• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Полезная и вредная помощь детям-сиротам

Aly   
VIP пользователь   
08 декабря 2009 35495 297
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 11:35
Я сама на початку цього шляху, тож навряд чи зможу дуже детально розписати, але дещо вже знаю.
Головну помилку, які роблять хіба не всі, я вже описувала - це якщо відносини перетворюються фактично у спонсорство. Є навіть спеціальні обмеження: не дарувати подарунки дорожче 200-250 гривень, не дарувати дуже часто, не обмежуватися лише "цяцьками" (тобто краще подарувати пресловуті шкарпетки, ніж ляльку).
Ще помилки - не перетворювати відносини на постійне свято. Тобто якщо шефство включає в себе очні зустрічі (бо буває й просто віддалене листування), то не треба під час кожної зустрічі вести дитину у зоопарк, на концерт, влаштовувати банкети і таке інше. Краще спокійно поговорити, в тому числі про якісь проблеми у дитини, якщо її щось тривожить, щось порадити, навчити, тобто щоб ці зустрічі були більше схожі на спокійні домашні відносини, буденні, але при цьому приємні та теплі.

Як виглядає в цілому - може бути по-різному. Єдина обов'язкова умова - постійність відносин, їх стабільність. Тобто якщо це обмежується лише листуванням раз на місяць, то це повинні бути постійні щомісячні листи, а не так, що потім передумала чи забула. Тому краще наперед реально оцінити свої сили та можливості у далекій перспективі, причому не тільки до 18 років, а можливо, й після того. Краще зробити менше, але надійно.
Звісно, у житті буває всяке, форс-мажори ніхто не відміняв, та й життєві зміни можуть включати в себе таке, що унеможливить подальше спілкування - але тоді треба коректно завершити свої відносити з підшефним, пояснити, що трапилось, щоб дитина не відчувала, що її покинули, та ще й просто так, без жодного слова.
А что происходит, когда ребенка выпускают из интерната? Он сам на работу устраивается или ему предоставляют работу? Как решается вопрос с жильем? Как можно в таком случае помочь другу-подшефному?
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
Черника

