• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Полезная и вредная помощь детям-сиротам

Aly   
VIP пользователь   
08 декабря 2009 35599 297
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 28 декабря 2012, 21:53
Це не мені часом Ви зібралися щось пояснювати? Бо цю тему сьогодні я започаткувала.
Не Вам особисто. Але я не відношу Вас до вказаної мною першої категорії добродійників, тож виходить, мої пояснення адресовані в тому числі й Вам.

До речі, якщо Ви вже з'явились у цій темі, можу я запитати, чи дійсно провадиться якась інша робота, окрім святково-подарункового напрямку, і якщо так, то в чому причина, що про це не висвітлюється на форумі?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 Kori 28 декабря 2012, 22:00
Диночка, пусть Дед Мороз поздравит. НГ это единственно возможное исключение, когда за подарки детки дают концерт.
Олю, нам ніхто не дає ніяких концертів, про що ти?
Одну пісню Сашко з Данилом заспівали, бо похизуватися хотіли і попросилися самі, один раз - це концерт?
Kori

Kori

Имя: Ольга
Группа: Помощник на форуме
Сообщений: 5588
Регистрация: 11.01.2011
Заходил(а): 26.04.2024
Город: Николаев
Район: Ленинский
Kori
Помощник на форуме
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 28 декабря 2012, 22:03
Олю, нам ніхто не дає ніяких концертів, про що ти?
Одну пісню Сашко з Данилом заспівали, бо похизуватися хотіли і попросилися самі, один раз - це концерт?
Дык я ж вас не имею ввиду. Я обобщенно. Ведь обычно так и происходит.
Мне всегда 18... Все остальное – стаж!
Счастье - это когда люди, которые вам не подходят...к вам не подходят...
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 28 декабря 2012, 22:02
Не Вам особисто. Але я не відношу Вас до вказаної мною першої категорії добродійників, тож виходить, мої пояснення адресовані в тому числі й Вам.

До речі, якщо Ви вже з'явились у цій темі, можу я запитати, чи дійсно провадиться якась інша робота, окрім святково-подарункового напрямку, і якщо так, то в чому причина, що про це не висвітлюється на форумі?
Слухайте, а Ви власне до якої категорії належите, бо мене турбують новини не про Азарова, як Вас, а про це:
В Николаевской области мать получила срок за то, что морила голодом дочь

Горе-мать была лишена родительских прав в отношении своих троих детей. Двое из них проживают со своими отцами, а младшего ребенка женщина усыновила в январе 2012 года, - рассказывает прокурор Николаевского района Николаевской области Сергей Луговской. - Гражданка, уклоняясь от выполнения своих родительских обязанностей по уходу за своей малолетней дочкой, которой недавно исполнилось 2 года, не заботилась о здоровье и физическом развитии ребенка. Мать не обеспечила надлежащих жилищно-бытовых условий, которые должны соответствовать санитарно-гигиеническим нормам, а также не обеспечила дочери надлежащего питания, вследствие чего состояние здоровья ребенка ухудшилось и у нее начали наблюдаться очевидные признаки заболевания.

http://nikvesti.com/news/incidents/38453

Може, обговоримо? Як Ви, приміром, прийомну доньку годуєте? Ви ж не звітуєте нам на форумі, може, дехто переживає, бо ж дзвіночки тривожні, погодьтеся, з такими-то новинами... Не так давно і ось це було: http://nr2.ru/moskow/261409.html


Чому Ви лізете з якимись повчаннями та поясненнями? Вважаєте, що маєте право, тому що усиновили чи взяли під опіку дитину? Вважаєте себе такою розумною? Нібито знаєте ситуацію зсередини? Та що ви знаєте про конкретні потреби конкретного інтернату, що пишете "але на сьогоднішній день таких ситуацій практично не буває"? Що Ви знаєте про "потішання власного его"? Сподіваюся, з власного досвіду? Може, знаєте щось про "танцювання мавпочок перед гостями"? На одному такому були присутні, бо вітання збіглися з офіциозом від міськвиконкому, надалі таких збігів намагаємося уникати. А може бачили, як діти плачуть, бо до них не дійшла черга виступити, показати себе?
А може Вам потрібно моє приватне листування з деякими користувачами цього сайту, де обговорюються питання встановлення стосунків з конкретними вихованцями інтернату? Чи це наша провина, що ми не виносимо це на загал? Що Ви знаєте про Серж в цьому аспекті? Нічого. А я знаю. Тому поменше слів, які ображають ні в чому не повинних людей.
Тему про великодні листівки Ви обійшли увагою, чому? А, дійсно, там же нічого крім уваги не дарувалося тим дітям. В мене за вчора-сьогодні 12 прийнятих викликів на телефоні від вихованців інтернату - спеціально для Вас підрахувала. Мала відзвітувати в вітальній темі, бо інакше та тема Вам особисто не подобається? Чи не багато Ви на себе берете? І, до речі, що це за дурнуваті питання щодо шефства тощо, адже ми це з Вами особисто обговорювали багато часу тому і разом дійшли до висновку, що якщо після цих вітань хоча б хтось буде підтримувати стосунки з дитиною - воно того варте. Вже змінили думку? То знайте, Ваша думка мене особисто не цікавить. Бо я знаю, що зимове взуття дітям видають, коли вони кудись ідуть/їдуть з інтернату, а решта часу - у кросівках. Якщо хтось віддасть своє зимове взуття цим дітям - це виховання споживачів? Або шкарпетки подарує дитині. Або ляльку. Хто Ви така, щоб вирішувати, що взуття і шкарпетки - то на користь, а лялька - то забагато.
Багато пафосу у Вашій писанині.
В мене зараз уся шафа завалена новорічними подарунками для інтернатівських дітей, і знаєте, мій батько, який виховав двох всиновлених дітей, дивиться на цю шафу спокійно, ніякого вселенського зла в ній не вбачає.  Вам не завадить більш спокійно ставитися до речей, яких не розумієте.
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 28 декабря 2012, 22:02
Не Вам особисто. Але я не відношу Вас до вказаної мною першої категорії добродійників, тож виходить, мої пояснення адресовані в тому числі й Вам.

До речі, якщо Ви вже з'явились у цій темі, можу я запитати, чи дійсно провадиться якась інша робота, окрім святково-подарункового напрямку, і якщо так, то в чому причина, що про це не висвітлюється на форумі?
Ну почему же не освещается)) Дина проводит мастеркласы по открыточкам и отчётики были только в рукодельных темках т.к. там же добровольцы искались - она сама не сможет физически провести МК)))
dina_barta

dina_barta

Имя: Діна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 9401
Регистрация: 05.11.2009
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Телефон: 063-28-78-444 (viber)
dina_barta
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 Kori 28 декабря 2012, 22:05
Дык я ж вас не имею ввиду. Я обобщенно. Ведь обычно так и происходит.
Яке таке "обобщенно"? Це тема про конкретний форум з конкретними справами і конкретними "повчаннями" і розподілом людей на якісь категорії.
Alida

Alida

Имя: Alida
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3259
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 20.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0957444250
Alida
VIP пользователь
   28 декабря 2012
      Девочки, ну если вы уж так внимательно читаете форум и следите за фотоотчетами, то как вы не заметили, что к одним и тем же детям, на все возможные праздники, ездят одни и те же люди? Остальные просто собирают подарки и складывают их в общую кучу. 

       Как можно делать выводы не имея достоверной информации? 

       И про дружбу. Кто сказал, что ее нет? Ради вашего одобрения, и разрешения подарить подарки, люди должны вывернуть души на форуме и сделать личные отношения достоянием общественности? 

       Я согласна в сути темы. Не требует доказательств, что детям, которые не знают цены труду и  деньгам, будет сложнее адаптироваться к взрослой жизни. Также очевидно, что им необходимы навыки добывания пищи трудом праведным и коммуникативные навыки для общения с нами. С нами. Злыми. Жестокими. Не слышащими друг друга. Не желающими слышать. Способными походя обесценить чужие чувства. Не признающими инакомыслящих.. 

      Давайте лишим детей возможности радоваться новому году и дню рождения. Зачем им индивидуальные подарки, собранные чужой мамой? Той мамой, которая вместо своего ребенка, собрала подарок ему, чужому.

     Мамой, которая вложила в этот подарок любви и тепла, столько, что подарок почти  уже способен это тепло и эту любовь излучать.  Зачем им личные вещи? Пусть не расслабляются, пусть обходятся тем что им положено. Зато не вырастут потребителями. Ой ли?

Мне от этой темы тошно. 
Я вижу в ней стремление контролировать.
Направлять.
Оценивать.
Быть гуру.

