• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Участие ребенка в утренниках

Дикий Ёж   
VIP пользователь   
01 ноября 2013 19695 218
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 06:25)
 Якщо вихователі нехтують святом дітей заради свого вихняпування - в ліс, геть від дітей. 

З якого дива всіх собак повісили на вихователів? Вихователям ці показові свята - ще та кістка в горлі, але від них це ніяк не залежить. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (01 Ноябрь 2013 22:33)
А какая цель концертов в любом коллективе? Будь то танцевальный, хоровой или какой угодно? Хоровод поводить в средней группе? Так хоровод они водят, когда с Днем рождения в группе именниника поздравляют. Я с удовольствием ходила и хожу на все утренники в нашем саду - они на очень высоком уровне сделаны. Ребенок мой утренника ждал и теперь ждет записи утренника. Это его выступление. Он мне про один танец 2 недели рассказывал, какой он чудесный и красивый. А потом дома на Ютубе просил его найти и сравнивал выступления детей из других садиков.

Ну почекайте, а діти та їх батьки хіба підписувалися на те, що вони здають дитину саме для концертної підготовки? /blink
Дитячий садочок - для всіх дітей, а отже, і будь-які заходи в дитячому садочку повинні бути розраховані на всіх дітей. Хто хоче зробити зі своєї дитини танцюриста чи співака (чи просто більш серйозно та глибоко вивчити ті сфери), той віддає дитину відповідно у танцювальний чи музикальний гурток, і там вже зрозуміло, що якщо дитина не ходить на репетиції, то її не те що на концерт не пустят, а й взагалі мають повне право виключити з гуртка. А хто і кому надав право перетворювати дитячий садочок в танцювальний кружок?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 09:14)
З якого дива всіх собак повісили на вихователів? Вихователям ці показові свята - ще та кістка в горлі, але від них це ніяк не залежить. 

та всі такі жертви обставин! і бідолашні вихователі, яких завідучи примушують, і бідолашні завідуючи, яких обставини примушують, а винна в усьому скандальна мама зі своєю хворобливою дитиною!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 09:29)
та всі такі жертви обставин! і бідолашні вихователі, яких завідучи примушують, і бідолашні завідуючи, яких обставини примушують, а винна в усьому скандальна мама зі своєю хворобливою дитиною!

Ну чому - мамі можна перевісити цих собак ще далі - на тих, хто дитину заразив, на лікарів, які погано лікують, на екологічну обстановку в країні і так далі. /wacko
Біда наша в тому, що чомусь, з одного боку, мало хто бере на себе свою відповідальність, а з іншого боку парадокс, багато хто лізе в чужу відповідальність. Вихователька в дитячому садочку бідна-нещасна, її примушують? Її що, прикували на ланцюг і мучили, чи що? Якщо вона дійсно педагог справжній, то жодна завідуюча не примусить її зробити щось таке, що неправильно зробити для дітей. Так, можливі конфлікти і навіть звільнення, але давайте не треба ля-ля про бідолашну виховательку, бо вона сама таке вибирає для себе. Саме підкоритися завідуючій і робити якісь гадості, аби лишень себе-нещасну не напружувати.
Згадалося, як у старій школі мені директорка довго пояснювала, що ми маємо зробити щеплення дитині, бо інакше її санстанція штрафує. Мені так смішно чомусь стало. Я так і запитала прямо: "Тобто я повинна Ваші проблеми вирішувати за рахунок здоров'я моєї дитини? Вибачте, але мені здоров'я моєї дитини важливіше. А Ваші проблеми - це Ваші проблеми."  Так і тут. З якого це дива мама повинна співчувати виховательці, яка безпосередньо сама зробила неправильні дії на святі по відношенню до дитини? Точніше, можна співчувати, можна зрозуміти, але це аж ніяк не змінює того факту, що вихователька зробила неправильно. Це аж ніяк не змінює вимог до виховательки робити правильно, робити свято для всіх дітей, не ображуючи жодного. А то, дивлюся, в цій темі теж все вже вивернули вверх ногами, вже мама у всьому винувата. /t2609 Добре, хоч не сама дитина.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 00:34)
И не только между музработниками, но и между воспитателями - а тех вот сценарий лучше, а там танец не нравится. Утренник совместная работа воспитателя, музработника и детей, которую оценивает начальство.

Сценарій однаковий для всіх груп. 

