• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Полезная и вредная помощь детям-сиротам

Aly   
VIP пользователь   
08 декабря 2009 35491 297
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 12:39

Може, давайте залишимо наші амбіції та взаємні образи в стороні, і спробуємо щось показати? Навчіть, як правильно.
правильно будет так -перестать писать кому что делать , а заняться делом, оторваться от компа и заняться детьми которых у вас двое , один ребенок еще и из интерната, и вместо того что б вторые сутки рассказывать как нам и жить и помогать или не помогать  -  помогите своим детям, дайте им то тепло какое они заслуживают сходите на улицу вместе ,  а не одних детей выпускайте прогуляйтесь с ними подарите любовь, а мы даст Бог сами разберемся куда нам деть свои деньги и время, кто хочет тот всегда найдет возможность и время, а кто не хочет найдет кучу виновных и кучу оправданий
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 12:39
 у Вашій розповіді так і немає варіантів допомоги, які робляться більш-менш системно. Вітання, пригощання печивом, майстер-клас - це зрозуміло було і до того. Кілька людей, у яких є більш-менш сталі відносини, ну хай буде шефство, не шефство, не у назвах справа. Кілька локальних прикладів про спроби вирішити окремі проблеми дітей. І все...
 Все! Якщо Ви маєте гарний досвід, якщо у Вас кращі масштаби дій, ніж до прикладу я зі своїми нещасними кількома дітьми, то чому б не направляти нас усіх до реальної допомоги дітям?
 Навчіть, як правильно.
Так, і все. Ми дуже і дуже локальні, жодних наполеонівських планів.
Я ніде не писала про свій гарний досвід, про кращі масштаби дій, ніж у Вас з Вашими "нещасними кількома дітьми", і не маю жодних намірів когось направляти "до реальної допомоги дітям" і тим більше вчити, як правильно.

ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 12:39
Дуже дякую за відповідь!
Але ще раз вибачте мене за настирливість - ну така я розтака, невихована, буду виправлятися - але чи то я не вмію читати, чи зовсім я тупа і не вмію аналізувати текст, чи все-таки у Вашій розповіді так і немає варіантів допомоги, які робляться більш-менш системно. Вітання, пригощання печивом, майстер-клас - це зрозуміло було і до того. Кілька людей, у яких є більш-менш сталі відносини, ну хай буде шефство, не шефство, не у назвах справа. Кілька локальних прикладів про спроби вирішити окремі проблеми дітей. І все...
Можливо, я багато чого не розумію і не знаю, і взагалі дуб дубом у цій справі, я це усвідомлюю, і готова вчитися та розбиратися.
Але все-таки - ну хай не я, а хтось інший, бажає допомогти - що він зрозуміє, як зможе допомогти? Як видно навіть з цієї теми, все одно основна маса людей обмежує своє сприйняття допомоги лише подарунками. Все! Якщо Ви маєте гарний досвід, якщо у Вас кращі масштаби дій, ніж до прикладу я зі своїми нещасними кількома дітьми, то чому б не направляти нас усіх до реальної допомоги дітям? А це сприйняття формується саме після форуму, а на форумі лише подарункові теми, от про що я говорю.
Може, давайте залишимо наші амбіції та взаємні образи в стороні, і спробуємо щось показати? Навчіть, як правильно.
А ваши пропозиции? 
В этой теме ваша конкретная пропозиция, не поздравлять детей с днем рождения и Новым годом? 
Провести лекцию по профориентации? 
Переписываться с ребенком? А когда его выкинут из детдома, что с ним делать дальше? Переписываться? Ему надо будет еда и жилье и работа, а совет друга его не согреют и не насытят. А помогать материально нельзя, потому что это очень плохо. А ребенок уже привязался, а ты ему уже должен. Оглянитесь, у нас сейчас с работой проблемы, с образованием проблемы, со здоровьем проблемы.
Хорошая была статья про стипендию лучшему учащемуся, но это опять таки на государственный сайт, на сайт мера нашего.
А то конечно проще прийти, сказать: вы ничего не знаете, не умеете, а чего вы не отчитываетесь, где ваши предложения? Поэтому и имеем тему на 11 страниц практически ни о чем. И скажите за это спасибо себе. Лично задавали тон беседы. А ведь могла бы быть хорошая информативная тема.

Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Евгеша 29 декабря 2012, 12:51
правильно будет так -перестать писать кому что делать
І тема знову заглохне, еге ж...
Що мені особисто робити - я знаю. Тільки навіщо Ви знову перейшли до стилю войовничого спілкування? Ще й натяки дивні... Ви вважаєте, що самі особисто абсолютно коректно пишете, це лише мені треба виховуватись?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Конфетти 29 декабря 2012, 12:47
Форумская благотворительность выражается исключительно ПОДАРКАМИ???? звездец просто представление
Вот и я о том же. Это наверное умение думать и анализировать факты так проявляется.
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 29 декабря 2012, 12:51
Так, і все. Ми дуже і дуже локальні, жодних наполеонівських планів.
Я ніде не писала про свій гарний досвід, про кращі масштаби дій, ніж у Вас з Вашими "нещасними кількома дітьми", і не маю жодних намірів когось направляти "до реальної допомоги дітям" і тим більше вчити, як правильно.

На сторінках раніше мені інші форумчанки разів три сказали, що Ви робите щось дуже масштабне, повністю чотири моїх перелічених пункти включено, тож я подумала, що я дуже помиляюсь у своєму сприйнятті Вашої діяльності. Що ж, дякую за роз'яснення.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Серж 29 декабря 2012, 12:40

И все Вас интересует, уже вторые сутки, что ж еще Вы делает и почему не пишите? Идите займитесь своими детьми, дайте им материнскую заботу, хотя бы им, а то судя по Вашему времяпровождению на форуме, они видят Вас только за компом и спящую!
Да, дерьма Вы внесли много в благотворительность на форуме, да Бог Вам судья.


мыслим в одном направлении
Felicity

Felicity

Имя: Елена
Группа: Gold
Сообщений: 868
Регистрация: 12.10.2012
Заходил(а): 19.11.2016
Город: Николаев
Felicity
Gold
   29 декабря 2012

Прочитав всю тему ,возникла только одна ассоциация. Это как в храме, истинно верующий человек никогда не будет делать другим замечания, а случайные в религии люди, так и норовят кого-то поправить, одернуть, наставить. Сказать девушке ,что нельзя приходить в брюках, что бы она больше вовсе не пришла, одернуть ребенка ,что бы ему больше не хотелось туда приходить и т.д. Извиняюсь если не по теме, но мне видится все именно так. И ни в коем случае никого не хотела обидеть или укорить,в нашем черством обществе небезразличные люди ВСЕ заслуживают уважения.  Давайте все таки вспомним, что наступают светлые праздники и нужно делать то, что подсказывает сердце (в силу своих возможностей), а не то что кто-то считает правильным или не правильным.  

Всех с наступающими праздниками,  мира и добра в Ваших домах!


Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 ленька84 29 декабря 2012, 12:53
А ваши пропозиции? 
В этой теме ваша конкретная пропозиция, не поздравлять детей с днем рождения и Новым годом?
Так, якщо вся робота з дітьми обмежується лише вітаннями. Чому - я досить детально пояснила.
Але краще - додати до цього ще щось, більш корисне. Та, судячи з багатьох постів, мало хто готовий на щось більше, ніж купити подарунок. Дуже жаль... Я так надіялася, що я помиляюсь щодо того, що все-таки робиться...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Alida

Alida

Имя: Alida
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3259
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 20.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0957444250
Alida
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Черника 29 декабря 2012, 12:15
Так это ж читать нужно целых 55 тем еще и не одну страницу Легче потребовать отчета.
Да это я не учла. Как там в старом анекдоте было :"Чукча не читатель - чукча писатель"

Наталья, вы меня таки вынудили. Вот вам тема форума, коротенькая - справитесь. Остальные ищите сами. Отчеты вам выкладывать никто не будет.