Черника

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3708
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 14.07.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 21-66-77
Черника
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 29 декабря 2012, 11:43
А які проблеми з цим? Таня Beretta запитала відкрито у якійсь темі - я їй публічно і відповіла, інші питали через приватні повідомлення (це їхнє право) - їм так само відповідала приватно.
Диночка, я не про Вас Я про  требования Ежа отчитаться - начните с себя.
Черника несет в себе множество уникальных свойств и главные из них - способность восстанавливать многие функции организма и мощно противодействовать старению. Поэтому я такая молодая и красивая
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 11:37
А дитина в чому винна, що Ви їй теж відмовляєте у праві поваги до неї?
ребенок -сирота по вашим постам не заслуживает жалости, сострадания  и подарков ,только потому, что он сирота, но вот уважения за то что он сирота он заслуживает??? я так понимаю, тоесть я не зная ребенка - человека должна его уважать , может быть я могу просто - ровно относиться к человеку - ребенку?? может я без сюсюкань и приувеличеного  УВАЖЕНИЯ могу сделать подарок, так как не готова взять на себя опеку именно потому что не знаю что со мной будет завтра , может потому я не хочу влезать в эти обязательства что бы не сделать еще больнее ребенку, когда его по той или иной причине ЕЩЕ раз бросят, может быть поэтому многие здесь так и не решились на этот шаг, что бы не нести ответсвенности за тех "кого мы приручили"??? может как раз эти форс -мажоры не позволяет людям быть такими какими вы хотите видеть, как по мне лучше на себя взвалить такую ношу которая под силам,   а  не ломать опять судьбу ребенку! имхо
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 29 декабря 2012, 11:43
А які проблеми з цим? Таня Beretta запитала відкрито у якійсь темі - я їй публічно і відповіла, інші питали через приватні повідомлення (це їхнє право) - їм так само відповідала приватно.
А з власної ініціативи показати напрямок дій? Ну я геть неправильно тему почала, неправильну пишу, і взагалі уособлюю в собі всі гріхи, я вже зрозуміла. Але ж Ви начебто хороша і розумна людина. В чому причина такої секретності, що яскраво демонструється святково-подарунковий стиль допомоги дітям, зате щось більш толкове ховається у приватні повідомлення, тільки для своїх, і взагалі треба бути шпигуном, щоб щось дізнатися, або звертатися особисто за інформацією? От я ніяк цього не зрозумію, саме такий контраст. Так, не хочеться світити своїми особистими відносинами, це абсолютно нормально. Але у загальному варіанті описати, запросити людей до подібних дій, показати варіанти, запропонувати щось - чому ні? А якщо я раптом щось не те написала, ну поправили мене, і пішли далі. Повірте, я вмію визнавати свої помилки, - але чому треба зразу ставати у позу та у відповідь писати аж геть некоректне - спочатку якийсь дивний натяк з посиланням на статтю, потім взагалі пряме негарне щодо того випадку з річкою? Ви думаєте, це дуже гарно Вас характеризує? Чи скажете, що знову я моралізаторствую та вчу інших, і взагалі Ви не повинні переді мною вести себе ввічливо? Мене тут всі гуртом виховують - а Ви абсолютно все правильно робите і пишете? Не говорячи вже про Серж. Там взагалі чудова ілюстрація гарної поведінки. Чому так? Правило більшості тут не працює, вибачте. Он більшість вибрала Януковича, яскравий приклад.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 ленька84 29 декабря 2012, 11:49
А что происходит, когда ребенка выпускают из интерната? Он сам на работу устраивается или ему предоставляют работу? Как решается вопрос с жильем? Как можно в таком случае помочь другу-подшефному?
Коротко кажучи - після інтернату дитина різко стає нікому не потрібна. Останнім часом трошки почалися зрушення у цьому плані, але мало. Якщо у дитини є закріплене за нею житло, то вона типу там може і жити, навіть якщо те житло - розвалена хата без даху у забитому селі. Якщо немає житла - держава повинна надати його, але у кращому випадку то кімната у гуртожитку, і те не завжди.
Роботу ніхто не надає, про навчання після школи взагалі можна не говорити, бо у ВУЗи поступає мізерна кількість, а решта рідко коли має право щось вибрати, зазвичай типова бурса для всіх.
Ще можуть бути якісь гроші на рахунку, плюс виділяється деяка сума (розмір не пам'ятаю) при випуску, але зазвичай ці гроші досить швидко спускаються на всякі дурниці.

Чи можна допомогти - в першу чергу порадами. Ми, як дорослі досвічені люди, вже дещо знаємо про світ, і зможемо підказати, як краще цими грошими розпорядитися, як добитися реалізації своїх прав та пільг (і взагалі пояснити, які права та пільги вона має), можливо щось допомогти з пошуком роботи тощо. Тільки знову ж таки не робити головну помилку - не робити ЗА неї все це, а лише трохи допомагати.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Евгеша 29 декабря 2012, 11:50
ребенок -сирота по вашим постам не заслуживает жалости, сострадания  и подарков ,только потому, что он сирота, но вот уважения за то что он сирота он заслуживает??? я так понимаю, тоесть я не зная ребенка - человека должна его уважать , может быть я могу просто - ровно относиться к человеку - ребенку?? может я без сюсюкань и приувеличеного  УВАЖЕНИЯ могу сделать подарок, так как не готова взять на себя опеку именно потому что не знаю что со мной будет завтра , может потому я не хочу влезать в эти обязательства что бы не сделать еще больнее ребенку, когда его по той или иной причине ЕЩЕ раз бросят, может быть поэтому многие здесь так и не решились на этот шаг, что бы не нести ответсвенности за тех "кого мы приручили"??? может как раз эти форс -мажоры не позволяет людям быть такими какими вы хотите видеть, как по мне лучше на себя взвалить такую ношу которая под силам,   а  не ломать опять судьбу ребенку! имхо
Я ж чітко написала - поважати як Людину. Не за те, що сирота, а за те, що людина, дитина. Такої поваги заслуговує будь-хто за замовченням. Можливо, Ви називаєте це іншими словами.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Alida

Alida

Имя: Alida
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3259
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 20.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0957444250
Alida
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 11:57
А з власної ініціативи показати напрямок дій? 
Наталья, откройте подраздел форума про благотворительность и начните читать. 
Все 55 тем. Буква за буквой. Там все направления и примеры. Летопись живых дел.
Если после этого будут вопросы - задавайте. 