Про роботів, що ідеально все роблять синхронно - насмішило. Хтось таке взагалі бачив в садочку? То про що мова?
Ви спробуйте взагалі 20-30-40 дітей 3-4 року життя організувати так, щоб вони не розішлись в різні сторони за півгодини свята, потім поговоримо про різницю між муштрою та дисципліною в дитячому садочку.
Я вже писала на початку теми і повторюсь - тим, що ми маємо зараз в дитсадках, ми маємо завдячувати сучасним батькам, які вирішили, що їм вихователі і садочки щось винні. 
Раніше ніхто батьків не питав, провітрювати чи не провітрювати приміщення, як вдягати, скільки гуляти і так далі. 
А тепер - ой, а що це Ви сьогодні вийшли на вулицю? така ж холоднеча +15. І з другого боку такі як я - а чому Ви не гуляєте? Або почитайте інші теми - ой, як же чотирьохрічна дитина буде сама колготи вдягати? І поруч теми про раннє читання та групи раннього розвитку. Це взагалі якийсь нонсенс для мене - примітивні навички самообслуговування батьки не прищеплюють, зате англійську вивчають мало не з народження. Де логіка? 
Ясна справа, що садочки не можуть працювати в нормальному режимі - переповнені групи, діти, які в 3-4 роки не вміють самостійно перевдягатись, їсти, не просяться в туалет (і я не маю на увазі прикрі випадки). І що? Деякі батьки свято впевнені, що садочок ПОВИНЕН навчити їх дитину всьому цьому.
Я сама неодноразово чула про незадоволення щодо необхідності робити якісь поробки з дітьми і так далі. Та що там, в мене і чоловік може щось таке сказати. Про що можна говорити, якщо для великої групи батьків пропозиція зайнятись чимось додатково з дитиною вдома практично дорівнює "садочок перекидає свої обов"язки на нас". 
Отож маємо що маємо. Хочемо елітних садочків - отримуємо показуху. 

з.і. Я нікого не виправдовую - мене там не було, що казала вихователька і що вона робила, я не можу знати. Але те, що садочки зараз працюють на показуху, я бачу на власні очі, мені є з чим порівняти. 


 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 09:29)
та всі такі жертви обставин! і бідолашні вихователі, яких завідучи примушують, і бідолашні завідуючи, яких обставини примушують, а винна в усьому скандальна мама зі своєю хворобливою дитиною!

Завідувачки є дуже різні. Є жертви обставин, є хитрі лисиці, є цупкі та слизькі типи, а є і професіонали, які знають свою справу. Останніх, на жаль, останнім часом менше. 

Хто винен в тому, що дитина була не готова до свята? Вихователь? Завідувачка? Мама? Виходить, винні були обставини. Все інше - скоріш за все, просто непорозуміння. Тим паче, наскільки я знаю, дитина тільки перейшла в цей садочок.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 09:51)
Хто винен в тому, що дитина була не готова до свята?

Поясніть мені, будь-ласка, а що це за звір такий - готовність дитини до свята? Чому взагалі дитина мала бути готова до свята? Ось цей момент я ніяк зрозуміти не можу. Тож для кого все-таки свято?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 09:43)
Ви спробуйте взагалі 20-30-40 дітей 3-4 року життя організувати так, щоб вони не розішлись в різні сторони за півгодини свята, потім поговоримо про різницю між муштрою та дисципліною в дитячому садочку.
с чего вдруг мне пробовать? это не я шла учиться на педагога, слушала лекции и читала научные книги на эти темы, защищала диплом, чтоб иметь право так называться. я могу тоже про свою работу много чего рассказать и предложить другим попробовать - только смысл? вообще-то это их работа - разруливать такие вот сложные ситуации. если не получилось сразу разрулить, то хотя бы адекватно обсудить это после и прийти к какому-то решению. я понимаю, что время накладывает свой отпечаток на работу садиков....хотя когда Вам говорят о том, что в наше время без взяток не лечат, например, то Вы же доказываете, что во взятках виноваты в первую очередь дающие эти взятки. так и тут - если б в садиках все думали прежде всего о детях, то и родителям не над чем было бы париться, выбирая садик с самыми лучшими утренниками.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 09:58)
Поясніть мені, будь-ласка, а що це за звір такий - готовність дитини до свята? Чому взагалі дитина мала бути готова до свята? Ось цей момент я ніяк зрозуміти не можу. Тож для кого все-таки свято?