Я достаточно ясно выразила свое мнение. Продолжать обсуждение не намерена. 
Хотя , прочтете что-либо кроме заголовков, сможем продолжить беседу.

Стараюсь до вас достучатся, потому что четыре года назад, мои посты были  такими безаппеляционными и самоуверенными.
Сертифицированный консультант по грудному вскармливанию. ГВ консультация на дому т.0957444250. Кризисный психолог, травмотерапевт - консультация в офисе
Черника

Черника

Имя: Алёна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3708
Регистрация: 07.01.2011
Заходил(а): 14.07.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 21-66-77
Черника
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 12:47
Ну он перед цим Вашим постом прекрасна ілюстрація, хто тут більше ярлики вішаєте, і хто гарно себе поводить. Вам це подобається, Ви таке підтримуєте? Я погоджуюсь з Вами, що мені треба попрацювати над тим, як я висловлюю свої думки, але невже я тут єдина погана, а всі інші білі та пухнасті?
Не все белые и пушитсые, но как то так сложилось, что провакаций больше именно с Вашей стороны. Может Вам действительно стоит подумать над своей формой общения?
Черника несет в себе множество уникальных свойств и главные из них - способность восстанавливать многие функции организма и мощно противодействовать старению. Поэтому я такая молодая и красивая
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 12:54
І тема знову заглохне, еге ж...
Що мені особисто робити - я знаю. Тільки навіщо Ви знову перейшли до стилю войовничого спілкування? Ще й натяки дивні... Ви вважаєте, що самі особисто абсолютно коректно пишете, це лише мені треба виховуватись?
ну что Вы никакой агрессии напротив сижу и улыбаюсь и сама себе думаю, вот я второй день вишу в теме и потратила кучу времени ,очень полезного времени особенно перед новым годом, и при этом я не так активно постюсь как вы,  вот я и думаю когда ж вы все успеваете и детям тепла дать и нас жизни поучить?????
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 Alida 29 декабря 2012, 12:59
Вот вам тема форума, коротенькая - справитесь.
Якщо Ви помітили, я в цій темі навіть відписувалася.
Добре, ще один хороший приклад реальної допомоги. По крихітці прямо збираю, ще й в різних розділах...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 12:59
Так, якщо вся робота з дітьми обмежується лише вітаннями. Чому - я досить детально пояснила.
Але краще - додати до цього ще щось, більш корисне. Та, судячи з багатьох постів, мало хто готовий на щось більше, ніж купити подарунок. Дуже жаль... Я так надіялася, що я помиляюсь щодо того, що все-таки робиться...
А если еще добавить подшефных, мастер-класс, общение по телефону и поездки, о которых не отчитываются?
Есть люди, которые это делают. Они же организовывают подарки, остальные помогают, кто-то больше, кто-то меньше. Те, кто просто передают подарки, делают это для того, что бы девочки поздравили не только своих подшефных, но и их друзей. Это не просто пришли отдали один подарок, ребенок ему сплясал, ушел. Что за извращенная фантазия могла сделать такой вывод.
Ездят к детям с подарками люди, которые интересуются жизнью интерната и детей не раз в год. Эти люди вносят предложения, организовывают эти мероприятия. А остальные, помогают организовать поездку и все. И не претендуют больше ни на что.

Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
ленька84

ленька84

Имя: ленька84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2475
Регистрация: 16.03.2010
Заходил(а): 11.10.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 066 457 68 37
ленька84
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 13:07
Якщо Ви помітили, я в цій темі навіть відписувалася.
Добре, ще один хороший приклад реальної допомоги. По крихітці прямо збираю, ще й в різних розділах...
Простите великодушно.
Так это вам на сайты благотворительных организаций. Там только про благотворительность будет написано, много примеров реальной помощи.
У нас сайт немного другого тематического направления.
Вот когда ведешь машину,а муж на переднем пассажирском---вот именно в этот момент понимаешь, что значит выражение "помеха справа"!!!!
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 ленька84 29 декабря 2012, 13:11
 А остальные, помогают организовать поездку и все. И не претендуют больше ни на что.