Вы вольны в своих поступках. Но, предположим, сегодня отговорите десять человек от поздравления детей, и завтра еще десяток, потом еще пять мамочек пройдут мимо. И на следующий, весенний день рождения детей, уже вся финансовая нагрузка ляжет на плечи тех, кого дети ждут и любят. 



     
Сертифицированный консультант по грудному вскармливанию. ГВ консультация на дому т.0957444250. Кризисный психолог, травмотерапевт - консультация в офисе
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Маячня якась... 
Невже життя поділяється на біле і чорне? Хіба немає нічого посередині?
Наталля, я навіть вважаю, що ви своїм максималізмом і категоричністю дітям (своїм) наносите набагато більше шкоди, ніж якісь меценати із показовими поздоровленнями. А обвинувачення в бік форумчанок- це взагалі ні в які ворота.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 28 декабря 2012, 22:06
Горе-мать была лишена родительских прав в отношении своих троих детей. Двое из них проживают со своими отцами, а младшего ребенка женщина усыновила в январе 2012 года,

Правильна цитата: "а самый маленький ребенок был усыновлен в январе 2012 года". Перевірте Ваші джерела, а то так виглядає, наче та дитина була прийомною.

Щодо решти посту - це не провина, це помилка, що публічний акцент робиться на святкуванні та подарунках. Може, спробуєте не шукати в моїх словах обвинувачень, а побачити в них можливості щодо подальшого розвитку? Чи Вам важливіше сказати "хто я така, щоб вам вказувати", і на цьому вирішити, що можна не звертати уваги? То почитайте авторитетів, якщо я для Вас не авторитет ні крапельки. Мені якось фіолетово щодо власної персони, але якщо те допоможе хоч трохи перевести цю цукерково-букетну благодійність в інше русло, я буду щаслива.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 Orchid 28 декабря 2012, 22:29
А обвинувачення в бік форумчанок- це взагалі ні в які ворота.
Обвинувачення форумчанок з мого боку не було, не придумуйте.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
antonio

antonio

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1117
Регистрация: 16.08.2012
Заходил(а): 19.11.2020
Город: Николаев
antonio
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 Азалия 28 декабря 2012, 21:27
Девочки, Вы все так красиво пишете,...................... Девочки, хотите делать добро-делайте и слушайте никого.
Согласна, остальное фигня и всем плевать о чем вы тут спорите. своей болтовней и спорами вы ничего не меняете. кто не хочет ничего делать и считает неправильным - делайте правильно! кто вас держит?
antonio

antonio

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1117
Регистрация: 16.08.2012
Заходил(а): 19.11.2020
Город: Николаев
antonio
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 dina_barta 28 декабря 2012, 22:06
Слухайте, а Ви власне до якої категорії належите, бо мене турбують новини не про Азарова, як Вас, а про це:
В Николаевской области мать получила срок за то, что морила голодом дочь

Горе-мать была лишена родительских прав в отношении своих троих детей. Двое из них проживают со своими отцами, а младшего ребенка женщина усыновила в январе 2012 года, 

вот падла!!извиняюсь
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 Alida 28 декабря 2012, 22:28
      Девочки, ну если вы уж так внимательно читаете форум и следите за фотоотчетами, то как вы не заметили, что к одним и тем же детям, на все возможные праздники, ездят одни и те же люди?
А між святами? Спілкування зводиться лише до свят, і все? До того ж, навіть якщо купа одних і тих же людей їздить до купи одних і тих же дітей, це все одно не дає індивідуальної уваги.
Добре, я нічого не знаю і не розумію, не розбираюсь в ситуації, і взагалі, насправді там геть все не так. А як? Добре, я визнаю власну провину, виявляється, мені потрібно було читати інформацію серед нецікавих мені листівок чи там вишивань, каюсь, туди не заглядала. Але яких людей і для чого планується притягувати, якщо всі теми про благодійність зводяться до збору чергових подарунків? Чи це лише для вибраних осіб, які "в темі"? То й маєте сприйняття, яке формується для зовнішнього світу. Хай я така-сяка неправильна, некоректна, всіх раптом обвинувачила на рівному місці, але ж чомусь прийняли на свій рахунок мої пости? Якщо діти отримують реальну допомогу - то звідки стільки праведного обурення? Сказали б спокійно - а ми це і це робимо, і навпаки, навіть більше і краще, ніж тут пропонують. Ні, цього немає... Є лише зворотня агресія, і все на тому.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 28 декабря 2012, 22:34
Обвинувачення форумчанок з мого боку не було, не придумуйте.
Якщо ви це намагались завуалювати, це не означає, що ми всі в рожевих окулярах і не розуміємо, що вас "сподвигло" на подібні висловлювання.
Хоча конкретикі ніякої... як каже один мій родич "треш, мнеш, хер поймешь".
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 Orchid 28 декабря 2012, 22:47
Якщо ви це намагались завуалювати, це не означає, що ми всі в рожевих окулярах і не розуміємо, що вас "сподвигло" на подібні висловлювання.
Не розумієте. "Сподвигло" мене підвищення частоти тем щодо допомоги бідним діткам, а не якась конкретна тема про Діда Мороза. Не хочу, щоб хтось робив типові помилки. Вибачте, що без реверансів, а пишу прямим текстом.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 28 декабря 2012, 21:51
 Бо як не черговий Новий рік, так і починається череда започаткувань в стилі "а давайте поздоровимо бідних сиріток зі святом".
а я эту тему пыталась поднять еще и перед днем святого николая, потому что в том году мы вдвоем с ребенком готовили подарок, и таки да я признаюсь не только себе в этом и всем окружающим, я это делала не только для ребенка из детского дома , НО   и для себя и СВОЕГО ребенка, на примере девочки из детского дома, я своей 4 летней дочери объяснила что есть детки, которых оставили родители и они все живут в детском доме,  и  да простят меня все педагоги мира, я пыталась между строк донести своей дочери такие истины:
1. тебе повезло что тебя не бросили и тебя любят
2. что есть люди котрым не так повезло как тебе и нужно быть милосердной и доброй ( и не только к сиротам), 
поэтому мой ребенок знает и помнит про деток, и еще ждала когда мы будем собирать подарок для ребенка со словами "у него нет мамы папы, и ему такого никто не подарит"
ловлю сапоги
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 28 декабря 2012, 22:45
Але яких людей і для чого планується притягувати, якщо всі теми про благодійність зводяться до збору чергових подарунків?
jozh, у вас особисто які плани на Старий Новий рік? Не хочете бути Снігуронькою для дітей із інтернату? А коли ви й Діда Мороза із собою захопите, ми будемо вам дуже вдячні. Я особисто обіцяю, що зустріну вас на автовокзалі, а потім туди ж і відвезу. Це будуть не "матеріальні блага", а "приділення уваги".
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 Евгеша 28 декабря 2012, 22:52
поэтому мой ребенок знает и помнит про деток, и еще ждала когда мы будем собирать подарок для ребенка со словами "у него нет мамы папы, и ему такого никто не подарит"
ловлю сапоги
Тобто, передаєте й наступним поколінням викривлене сприйняття справжньої допомоги?   Жалість принижує. Не треба жаліти сиріт. Я до сих пір не можу виправити наслідки цього, а в моєму випадку ми лише краєчком зачепили притулок. Постарайтесь поважати цих дітей, а не жаліти. З поваги виростає реальна допомога, а з жалості - бажання відкупитися і забути. Хай буде моралізаторство, зате щира правда. Хто захоче, той задумається.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 Евгеша 28 декабря 2012, 22:52
1. тебе повезло что тебя не бросили и тебя любят

Це жахливо. Вибачте, але просто жахливо - інших слів і не доберу. З мене Макаренка не буде, але це реально ні в які рамки не лізе. 


Щодо теми, то мені взагалі не зрозумілі претензії. З якого дива люди мають звітувати про кожний свій крок? Це добровільно, їм ніхто за те гроші не платить, нагороди не видає, бажаючі приєднатись приєднуються добровільно. А перемивати їм кістки ... 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Orchid

Orchid

Имя: Яна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3111
Регистрация: 21.02.2010
Заходил(а): 17.01.2021
Город: Николаев
Район: Заводской
Orchid
VIP пользователь
   28 декабря 2012
Цитата: #2402 jozh 28 декабря 2012, 22:52
Не розумієте. "Сподвигло" мене підвищення частоти тем щодо допомоги бідним діткам, а не якась конкретна тема про Діда Мороза. Не хочу, щоб хтось робив типові помилки. Вибачте, що без реверансів, а пишу прямим текстом.
От якби кожний займався тим, що вважає за потрібне, а не вказував, як жити іншим, було б усім щастя.
Я багато чого у житті не хочу, але це не штовхає мене повчати дорослих людей.
Просматривают эту тему:

Forum