Как знать, может вы там найдете и тех, чье мнение вас не интересует, потому что они не желают быть шефами?



Сертифицированный консультант по грудному вскармливанию. ГВ консультация на дому т.0957444250. Кризисный психолог, травмотерапевт - консультация в офисе
Черника

Черника

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3708
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 14.07.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 21-66-77
Черника
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Alida 29 декабря 2012, 12:12
Наталья, откройте подраздел форума про благотворительность и начните читать. 
Все 55 тем. Буква за буквой. Там все направления и примеры. Летопись живых дел.
Если после этого будут вопросы - задавайте. 



Так это ж читать нужно целых 55 тем еще и не одну страницу Легче потребовать отчета.
Черника несет в себе множество уникальных свойств и главные из них - способность восстанавливать многие функции организма и мощно противодействовать старению. Поэтому я такая молодая и красивая
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Alida 29 декабря 2012, 12:12
Наталья, откройте подраздел форума про благотворительность и начните читать. 
Все 55 тем. Буква за буквой. Там все направления и примеры. Летопись живых дел.
Если после этого будут вопросы - задавайте. 

Как знать, может вы там найдете и тех, чье мнение вас не интересует, потому что они не желают быть шефами?
Ну от відкрила. Дивлюсь останні теми. Подарунки, вітання, дні народження... о, збираємо речі... мною піднята тема щодо шефства (коректно написаний пост з абсолютно конкретною пропозицією - реакції майже нуль)... знову вітання та подарунки... Знайшла тему, яка хоч трохи відрізняється - "проект "Письма ангела", или как помогать не только деньгами" останнє повідомлення - 04 Апрель 2011 15:49 ... о, в 2010 році трошечки розбавилось іншими варіантами...
Виходить, якщо й було щось, то хороших років два тому. Після того - суцільні свята з подарунками.
Щось не хочеться буква за буквою читати подарункові теми, сенсу не бачу. Якщо знаєте якусь тему конкретну, може, ткнете мене носом, буду вдячна.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 11:57
В чому причина такої секретності, що яскраво демонструється святково-подарунковий стиль допомоги дітям, зате щось більш толкове ховається у приватні повідомлення, тільки для своїх, і взагалі треба бути шпигуном, щоб щось дізнатися, або звертатися особисто за інформацією?
Почекайте, спочатку Ви та інші пишете про те, що навіщо ці подарунки, якщо і ім"я дитини не всім відомо, так, щоб власне сумління заспокоїти та его потішити, а згодом пишете про неприйнятність фото дітей з подарунками. А фото для тих, хто цікавиться тим, для кого цей подарунок був з любов"ю підготовлений, кому написано листа, чи сподобався подарунок, чи була та дитина щаслива отримати його. Не всі такі мужні, як Ви - іздити, відвідувати, всиновлювати тощо, то це привід відмовити їм у такому малому - подарувати дитині зошит, про який вона мріє? І так, не всі особисто знають мене, я маю відзвітувати, що все довезено і все роздано особисто дітям.
Щодо приватності. Так, це особисте право кожного - демонструвати чи не демонструвати такі стосунки. Я ще раз напишу: всі, хто хотів отримати інформацію і вважав за потрібне запитати про щось в мене - відповіді отримали.
Щодо листування - такий досвід є у Наталі Ссылка, думаю, вона відповість на запитання. Хоча не впевнена, кожна людина має право на своє бачення цього питання.
Щодо того, що тут називають "шефством", то в мене таке шефство вже три роки і я не приховувала його, в темах про це є.
Але в мене питання, коли відвідуєш "підшефних", треба їх у бік відводити і годувати печівом, чи можна все-таки запропонувати форумчанкам так само спекти і пригостити набагато більше дітей, які всі тебе знають, заздрять "підшефним", заглядають, що їм привезли. Чи я маю обмежувати свої відвідини часом, за який зберу достатню суму, щоб пригостити всіх? Чи взагалі маю не пригощати, щоб діти не подумали, що їм це на голову сиплеться як із рогу достатку? Ви знаєте, на цьому форумі є Нінель, яка пригостила своїм печівом дітей майже 3 роки тому, так воно було таким смачним, що діти й досі згадують та пам"ятають в дрібничках, яке воно було, на чому лежало, скільки його було. То, може, нехай воно буде у них, ще маленьке щастя у спогадах?