В цьому і є ваша провина, розумієте? Бо  "мало хто готовий на щось більше, ніж купити подарунок. Дуже жаль..."
Мої першокурсники готували новорічні подарунки, один з них загорнутий у саморобний пакунок з білих листів А4 формату і атласних стрічок замість ручок. Не від великих грошей, як я розумію. Але людина, яка сама ще власне дитина, захотіла зробити цей подарунок. Не бачу сенсу обговорювати з першокурсниками питання шефства, але на такий подарунок вони мають повне право. А Ви, Йож, відкривши тему про листування з інтернатівськими, не маєте жодного права оцінювати, хто може підтримувати таке листування, а хто не може, виходячи зі скрутного матеріального стану. Щось таке мені потрапило на очі нещодавно. За собою слідкуйте і не вказуйте іншим, що корисно, а що ні.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 29 декабря 2012, 13:16
В цьому і є ваша провина, розумієте? Бо  "мало хто готовий на щось більше, ніж купити подарунок. Дуже жаль..."

В точку!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 ленька84 29 декабря 2012, 13:11
А если еще добавить подшефных, мастер-класс, общение по телефону и поездки, о которых не отчитываются?
Майстер-клас раз на рік, підшефних кілька осіб. А спілкування по телефону та поїздки - це як частина шефства по суті, якщо особисто. Я так зрозуміла. Я помиляюсь? Якщо це так і є, то на контрасті з кількістю подарунків та вітань цього не дуже видно.
Я просто намагаюсь зрозуміти. З одного боку - йде якесь представлення чогось масштабного, а з іншого - конкретного мало що кажуть, тільки загальні слова. Я ж нікого не звинувачую, типу мало робите, я лише пробую розібратися у цьому протиріччі. І я не пропоную все відмінити, я пропоную лише зсунути акцент в трохи іншу сторону. Зараз, наскільки я зрозуміла, акцент саме на вітаннях на 90%. Я помиляюсь? Ну так поясніть, як воно насправді! Можливо, якщо показати реальну картину, багато хто теж задумається, і спробує щось інше? Можливо, не так вже й складно і страшно, обмежуватись не лише подарунками?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Alida

Alida

Имя: Alida
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3259
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 20.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0957444250
Alida
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 29 декабря 2012, 13:07
Якщо Ви помітили, я в цій темі навіть відписувалася.
Добре, ще один хороший приклад реальної допомоги. По крихітці прямо збираю, ще й в різних розділах...
Заметила.
Считаете, что помогли?
Намерено выбрала эту тему. В ней очень ярко выражается различие между вами и Диной, которая по вашему ничего масштабного не делает.
Чем история закончилась знаете? Сомневаюсь. Похоже, что просто в очередной раз жить научили, и дальше пошли очередным неразумным советы давать.
Сертифицированный консультант по грудному вскармливанию. ГВ консультация на дому т.0957444250. Кризисный психолог, травмотерапевт - консультация в офисе
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   29 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 29 декабря 2012, 13:16
А Ви, Йож, відкривши тему про листування з інтернатівськими, не маєте жодного права оцінювати, хто може підтримувати таке листування, а хто не може, виходячи зі скрутного матеріального стану. Щось таке мені потрапило на очі нещодавно.
В тій ситуації обмеження матеріального плану були не від мене, а задаються правилами тієї спільноти, яка шефство організовує. Ви знову потрапили "в молоко" зі своїми припущеннями. І знову дуже негарно робите, що шукаєте, де б мене зачепити. По суті справи є що сказати?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum