Ссылка
Враховуючи вищенаведене блюзнірське порівняння чивокуня з Христом, зважилася. Не хочу ні в якому разі образити вірян МП, але маю право на власну думку, вважайте її вкрай суб"єктивною.
Зазвичай (і це природньо) стоять обличчям до небезпеки і спиною до безпечного місця.
Коли внутрішні війська, охороняючи звезений антимайдан, стояли спиною до нього і обличчям до вільних людей, в мене не було питань, на чиєму вони боці.
Коли священники і депутати стояли на барикадах - також не було питань.


Чому священники МП стоять спиною до беркута?
Хотя им предлагали стать «с народом», отцы только молились и пели тропарь Пасхи «Христос Воскресе...»

Пост викликаний цим фото

Що це за фіксування народу для розстрілу?