Це святковий ранок, дитячий виступ, а не свято в широкому розумінні цього слова. Для дітей влаштовують і свята - збирають на вулиці, влаштовують ігри, просто танцюють і так далі. До таких свят не готуються, а святковий ранок - так, це показовий виступ. 
Діти вчать пісні, вірші, танці. Не готова дитина - це дитина, яка не знає сценарію, не знає танців, не знає слів пісень і так далі. 
Для кого свято? Залежить від того, чого ви від нього очікуєте. Діти, які готувались, хочуть показати, чому навчились. Батьки приходять подивитись на перші "публічні" виступи своїх дітей. Для педагогів це такий собі варіант звіту про їх роботу. Ніхто не обіцяв, що садочок буде підлаштовуватись під конкретну дитину - як відомо, права людини закінчуються там, де починаються права іншої людини. Діти, які готувались до свята, не зобов"язані підлаштовуватись під дитину, яка з якихось причин (і неважливо, поважні вони чи ні) не вивчила вірш, танок чи ще щось. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 10:05)
с чего вдруг мне пробовать? это не я шла учиться на педагога, слушала лекции и читала научные книги на эти темы, защищала диплом, чтоб иметь право так называться. я могу тоже про свою работу много чего рассказать и предложить другим попробовать - только смысл? 

Ну, Ви обов"язково запропонуйте, коли Вам почнуть давати поради, як її краще виконувати. Я вихователю не раджу, що їй робити на святі в дитячому садочку. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 10:08)
а святковий ранок - так, це показовий виступ.

Хто і коли таке вирішив? Особливо якщо врахувати, що оці святкові ранки відбуваються мало не кожен місяць-два. Не встигли "показатися" на святі осені, тут же готуймося до Нового року. Це нормально? Новий рік перетворювати на показовий виступ? І навіщо тоді у такому випадку брехати дітям, називаючи це казна-що святом для них?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 10:13)
Хто і коли таке вирішив? Особливо якщо врахувати, що оці святкові ранки відбуваються мало не кожен місяць-два. Не встигли "показатися" на святі осені, тут же готуймося до Нового року. Це нормально? Новий рік перетворювати на показовий виступ? І навіщо тоді у такому випадку брехати дітям, називаючи це казна-що святом для них?

Як кожен місяць-два? Їх три на рік, у випускній групі - 4. 
Свято осені, новий рік та 8 березня. 
В нашій групі, до речі, свята осені нема, тому в нас буде 2 святкові ранки в цьому році. 

з.і. Буває, ще деякі групи протягом року показують якусь казку. Але це не всі групи і не у всіх садочках. 

з.і. Дітям брехати не треба. Кожен може називати святом те, що вважає за потрібне. Я в минулому році возила дитину на репетиції перед новим роком, коли вона вже не була хвора, але по моїм міркам ще в садочок їй було зарано. Тому що я прекрасно розумію, що вона сама буде засмучена, якщо всі будуть нормально виступати, а її будуть поправляти, або взагалі виключать із індивідуальних виступів. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 ноября 2013
Згадалося, як провадили свято на 8 березня в гуртку малювання, куди ми ходили років шість тому, коли жили якраз в Миколаєві. Ніхто нічого не готував, ніякі віршики не вчив. Усіх дітей просто попередили, що в такий-то день і час буде таке свято, приходьте. Кращого дитячого свята я не можу згадати! Причому нікого не наймали, педагоги самі поперевдягалися клоуном, Бабою Ягою тощо, і зробили таку виставу, а активним залученням дітей до участі, що просто в захопленні всі були! Ніхто не залишився поза увагою, були і загальні танці-хороводи, і стрибалки, і конкурси, і ігри, причому всі такі, де нічого не треба було особливого готувати. Діти буквально вистрибували один поперед одного, всі хотіли прийняти участь. І на мій погляд, начебто нікого не забули, педагоги старалися щоб всі діти хоч десь, та прийняли участь. І потім кожному давали малесенький подаруночок - заколки якісь, гумки, маленькі іграшки тощо. Дрібничка, але діти такі раді були.
Ось це я розумію - дійсно свято. Для дітей, а не діти для когось.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 10:09)
 Я вихователю не раджу, що їй робити на святі в дитячому садочку. 

