• (10) Поддержать автора
  • Поделиться

Тема закрыта: Евромайдан

Мята   
VIP пользователь   
29 ноября 2013 350699 10098
Esmy

Esmy

Имя: Настя
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 162
Регистрация: 13.06.2011
Заходил(а): 18.03.2020
Город: Николаев
Район: Ленинский - Старый Водопой
Esmy
Активный пользователь
   26 января 2014
Цитата:
Три мудилы в январе
На майдане при луне,
Завывая, как шакалы,
Просят помощи извне.
Белоснежный зад Европы,
Облизав до чистоты,
Просят, молят: «Помогите,
Мы же ваши, мы свои!
Мы народ и Украину
Вам в подарок отдадим!
А когда все поутихнет,
Мы по-тихому сбежим!
В холуях ходить не страшно,
Ведь за это платят нам!
Я за евро, блин, валюту,
Душу дьяволу продам!
В холуях оно спокойней,
С евро можно не страдать,
А что будет с Украиной,
Нам чихать и наплевать!»
Три мудилы в январе
На майдане при луне
Сдали Неньку Украину
За валюту, за УЕ!




Здравствуй, мальчик за серым щитом,

Выполняющий мерзкий приказ!

Как же ты пожалеешь потом,

Что сегодня стреляешь в нас!

Ты кого защищаешь, сынок?

Тех, кто дал поглодать тебе кость?

Ну, зачем? Почему? Как ты мог?

Ты ведь в этой стране не гость!

Кучу денег притащишь домой,

Год не будешь вставать с дивана!

Только помни, на деньгах - кровь!

Кровь Сережёньки Нигояна!

Когда будешь лететь в Шарм - эль - Шейх,

Отдыхать после братоубийства,

За тобой потянется шлейф -

То проклятья за Юру Вербицкого!

Когда будешь лететь назад

И тащить шмотья чемоданы,

Не забудь, что это - глаза,

Те, что выбили на Майдане!

Когда будешь сыну и дочке

Покупать игрушки и велик,

Не забудь - это печень и почки,

Что отбили у вас в райотделе!

А когда квартиру получишь,

Голяком в теплой ванне ляг.

Вспомни парня, которого мучил

На морозе ваш толстый хряк!

Мальчик-мальчик… погоны померкнут,

Деньги кончатся… жизнь продлится!

И короткого слова «Беркут»

Ты до гроба будешь стыдиться!..

alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 января 2014
Взагалі-то опозиція вже відмовилась.
А для тих, хто думає, що Майдан спонсує опозиція...
Ну, то Порошенко сказав, що стоятиме до перемоги. Не думаю, що в його баченні перемога це "Яценюк - прем"ер". (якщо вас вже не переконати в тому, що за майдан хтось платить, то можете думати, що платить той, в кого грошей вистачить - мене особисто, в принципі, вже начхати на те, хто і що з цього приводу думає)



Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Лілічка

Лілічка

Имя: Liliya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 4866
Регистрация: 22.09.2010
Заходил(а): 20.12.2018
Город: Николаев
Лілічка
VIP пользователь
   26 января 2014
Що, ніхто не йде на 12 на площу?
А с апрелем пришла тревога, птичий крик нарушал мой сон, и звала за собой дорога, плыл туман вдоль моих окон. Все закончилось - злость и жалость, а внутри - тонкой коркой лед. Но когда ничего не осталось, нужно просто идти вперед.

"Ольга"

Имя: Ольга
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3893
Регистрация: 21.04.2010
Заходил(а): 29.08.2019
Город: Николаев
Район: Заводской
"Ольга"
VIP пользователь
   26 января 2014
Почему? Я имела в виду к мнениям других. Т.е., если я плохо отношусь к некоторым постам- я должна авторов сразу посылать на....??? Правила форума обязывают! А позиция моя: за Евромайдан и его принципы и требования! но это же не значит, что я всех остальных хочу повесить!
Сумерки

Сумерки

Имя: Виктория
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6183
Регистрация: 02.11.2009
Заходил(а): 07.05.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
Сумерки
VIP пользователь
   26 января 2014
А у нас не працює інтернет. Дикий сад, в центрі.