Чим мало одного майстер-класу на рік, якщо на противагу висувається профорієнтація і одразу додається усвідомлення того, що ця профорієнтація ім і нафіг не потрібна, бо все розписано заздалегідь і вибору майже немає. Знаєте історію про те, як хотіли просунути обдаровану дівчину в Одесу опановувати комп"ютерний фах і що з цього вийшло? А я знаю. Швачка вона тепер, як і всі.
А ще я пам"ятаю, як більше, ніж 30 років тому батько привів додому маленького хлопчика Сергія. Його батьки були позбавлені батьківських прав, а його мусили переправити на Аляуди. За правилами він мав переночувати у слідчому ізоляторі, поїсти те, що зварено для тимчасово затриманих, і на ранок бути відвезеним з района до Миколаєва. Але він переночував у чистому ліжку, смачно повечеряв, отримав найкращу машинку від моїх братів та мої дівчачі  рукавички, бо не мав своїх. Давайте мені свої посилання, за якими буде написано, що це перший величезний крок був до виховання споживацького ставлення до оточуючих. Бо то ж Сергійку на голову з неба звалилося. І на нього попереду чекало життя повне свят та подарунків ні за що. Тільки в цьому житті, я гадаю, в нього навряд чи були рукавички крім тих дитячих дівчачих.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Черника 29 декабря 2012, 12:15
Так это ж читать нужно целых 55 тем еще и не одну страницу Легче потребовать отчета.
А ще легше прокричати "ату його!" та повиставляти смішні картинки, замість спробувати розібратися заради спільної справи.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 11:57
А з власної ініціативи показати напрямок дій? Ну я геть неправильно тему почала, неправильну пишу, і взагалі уособлюю в собі всі гріхи, я вже зрозуміла. Але ж Ви начебто хороша і розумна людина. В чому причина такої секретності, що яскраво демонструється святково-подарунковий стиль допомоги дітям, зате щось більш толкове ховається у приватні повідомлення, тільки для своїх, і взагалі треба бути шпигуном, щоб щось дізнатися, або звертатися особисто за інформацією? От я ніяк цього не зрозумію, саме такий контраст. Так, не хочеться світити своїми особистими відносинами, це абсолютно нормально. Але у загальному варіанті описати, запросити людей до подібних дій, показати варіанти, запропонувати щось - чому ні? А якщо я раптом щось не те написала, ну поправили мене, і пішли далі. Повірте, я вмію визнавати свої помилки, - але чому треба зразу ставати у позу та у відповідь писати аж геть некоректне - спочатку якийсь дивний натяк з посиланням на статтю, потім взагалі пряме негарне щодо того випадку з річкою? Ви думаєте, це дуже гарно Вас характеризує? Чи скажете, що знову я моралізаторствую та вчу інших, і взагалі Ви не повинні переді мною вести себе ввічливо? Мене тут всі гуртом виховують - а Ви абсолютно все правильно робите і пишете? Не говорячи вже про Серж. Там взагалі чудова ілюстрація гарної поведінки. Чому так? Правило більшості тут не працює, вибачте. Он більшість вибрала Януковича, яскравий приклад.
Так создайте тему по собственной инициативе, расскажите, поделитесь, спросите.
Как написали , так вам и ответили.
Что вы все к этой теме про новогодние подарки прицепились. Это отчет для тех, кто покупал подарки и сдавал деньги, что бы люди видели, что подарки попали по назначению. Это нормальная рабочая ситуация. Не надо искать скрытый подтекст там где его нет.
Я в родительском комитете. Мы собираем чеки и отчитываемся перед родителями, куда тратим их деньги не для того что бы выпендрится: "какие мы хорошие и тут стараемся для всех, дайте нам медаль", а потому что это не наши личные деньги, и люди имеют право знать на что они были потрачены.
Я так поняла, что вас сильно впечатлила ситуация, что чиновники пиарятся за счет детей, так это вам не на мамский сайт, а на сайт правительства.