так їй не радили нічого. її спитали, чи можна інакше, а вона в істериці вбігла. а потім ще по телефону розмовляла....як би це сказати....негарно.
а коли моєю роботою не задоволені, то я не розповідаю, як було складно її зробити, я виправляю те, що зробила не так. і вважаю це цілком нормальним. і коли будь-хто виконую свою профессійні обов"язки погано, то ніякі труднощі не є виправданням. 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 10:20)
Згадалося, як провадили свято на 8 березня в гуртку малювання, куди ми ходили років шість тому, коли жили якраз в Миколаєві. Ніхто нічого не готував, ніякі віршики не вчив. Усіх дітей просто попередили, що в такий-то день і час буде таке свято, приходьте. Кращого дитячого свята я не можу згадати! Причому нікого не наймали, педагоги самі поперевдягалися клоуном, Бабою Ягою тощо, і зробили таку виставу, а активним залученням дітей до участі, що просто в захопленні всі були! Ніхто не залишився поза увагою, були і загальні танці-хороводи, і стрибалки, і конкурси, і ігри, причому всі такі, де нічого не треба було особливого готувати. Діти буквально вистрибували один поперед одного, всі хотіли прийняти участь. І на мій погляд, начебто нікого не забули, педагоги старалися щоб всі діти хоч десь, та прийняли участь. І потім кожному давали малесенький подаруночок - заколки якісь, гумки, маленькі іграшки тощо. Дрібничка, але діти такі раді були. Ось це я розумію - дійсно свято. Для дітей, а не діти для когось.

Це свято геть іншого типу. Такі свята в нас теж проводять в теплий час року, на вулиці, десь годині о 4-5, коли дітей розбирають додому. Їх поєднують із ярмарками, або, наприклад, проводять до дня знань. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 10:20)
так їй не радили нічого. її спитали, чи можна інакше, а вона в істериці вбігла. а потім ще по телефону розмовляла....як би це сказати....негарно.
а коли моєю роботою не задоволені, то я не розповідаю, як було складно її зробити, я виправляю те, що зробила не так. і вважаю це цілком нормальним. і коли будь-хто виконую свою профессійні обов"язки погано, то ніякі труднощі не є виправданням. 

Для мене поведінка вихователя дивна, але я писала про муштру, а не про поведінку конкретно цього вихователя. Комусь здається, що в садочку муштрують, то їм і пропонувалось організувати 40 дітей без дисципліни. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 10:21)
Це свято геть іншого типу. Такі свята в нас теж проводять в теплий час року, на вулиці, десь годині о 4-5, коли дітей розбирають додому. Їх поєднують із ярмарками, або, наприклад, проводять до дня знань. 
 

Чому "свята іншого типу" проводять саме на Новий рік, 8 березня тощо, зазіхаючи на справжні свята? Якщо вже так хочеться влаштувати дітям показовий екзамен, то й виділяйте на це окремий день, і не називайте це святом. Хай навіть діти, хто бажає, теж приймають участь у підготовці до справжнього свята, вивчаючи віршики і танці, але свято повинно бути для всіх, а не лише для "підготовлених дітей".
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 10:26)
Чому "свята іншого типу" проводять саме на Новий рік, 8 березня тощо, зазіхаючи на справжні свята? Якщо вже так хочеться влаштувати дітям показовий екзамен, то й виділяйте на це окремий день, і не називайте це святом. Хай навіть діти, хто бажає, теж приймають участь у підготовці до справжнього свята, вивчаючи віршики і танці, але свято повинно бути для всіх, а не лише для "підготовлених дітей".

Ви бачите це як іспит, а діти - як свято. Моя, принаймні, як свято. Я це бачу і тому цікавлюсь цим питанням в тій мірі, в якій вважаю за потрібне - вчу з дитиною вірші та пісні, відвожу на репетиції, навіть якщо ми не в садочку, готую костюм і так далі.
Кому не подобається - може не приводити дитину на цю показуху, це все добровільно. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   02 ноября 2013
 
Цитата: Ссылка (02 Ноябрь 2013 10:36)
Кому не подобається - може не приводити дитину на цю показуху, це все добровільно. 

Просто чудово...  А податки теж можна платити чи не платити добровільно?
Ні, точно у нас в країні якась вивернута логіка, я відмовляюсь її розуміти...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   02 ноября 2013
давайте не будем впадать в крайности. да, утренник - это выступление,  к которому готовятся. я всегда воспринимала это как подарок детей для своих родителей. дети учат стихи, танцы, чтобы показать потом родителям. так же дети учатся лепить, рисовать, а потом показывают свои работы родителям. кто-то лепит очень хорошо, а кто-то совсем коряво, но можно ли представить себе ситуацию, что у плохо лепившего отбирают пластилин, чтоб не лепил вообще?  да, кто-то может на празднике рассказать длинный стих, ни разу не сбившись, а кто-то может только скромно покружиться в уголке, на каком основании ему это запрещать и сажать на стульчик?
Просматривают эту тему:

Forum