Замовляємо Англію і Америку разом/330ba11b217e663c6d1ff8e31a0a8c77
Код на знижку 10$ при першому замовленні з IHerb RSQ715 http://ru.iherb.com/?rcode=RSQ715
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 января 2014
Цитата: Ссылка (26 Январь 2014 11:01)
А у нас не працює інтернет. Дикий сад, в центрі.

в нас все ок

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   26 января 2014
Цитата: Ссылка (26 Январь 2014 11:01)
А у нас не працює інтернет. Дикий сад, в центрі.

У нас работает

І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   26 января 2014
Слава Україні! вибачте,немає часу і можливості перечитувати всі сторінки!( скажіть будь ласка,у нас десь активісти збирають передачі речей і медикаментів на Київ?
Серцем і душею з ними.......!
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   26 января 2014
Цитата: Ссылка (26 Январь 2014 11:05)
Слава Україні! вибачте,немає часу і можливості перечитувати всі сторінки!( скажіть будь ласка,у нас десь активісти збирають передачі речей і медикаментів на Київ?

Під час мітингу можна передавати. Сьогодні на 12, на розі Радянської та Адміральської.

Потрібні речі, медикаментами наче забезпечені, більше потрібні грілки, серветки і так далі
Ось тут можна дивитись, в чому є потреба

Ссылка
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   26 января 2014
Цитата: Ссылка (26 Январь 2014 10:59)
Що, ніхто не йде на 12 на площу?

Я не йду, горло болить((((
Допоможемо українським військовим!
Alexandra

Alexandra

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 870
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 05.02.2015
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Alexandra
Активный пользователь
   26 января 2014
Дівчатка, хто розумний та освідчений, яку мелодію грає екстеміст, що дорвався до піаніно? вранці поставила каву і цей ролик був перши, що побачила, чомусь сльози навернулись...
Допоможемо українським військовим!
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   26 января 2014
Народ починає виховувати лідерів опозиції
Коментувати
Друкована версія
Поділитись
Tweet
Нравится

Я працював учителем у середній школі ще за радянських часів. Якось старший колега розповів про те, чому нас не вчили в педінституті. Про три системи виховання — радянську, європейську та американську.

Пояснив це на простому прикладі. Дитина побачила на шафі вазу з ласощами і просить у мами цукерку. Радянська мати бере вазу, дістає цукерку і, знявши з неї обгортку, вкладає дитині в рот. Європейка лише підсаджує дитину, а та мусить сама взяти цукерку, розгорнути її і покласти до рота. Американка каже своїй дитині: "Синку, ти живеш у найдемократичнішій країні. У нас дозволено усе, що не заборонено. Ти, безумовно, маєш право взяти з вази цукерку. А як її звідти дістати — це твої проблеми".

І карапуз спочатку думає, що робити, потім, сопучи і напружуючись, підтягує до шафи стілець, залазить на нього і дістає цукерку. А мати йому аплодує. Так дитина з перших років життя вчиться самотужки втілювати свою американську мрію, не чекаючи ні від кого допомоги, навіть від дядечка Сема.

Реакція лідерів української опозиції на безчинства влади в останні два місяці схиляє до думки, що у них таки радянське виховання. Бо при кожному силовому кроці можновладців вони починали волати: "Гвалт! Рятуйте!" і гарячково вимагати у Заходу санкцій для вищих посадових осіб держави. Тобто, дайте нам цукерку, та ще й розжуйте і покладіть в рот.

Але українці вже зрозуміли, що класичну фразу "Захід нам допоможе" треба викинути на смітник історії. І самим наводити лад у своїй хаті. Тому почали виховувати опозиційних лідерів за американською системою. Вийшли на майдани в обласних містах і районних містечках, аби вигнати з владних кабінетів осоружних можновладців, що ведуть країну до прірви.