И вообще, вы себя вроде позиционируете человеком умеющим мыслить и анализировать, но в некоторых темах ваше умение мыслить вас заводит в страшные дебри и явно проигрывает вашему воображению. Может просто вы владеете информацией в недостаточном количестве, я не знаю. 
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 12:20
Ну от відкрила. Дивлюсь останні теми. Подарунки, вітання, дні народження... о, збираємо речі... мною піднята тема щодо шефства (коректно написаний пост з абсолютно конкретною пропозицією - реакції майже нуль)... знову вітання та подарунки... Знайшла тему, яка хоч трохи відрізняється - "проект "Письма ангела", или как помогать не только деньгами" останнє повідомлення - 04 Апрель 2011 15:49 ... о, в 2010 році трошечки розбавилось іншими варіантами...
Виходить, якщо й було щось, то хороших років два тому. Після того - суцільні свята з подарунками.
Щось не хочеться буква за буквою читати подарункові теми, сенсу не бачу. Якщо знаєте якусь тему конкретну, може, ткнете мене носом, буду вдячна.
Ну так посмотрите в этой теме, Дина отписалась, сколько подарков и праздников есть у детей в конкретном интернате. и сравните эти данные, с вашими воображаемыми, почерпнутыми из художественной литературы.
Что касается книги, написанной человеком из детдома, надо помнить, что это все таки восприятие ситуации конкретно этим автором. И каждый читатель воспринимает смысл прочитанного немного по-своему, и часто может увидеть в книге и то, что автор совсем в нее не вкладывал.
Да ситуация аховая с детдомовцами. Всю систему менять надо, воспитатели в детдоме должны понимать, что они вкладывают в головы детей, какие мысли. Ведь некоторые сами настраивают детей, что бы те не привязывались к людям, не заводили друзей, не расчитывали на то, что кто-то их может любить. Это страшнее.
И возвращаясь к теме о подарках, подарки выбираются простые, не дорогущие. Об этом Дина говорила много раз. Никто порше детям не покупает. Обратите внимание.
Остальные темы: сбор вещей, памперсов, присыпки, крема. В чем проблема, вы сами это вроде одобрили? Кто тут призывает айфоны дарить?
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 29 декабря 2012, 12:21

Дуже дякую за відповідь!
Але ще раз вибачте мене за настирливість - ну така я розтака, невихована, буду виправлятися - але чи то я не вмію читати, чи зовсім я тупа і не вмію аналізувати текст, чи все-таки у Вашій розповіді так і немає варіантів допомоги, які робляться більш-менш системно. Вітання, пригощання печивом, майстер-клас - це зрозуміло було і до того. Кілька людей, у яких є більш-менш сталі відносини, ну хай буде шефство, не шефство, не у назвах справа. Кілька локальних прикладів про спроби вирішити окремі проблеми дітей. І все...
Можливо, я багато чого не розумію і не знаю, і взагалі дуб дубом у цій справі, я це усвідомлюю, і готова вчитися та розбиратися.
Але все-таки - ну хай не я, а хтось інший, бажає допомогти - що він зрозуміє, як зможе допомогти? Як видно навіть з цієї теми, все одно основна маса людей обмежує своє сприйняття допомоги лише подарунками. Все! Якщо Ви маєте гарний досвід, якщо у Вас кращі масштаби дій, ніж до прикладу я зі своїми нещасними кількома дітьми, то чому б не направляти нас усіх до реальної допомоги дітям? А це сприйняття формується саме після форуму, а на форумі лише подарункові теми, от про що я говорю.
Може, давайте залишимо наші амбіції та взаємні образи в стороні, і спробуємо щось показати? Навчіть, як правильно.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Серж

