• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

Розсудіть. З приводу другої дитини.

Лілічка   
VIP пользователь   
11 августа 2013 20999 320
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 18:08)
Я в жизни не испытывала большего  счастья, когда новорожденного сына положили на грудь. А когда он утром прибегает , ему 11, и тихо-тихо, очень нежно целует со словами доброе утро мамуля. Это такое счастье  

Ви, мабуть, мене неправильно зрозуміли. В нас є дитина, вмовляю я себе на другу. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Drama Queen

Drama Queen

Имя: Larisa
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 208
Регистрация: 29.07.2013
Заходил(а): 28.02.2015
Город: Николаев
Drama Queen
Активный пользователь
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 18:10)
Ви, мабуть, мене неправильно зрозуміли. В нас є дитина, вмовляю я себе на другу. 
Я поняла, так теперь это будет счастье в квадрате!
 
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   11 августа 2013
а навіщо себе вмовляти, якщо не хочеться? в питанні народжування дітей я забуваю про рівні права)) жінка ОБОВ"ЯЗКОВО повинна хотіти дитину, а батько...бажано, щоб був не проти ))
Drama Queen

Drama Queen

Имя: Larisa
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 208
Регистрация: 29.07.2013
Заходил(а): 28.02.2015
Город: Николаев
Drama Queen
Активный пользователь
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 18:26)
а навіщо себе вмовляти, якщо не хочеться? в питанні народжування дітей я забуваю про рівні права)) жінка ОБОВ"ЯЗКОВО повинна хотіти дитину, а батько...бажано, щоб був не проти ))


/ex
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 18:26)
а навіщо себе вмовляти, якщо не хочеться? в питанні народжування дітей я забуваю про рівні права)) жінка ОБОВ"ЯЗКОВО повинна хотіти дитину, а батько...бажано, щоб був не проти ))


Хотеть-то она может, это дело такое. У меня дети, бывает, тоже говорят "ХОЧУ!!!". Правда, с такой интонацией уже довольно редко, потому как уже приучены соизмерять желания с возможностями. А хотеть, да, хотеть никому не запрещается. И хотеть, и мечтать и т.д.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   11 августа 2013
нет, я таки имела в виду деятельное желание, а не детский каприз )) так что забрасывайте меня тапками, желательно детскими - как раз ребенку нужна сменка в детский сад))
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   11 августа 2013
хотя все же в первую очередь там шла речь о том, что без пылкого желания женщины лучше ребенка не рожать. уламывать и убеждать себя не стоит. даже если мужчина на коленях умоляет днем и ночью со слезами и соплями))
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 18:47)
хотя все же в первую очередь там шла речь о том, что без пылкого желания женщины лучше ребенка не рожать. уламывать и убеждать себя не стоит. даже если мужчина на коленях умоляет днем и ночью со слезами и соплями))


На одного, может, и стоит себя уломать. А вот если приходится уламывать себя на второго, то да, думаю не стоит (может, пока, а может и вообще). И я могу понять позицию мужа автора. 
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 18:03)
Я поки ще себе вмовляю.


я тоже)) но и со стороны мужа нет особых уговоров :(

Мозгами понимаю, что хочу 2-х, но пока не подтолкнут - сама не решаюсь
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 18:57)

На одного, может, и стоит себя уломать. А вот если приходится уламывать себя на второго, то да, думаю не стоит (может, пока, а может и вообще). И я могу понять позицию мужа автора. 

Ну чому ж не варто. Не все так сумно, як здається на перший погляд. Так, в мене дійсно немає палкого бажання народити дитину, але на рівні свідомості я якраз дитину хочу. Я планувала двох дітей завжди, я вважаю егоїстично позбавляти дочку можливості мати сестру (ну чи брата, але краще все-таки сестру), я вважаю, що в родині повинно бути хоча б двоє дітей, бо інакше нація приречена потихеньку вимирати і так інше. Але вмовити себе завагітніти я все одно не можу :( Ну от буває так. 

 В мене бажання не було і з першою дитиною, та менше я її любити від цього точно не стала. Не думаю, що відсутність в мене сильного бажання якось вплине на ставлення до дитини. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   11 августа 2013
це, звісно, справа особиста, але мені всі ці аргументи здаються такими ж самими, як, наприклад, народити, щоб "бути як всі", або "щоб дитина егоїстом не виросла". ну і звідки можна точно знати, що відсутність бажання не вплине на ставлення. бувають випадки, коли мати ставиться до своїх дітей по-різному. і часто бувають, до речі...
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   11 августа 2013
я першу дитину і хотіла, і боялася цього дуже. в якомусь сенсі мені доводилось себе вмовляти. якщо просто є страх перед труднощами, то це одне, а якщо немає бажання, то геть інше.
Сvетлана

Сvетлана

Имя: Светлана
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 131
Регистрация: 07.09.2012
Заходил(а): 25.01.2018
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 066 940 30 87
Сvетлана
Активный пользователь
   11 августа 2013
2 ребенка хорошо, они постоянно друг с другом играют, правда без споров и слез тоже не обходится, но все же не скучают, но и забот прибавляется в 2 раза больше.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 19:52)
2 ребенка хорошо, они постоянно друг с другом играют, правда без споров и слез тоже не обходится, но все же не скучают, но и забот прибавляется в 2 раза больше.