Схоже, виховання проходить успішно. Відмова від пропозицій президента очолити уряд — перша добра ознака. Адже народ уже бажає не заміни "шила на мило" у кабінетах на Банковій і Грушевського, а кардинальної зміни системи влади, викорінення корупції, запровадження механізмів демократії, дотримання громадянських прав і свобод. А в кількох областях навіть оголосили про заборону Партії регіонів та КПУ — очільників і поплічників нинішнього бандитського режиму. Звичайно, ці заяви поки носять декларативний характер і не мають юридичної сили. Але це вже озвучена воля народу. І рано чи пізно вона буде втілена в життя.

Отже, чим краще наші опозиціонери засвоюватимуть уроки Майдану, тим більше у них шансів отримати народну довіру на майбутніх виборах. Щоб дістати цукерку влади, треба потрудитися.
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   26 января 2014
Сотрудники спецподразделения «Беркут» вчера ворвались в Музей истории Киева, расположенного в Украинском доме, и разгромили ящики с экспонатами, среди которых есть и экспонаты ХVI века. Об этом на своей страничке в Facebook заявил народный депутат Украины Александр Бригинец.

По его словам, сигнализация сработала в 22 часа. «Это означает, что вторжение «Беркута» в музей произошло еще до начала событий», - отметил он.

«Установить, что было украдено будет возможно только после полной сверки, но это тяжелая работа, поскольку здесь хранятся более 250 тыс.) экспонатов», - сказал депутат. По его словам, сотрудники «Беркута» покинули помещение через черный выход.

Сейчас на 4 и 5 этажах выставлена охрана

Olga-mv4

Имя: Ольга
Группа: Новичок
Сообщений: 4
Регистрация: 12.07.2012
Заходил(а): 04.11.2017
Город: Херсон
Olga-mv4
Новичок
   26 января 2014
Цитата: Ссылка (26 Январь 2014 11:46)
Дівчатка, хто розумний та освідчений, яку мелодію грає екстеміст, що дорвався до піаніно? вранці поставила каву і цей ролик був перши, що побачила, чомусь сльози навернулись...

Мелодия на видео - Ludovico Einaudi – Nuvole Bianche (OST Астрал)

Николь

Имя: Николь
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2549
Регистрация: 06.05.2010
Заходил(а): 28.07.2017
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Николь
VIP пользователь
   26 января 2014
Журналист Юрий Бутусов предлагает провести музыкальный флешмоб в поддержку революции в Украине. Инициатива возникла после того, как один из участников украинской революции исполнял прямо на улице музыку итальянского композитора Ludovico Einaudi - называется Nuvole Bianche (Белые облака).
Цитата: Ссылка (26 Январь 2014 11:46)
Дівчатка, хто розумний та освідчений, яку мелодію грає екстеміст, що дорвався до піаніно? вранці поставила каву і цей ролик був перши, що побачила, чомусь сльози навернулись...



І щось в мені таке велить
збіліти в гнів до сотого коліна!
І щось в мені таке болить,
що це і є, напевно, Україна.
(с) Ліна Костенко

 
Иногда мне кажется, что люди просто хотят торжества насилия, потому что торжество разума и добрососедства для них - непостижимое, фантастика
 
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   26 января 2014
Цитата: Crazy Doll (26 Январь 2014 10:51)

Если же оппозиция откажется, в чем я очень сомневаюсь, то у Януковича будет полное право ввести Чрезвычайное положение в стране и , с помощью военных , навести порядок. При этом ЕС и США не смогут ввести какие-либо санкции в отношении Украины, т.к. Янукович попытался уладить ситуацию мирным путем.

З п"яти абзаців лише один з переваги "якщо відмовиться". А він відмовився - от незадача.

Далі повна фігня.

Ввести надзвичаний стан - а вже не страшно, надзвичайний стан страшно звучить у мирному стані, а в нас вже тиждень як війна. Від декларації щось фактично зміниться? Людей перестануть арештовувати, стріляти і катувати? Пф

Чи підуть на те військові? Дуже питання. В армії служать люди, на відміну від беркуту. Якби Янукович і його партія яструбів чекали від введення НП якоїсь користі, давно вже б ввели, формальних підстав - море. А так ще невідомо на чию сторону стане армія.

Те саме можна сказати про санкції. Не введе їх Європа з Америкою у повному обсязі, полякають розмовляючих голів типу Бондаренко, Олійника, Царьова, щоб погрози виглядали страшними. Санкції - найкрайня міра, розрив стосунків, який ізолює Януковича і йому вже не потрібно буде тримати лице. Тому Європа і тягне.

Янукович намагався мирно? Давайте докази, а то не бачу
Навіть якщо доведете, ЄС з США їх не бачить.
Zol_otko

Zol_otko

Имя: Оля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2329
Регистрация: 27.09.2010
Заходил(а): 06.09.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 050-96-555-33, 066-50-36-224
Zol_otko
VIP пользователь
   26 января 2014
Ви знаєте,не була на форумі багато місяців.
Сьогодні була необхідність зайти в цю тему,і я шокована((( я подумати не могла,що тут ще й дисусії такі точаться з приводу подій в Україні!
А,і справді,за час моєї відсутності на форумі,я забула де я живу....... І навіть людям з іншими політичними поглядами чомусь по людськи не шкода оппонентів(((Я відвикла (довго тут не спілкуючись),що є ще такі озлоблені люди......
Кожен день читаю новини,і все чекаю,коли скажуть на скільки більше на сьогоднішній день вийшло людей на майдан в Миколаєві. Мала багато суперечок з друзями......,важко людям щось пояснити.....,вони просто не хочуть чути.....сумно......
Просто дивно....,жити добре хочуть всі,а от покращувати своє становище готові одиниці........,як сказала одна моя знайома......- Я не готова отморозить себе яйца на майдане,у меня дети,мне еще их поднимать......,главное чтоб в семье все было хорошо......чтоб платили зп и соцвыплаты Ось,і що тут скажеш......


Немає "москалів" між нас, нема "бандерів,"
А, є -знедолений вкраїнський люд.
І є сім'я - "міжгірських" ненажерів ,
Захочуть -милують, а схочуть, то й уб'ють.
Брати зі Сходу, плачем разом з вами,
Коли в копальнях ваші діти мруть.
І серце розривається у мами,
В моєї мами, як на шахтах дзвони б'ють.
А батько твій не може самокрутку
Від трепету в руках одразу запалить.
А мій в той час, сльозу ховає хутко,
Біда не в нас. Та в нас також болить...
З Донецька - ти, а я живу у Львові,
Приїдь у гості, хлібом поділюсь.
Не страшно, що різниця є у слові,
Я іншого, мій братику, боюсь.
Боюся тих, хто ділить нас з тобою:
(в той час витесує гроби).
Боюся тих, хто кличе нас до бою,
Мовляв, хай чубляться "презренные рабы."
У мене на столі лиш картоплина,
А ти, хто-зна, чи й вчора їв. ...
Я вже не хочу, щоб моя родина,
Й твоя також кормила упирів!
Немає "москалів"між нас, нема "бандерів,"
Є Люди! Є Вкраїна! Ти і Я!
І купка є "міжгірських" людожерів,
То не вони... А ми - одна Сім'я!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Серцем і душею з ними.......!
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   26 января 2014
--
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   26 января 2014
Цитата: Ссылка (26 Январь 2014 12:31)
Ви знаєте,не була на форумі багато місяців.
Вітаю. Ми переживали де Ви ділися
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   26 января 2014
На зустріч з президентом Віктором Януковичем напередодні не прийшли 78 депутатів від Партії регіонів. Таке на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат від «Батьківщини» Леся Оробець.

За словами депутата, це вдвічі менше, ніж кількість тих, хто проголосував 16 січня за пакет відомих законів.

Водночас в Адміністрації президента не вказують скільки саме депутатів були присутні в суботу на зустрічі з главою держави. Зазначається лише, що крім депутатів, були присутні також представники Кабінету міністрів.

«Президент був весь час із фракцією. Виходив ненадовго протягом зустрічі, тому що паралельно проходили переговори з опозицією. Він виходив на ці переговори, потім повертався», – заявила народний депутат фракції Партії регіонів Ганна Герман. За її словами, основне питання, яке розглядали – врегулювання ситуації в країні мирним шляхом.
Просматривают эту тему:

Forum