Серж

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1640
Регистрация: 28.02.2010
Заходил(а): 29.03.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Серж
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 11:57
 Мене тут всі гуртом виховують - а Ви абсолютно все правильно робите і пишете? Не говорячи вже про Серж. Там взагалі чудова ілюстрація гарної поведінки. Чому так?
Вам что-то не нравится? Называю всегда вещи своими именами!
Отчета требуете?)))) Да кто Вы такая( кроме того, как я Вас назвала? Вы про плюсики и эго за подарки написал, а если Вам рассказать еще что-то, так Вы решите, что мы тут Боги самолюбующиеся.
Повторяю, Вы плюнули в лицо всем, кто готов поделиться теплом. И все ради себя любимой, чтоб покрасоваться собой, какие Вы ничтожные с вашими подарками и какая я ЦАЦА, взяв, или что там еще, ребенка!)
И все Вас интересует, уже вторые сутки, что ж еще Вы делает и почему не пишите? Идите займитесь своими детьми, дайте им материнскую заботу, хотя бы им, а то судя по Вашему времяпровождению на форуме, они видят Вас только за компом и спящую!
Да, дерьма Вы внесли много в благотворительность на форуме, да Бог Вам судья.



Уровень сарказма в ответе прямо пропорционален степени идиотизма вопроса.



Черника

Черника

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3708
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 14.07.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 21-66-77
Черника
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 12:21
А ще легше прокричати "ату його!" та повиставляти смішні картинки, замість спробувати розібратися заради спільної справи.
Дело то общее, только вот Вы сами больше ярлыки на всех вешаете да обижаетесь на реакцию форумчан на эти ярлыки, а разобраться не пытаетесь.
Черника несет в себе множество уникальных свойств и главные из них - способность восстанавливать многие функции организма и мощно противодействовать старению. Поэтому я такая молодая и красивая
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 ленька84 29 декабря 2012, 12:36
И возвращаясь к теме о подарках, подарки выбираются простые, не дорогущие. Об этом Дина говорила много раз. Никто порше детям не покупает. Обратите внимание.
Остальные темы: сбор вещей, памперсов, присыпки, крема. В чем проблема, вы сами это вроде одобрили? Кто тут призывает айфоны дарить?
Проблема в тому, що якщо спілкування з дітьми обмежується ЛИШЕ подарунками, то це не є допомога. А дуже навіть навпаки.
І я начебто дуже детально на це акцентувала увагу. Що не сам по собі подарунок - це погано. А якщо дитина не отримує нічого, крім таких разових подарунків. Саме такий підхід формує у дитини викривлене уявлення про відносини, про життя, тобто така "допомога" - це ведмежа послуга дитині.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Форумская благотворительность выражается исключительно ПОДАРКАМИ???? звездец просто представление
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Черника 29 декабря 2012, 12:43
Дело то общее, только вот Вы сами больше ярлыки на всех вешаете да обижаетесь на реакцию форумчан на эти ярлыки, а разобраться не пытаетесь.
Ну он перед цим Вашим постом прекрасна ілюстрація, хто тут більше ярлики вішаєте, і хто гарно себе поводить. Вам це подобається, Ви таке підтримуєте? Я погоджуюсь з Вами, що мені треба попрацювати над тим, як я висловлюю свої думки, але невже я тут єдина погана, а всі інші білі та пухнасті?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Конфетти 29 декабря 2012, 12:47
Форумская благотворительность выражается исключительно ПОДАРКАМИ???? звездец просто представление
Ну ткніть мене носом, будь-ласка! Я ж давно прошу! Ну сліпа я, нічого не бачу і не чую, то покажіть, де на цьому форумі є інші варіанти допомоги дітям-сиротам, крім подарунків чи вітань!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum