минулого скликання не хочуть працювати, хоч їм нічого не заважає, просто "мотивацїї немає". ,

 http://tsn.ua/politika/nardepi-navidriz-vidmovlyayutsya-pracyuvati-adzhe-nemaye-stimuliv-i-hochetsya-vidpochiti.html

Відучора думаю, може, і мені на роботу забити? Ну хочеться відпочити і все тут.
в СМИ пишут и другое, пишут, что у нынешнего парламента на повестке около ста вопросов, от пенсионного страхования до закона об амнистии в 2012 г., работают в пленарном режиме

dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Цитата: #9313 Конфетти 07 ноября 2012, 09:30
в СМИ пишут и другое, пишут, что у нынешнего парламента на повестке около ста вопросов, от пенсионного страхования до закона об амнистии в 2012 г., работают в пленарном режиме

Це не виправдовує в жодній мірі заяву одного з "облич" ПР:

Як заявив народний депутат від фракції Партії регіонів Михайло Чечетов, нардепи мали дві позиції. "Одні говорили, що не варто збиратися, тому що все одно 226 голосів зібрати хоч під щось не вдасться, інші - що зарплату нам все одно платять, а тому давайте збиратися і приймати закони, нехай навіть не щодня, а раз на пленарний тиждень"

Вони просто не мають права таке казати. Це цинізм. Давайте усі, які працюють та отримують за це зарплату, будуть ходити раз на тиждень на роботу. А що? Депутатам же можна.


jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Цитата: #9313 dina_barta 07 ноября 2012, 09:29
Загін міліції "Беркут" о шостій годині ранку здійснив напад на приміщення окружної виборчої комісії № 197 в місті Каневі, де за мандат депутата змагаються опозиціонер Леонід Даценко та олігарх Богдан Губський.
Щось підозріло схожа схема на ту, що в Первомайську була.
У тих регіоналів що, навіть з фантазією туго?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

birtanem

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 637
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 28.01.2020
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
birtanem
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Немного не по теме выборов, но очень показательно:)

http://nikvesti.com/news/politics/36577
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Цитата: #9313 Конфетти 07 ноября 2012, 09:30
в СМИ пишут и другое, пишут, что у нынешнего парламента на повестке около ста вопросов

Я дивуюся, чому тільки 100, бо з їхньою методою роботи мало бути втричі більше:

Рада відмовилася від перевиборів на скандальних округах
Більше читайте тут: Ссылка

Рада підтримала перевибори у проблемних округах
Більше читайте тут: Ссылка

Рада і ЦВК спихають одна одній скандальні округи
Більше читайте тут: Ссылка

Натомість, парламентарі сьогодні ухвалили дві постанови з рекомендаціями для ЦВК, які виключають одна одну. Депутати вимагають від Центрвиборчкому встановити результати виборів у проблемних округах і одночасно провести в них перевибори.

 Працюють, аж гай шумить

І ще з вчорашнього:

Депутати Верховної Ради відмовилися обирати спікера відкритим голосуванням http://nikvesti.com/news/politics/36540

Рада согласилась на то, чтобы вице-спикера избирали открытым голосованием http://nikvesti.com/news/politics/36546


А взагалі, думаю, вони схаменулися і намагаються зараз використати свою більшість і протягнути те, що планували повільно та без зайвого галасу провести під час наступного терміну в Раді.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   07 ноября 2012

Янукович звільнив Травянка

http://nikvesti.com/news/politics/36588

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Я не знаю, чи то може фейк, але навіть тут щось вкрали!
Линейка с логотипом Партии регионов, которую среди прочих школьных принадлежностей, активно распространяли в период предвыборной агитации, оказалась короче советской линейки на 1 см.
http://nikvesti.com/news/politics/36593

Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   07 ноября 2012
Щойно дізналися, що ПееРасти теж заявили на сьогодні на 15 годину акцію і теж в Каштановому сквері. З якого приводу і чому присвячена, не кажуть, така собі таємнича акція серед білого дня в центрі міста... Ну подивимось :)
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
Просматривают эту тему:

Forum