Ну, про постійно я б так сміливо не писала - ми з сестрою знайшли нарешті спільну мову, коли нам було 18 та 16 років відповідно. А до того в основному тільки сварились та дрались. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mackry85

mackry85

Имя: Христина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1563
Регистрация: 21.05.2010
Заходил(а): 19.02.2015
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
mackry85
VIP пользователь
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 19:55)
Ну, про постійно я б так сміливо не писала - ми з сестрою знайшли нарешті спільну мову, коли нам було 18 та 16 років відповідно. А до того в основному тільки сварились та дрались. 


Аналогічно! Тільки у підлітковому віці ми вже не билися, але стосунки були досить холодними.
MaHDaPuHKa`

MaHDaPuHKa`

Имя: Ирина
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 650
Регистрация: 03.08.2011
Заходил(а): 31.05.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0930481732
MaHDaPuHKa`
Активный пользователь
   11 августа 2013
Я тоже хочу ещё детишек, причём двойню или близнецов. /blush2 муж не против, а вот соседи смотрят на меня, как на больную, когда узнают о моём желании/sad
Боляче-це коли не можеш обійняти маму чи папу,бо їх вже немає. Боляче-це коли жінка, страждаючи майже добу,не чує крику своєї новонародженої дитини. Боляче-коли одним невдалим рухом з вас роблять інваліда. Боляче-коли помирає людина,яка найдужче хотіла жити.
ромашеня

ромашеня

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5267
Регистрация: 26.10.2010
Заходил(а): 16.01.2018
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0982443809,0931148764
ромашеня
VIP пользователь
   11 августа 2013
Я рада.что есть женщины которые хотят двоих и более деток.Мне кажется,что есть люди,которые живут порывами души и есть которые думают холодным разумом.Я отношусь ко вторым.Потому и нет у меня второго ребенка и вряд ли будет.Хорошо,что таких мало,а то б люди вымерли,как мамонты.
  Возможно у автора муж действительно устал,для него сложно поменять опять уклад их жизни.Возможно его второй ребенок вынудит работать больше или вовсе поменять работу на более оплачиваемую.А он сейчас морально не готов менять что-то .Или у него были какие-то планы на то,что малыш подрастет и он...(поедет куда-то с женой,купит что-то дорогостоящее,да мало ли что).Может он именно все просчитывает до мелочей и боится,что не потянет?
  А советовать ничего не буду,потому что не знаю как это -хотеть второго ребенка.Я это не прочувствовала.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 20:38)
Я рада.что есть женщины которые хотят двоих и более деток.Мне кажется,что есть люди,которые живут порывами души и есть которые думают холодным разумом.Я отношусь ко вторым.Потому и нет у меня второго ребенка и вряд ли будет.

Я б так не ділила. Холодний розум геть не заважає саме з раціональної точки зору заводити другу дитину. Хоча б з таких найпростіших аргументів, що: а) у дитини має залишитися хтось рідний, коли його батьки полишать цей світ, та й з точки зору турботи про батьків їм вдвох буде легше, ніж коли все навантаження на одного, і б) елементарне поняття страховки, хоча найкраще буде, звісно, щоб вона не знадобилася.
Та й просто з двома дітьми набагато легше, ніж з одним, доведено практикою багатьох мам.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
ромашеня

ромашеня

Имя: Оксана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 5267
Регистрация: 26.10.2010
Заходил(а): 16.01.2018
Город: Николаев
Район: Заводской - Намыв
Телефон: 0982443809,0931148764
ромашеня
VIP пользователь
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 20:45)
Я б так не ділила. Холодний розум геть не заважає саме з раціональної точки зору заводити другу дитину. Хоча б з таких найпростіших аргументів, що: а) у дитини має залишитися хтось рідний, коли його батьки полишать цей світ, та й з точки зору турботи про батьків їм вдвох буде легше, ніж коли все навантаження на одного, і б) елементарне поняття страховки, хоча найкраще буде, звісно, щоб вона не знадобилася.

  Я имею ввиду,что я как начинаю думать,сколько надо денег на учебу,сколько сейчас я трачу на него,то все,сразу стопорюсь и о втором ребенке ни ни.И так во многих вопросах жизни.Я вообще удивлена,как я одного родила.
  И я понимаю,что двое лучше,но ничего не могу с собой поделать.Но это видимо только я такая чудная.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   11 августа 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Август 2013 20:52)
  Я имею ввиду,что я как начинаю думать,сколько надо денег на учебу,сколько сейчас я трачу на него,то все,сразу стопорюсь и о втором ребенке ни ни.

Ну все-таки на другу дитину грошей іде менше, ніж на першу, багато з чого можна повторно використовувати. Плюс, частенько першу балують та таки занадто багато на неї витрачають, багато без чого можна запросто обійтися, а то й шкідливо дитині, - не знаю, чи це Ваш випадок, я про взагалі. Друга дитина непогано ставить мізки батьків на місце з точки зору дитини як центру всесвіту (тобто що не варто так сприймати) - з єдиною дитиною так не завжди і не у всіх виходить.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum