• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Домашние роды

Julу   
Активный пользователь   
10 апреля 2010 77168 783
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   14 августа 2012
Цитата: #2884 jozh 14 августа 2012, 00:33


Ну прямо-таки постійно тільки і пишуть, навіть для новин про вибори місця не залишається...
В новинах он пишуть і про те, як породіллі та/або новонароджені діти в пологових будинках помирають. Дійсно, чого б воно так?
А ще он в новинах пишуть, що жінка вбила усиновлених дітей. І тепер всіх усиновлених перевіряти пішли. А ще он маньяк не був зареєстрований в фейсбуці, так тепер на роботу не приймають тих, хто там не зареєстрований, бо ж то явно маньяки...
Петя - рудий, Петя - хлопчик, звідси робимо висновок, що всі хлопці руді?
Давайте все-таки не переносити властивості окремих об'єктів на всю множину.
Якийсь процент непрофесійних акушерів трапляється і при домашніх пологах, і в пологових будинках.
А не доставляють акушерки жінок в лікарню при ускладненнях зрозуміло чому, - бо попадуть під кримінальну відповідальність за нелегальну діяльність. Було б нормально дозволено це - доставляли б в лікарні. Он в Нідерландах чомусь доставляють в лікарні, і ніхто це не сприймає як щось ненормальне - дивно, може, там якісь інші люди живуть, і в них якось інакше пологи проходять?



Тут он недавно новини були, буквально за тиждень двоє смертей породіль у кримському пологовому будинку. Посилання шукати чи так на слово повірите, що я їх читала?
Давайте все-таки не переходити на обмін страшилками, добре?

А давайте будемо. Закони пишуться для найгіршого випадку що робити, як пішло щось не так. Давайте будемо говорити мовою цифр, а не психологічними переживаннями. Я побачила лише такі цифри - 2% жінок вибирають домашні пологи, з них 45% породіль з першими пологами, з другими 13% госпіталізуються з ускладненнями.



У вас є інші цифри? А тепер для порівняння скільки людей займаються сексом і який відсоток з них помирає від серцевого нападу? Аналогічно по банановій шкірці - скільки всього людей ходять по вулицях і який відсоток падає від банану? Будемо порівнювати ймовірності?

Щоб виступити з законодавчою ініціативою по легалізації домашніх пологів, потрібні дослідження, аналіз статистичних даних та розрахунок що дать така новація. Поки, крім психологічного стану та рідних бактерій, доказів, з якими можна було підійти до міністра ОЗ, який відповідає за здоров'я нації в цілому, не побачила.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 августа 2012
Цитата: #2884 Китиха 14 августа 2012, 12:38

А давайте будемо. Закони пишуться для найгіршого випадку що робити, як пішло щось не так. Давайте будемо говорити мовою цифр, а не психологічними переживаннями. Я побачила лише такі цифри - 2% жінок вибирають домашні пологи, з них 45% породіль з першими пологами, з другими 13% госпіталізуються з ускладненнями.



У вас є інші цифри? А тепер для порівняння скільки людей займаються сексом і який відсоток з них помирає від серцевого нападу? Аналогічно по банановій шкірці - скільки всього людей ходять по вулицях і який відсоток падає від банану? Будемо порівнювати ймовірності?

Щоб виступити з законодавчою ініціативою по легалізації домашніх пологів, потрібні дослідження, аналіз статистичних даних та розрахунок що дать така новація. Поки, крім психологічного стану та рідних бактерій, доказів, з якими можна було підійти до міністра ОЗ, який відповідає за здоров'я нації в цілому, не побачила.


Якщо так підходити, тоді дійсно треба переселятися жити в медичний заклад під нагляд лікарів. Бо щось не так може піти в будь-який момент нашого життя.



Є інші цифри. Дуже різні цифри. Наприклад, є такі цифри, що за даними російського дослідження, в домашніх пологах лише в одному виді ускладнень більше випадків в домашніх пологах - кровотечі. А от щодо інших видів ускладнень, особливо щодо впливу на новонароджених, якраз у пологових будинках більше випадків у процентному відношенні. А ще є такі цифри, що у Нідерландах найбільший процент домашніх пологів і найнижча дитяча смертність. А ще є такі явища, що в пологових будинках можуть запросто підмінити медичну картку і записи там, а статистику щодо домашніх пологів зібрати нормально не можуть, і в статистику потрапляють лише ті домашні пологи, які дійсно закінчуються недобре.

Так что на сьогоднішній день не можна об'єктивно оцінити щось з існуючих цифр. Хоч на користь домашніх пологів, хоч на користь пологових то будуть цифри. Бо всі ці статистики так чи інакше показують необ'єктивну картину.

А щоб дізнатися об'єктивну, треба сумлінно зібрати статистику, в тому числі з врахуванням різних умов. Наприклад, не ліпити в одну купу пологи в пологових будинках, де породілля зразу була з патологією якоюсь (очевидно, що така породілля навряд чи надумає народжувати вдома, бо це вже іменно медичний випадок, а не природній процес буде). З іншого боку, не ліпити в одну купу статистики домашніх пологів ті пологи, які трапились випадково, типу породілля була п'яна і не здогадалася, що то в неї пологи починаються. Також строго відділити в окремі групи соло-пологи та такі, що проходили у присутності акушерки. Також обов'язково треба врахувати, чи проходили породіллі попередньо курси підготовки, як перед домашніми пологами, так і перед пологами у пологових будинках. Також врахувати вік породіль, які це були по черзі пологи, чи були попередньо аборти тощо. Ну і всі ці вже рівнозначні групи порівняти між собою вже по одному єдиному параметру - місце проведення пологів. І подивитися на результати: як проходили пологи, чим закінчилися, чи були якісь ускладнення, чи знадобилася медична допомога, чи могла вона бути надана в тих умовах, і чи була вона адекватно надана. І так далі, по різним параметрам все це окремо перевірити, порахувати, як то воно робиться нормально у серйозному науковому експерименті. От лише після того можна буде щось говорити мовою цифр.

Бо махати нинішніми невідома як отриманими цифрами як на користь пологових будинків, так і на користь домашніх пологів, - це несерйозно.

І з іншого боку - щоб розпочати збирати ті цифри, треба хоча б на мить допустити думку, що домашні пологи в принципі МОЖУТЬ бути допустимими хоча б для окремої групи, а щоб допустити таку думку, доводиться хоча б на пальцях, в теорії та на прикладі цілої купи позитивних випадків показувати, що не все так страшно у домашніх пологах, як то намагаються показати. Власне, навіть ця тема теж є такою попередньою балачкою про допустимість в принципі.



А я вже давно писала в цій темі, що на даний момент в мене вже немає ніякого бажання виступати з такими законодавчими ініціативами. Бо як завжди, реалізують то так перекручено, що й самі ми раді не будемо... Дякую дописувачам в цій темі, що мої рожеві та наївні уявлення про наші законодавчі ініціативи трохи підкоригували.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

valentine

Имя: valentine
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1268
Регистрация: 10.11.2009
Заходил(а): 15.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0978820032
valentine
VIP пользователь
   14 августа 2012
У меня возник вопрос: Если ребенок рождаентся в дом. условиях, то как потом получить свидетельство о рождении?
Я где то по телевизору видела программу, в которой говорилось, что ребенок мол родился в поле..или где то очень далеко, принимал роды посторонний мужчина, в итоге, оформить ребенка не могут, получить свидетельство. Может такое быь?
Я – целый мир. Я – жизни возрожденье. И я весь свет хотела бы обнять. Я – мама. Это наслажденье - К своей груди ребёночка прижать!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   14 августа 2012
Цитата: #2884 valentine 14 августа 2012, 14:45
У меня возник вопрос: Если ребенок рождаентся в дом. условиях, то как потом получить свидетельство о рождении?
Я где то по телевизору видела программу, в которой говорилось, что ребенок мол родился в поле..или где то очень далеко, принимал роды посторонний мужчина, в итоге, оформить ребенка не могут, получить свидетельство. Может такое быь?


За довідкою з поліклініки, де дитину візьмуть на облік. Тобто після народження (тільки треба дочекатися, поки відпаде пуповина, щоб не забрали у пологовий будинок), треба додому викликати дільничого педіатра, він огляне дитину та видасть таку довідку. Інколи педіатри просять показати плаценту, щоб вони були впевнені, що дійсно дитину народили, а не десь вкрали (тому краще тимчасово зберегти плаценту в морозильнику, а вже потім закопувати). З тої ж мети просять довідку з ЖК, де жінка вагітною була на обліку (тому на облік краще все-таки стати ще до пологів). Інколи ще довідку від гінеколога, який повинен оглянути жінку та написати щось типу такого, що вона таки має післяпологовий стан. А інколи й нічого не просять, це вже залежить від конкретного лікаря, я так розумію, що вони просто підстраховуються, щоб чужу дитину не записати, наче вона була народжена тут.
Особисто мене просили тільки дві останні довідки, і все.
Далі з цією довідкою та паспортами йдете в загс, і реєструєте як звичайно. Раніше ще потрібно було двоє свідків, але зараз вони вже не треба, тобто ще й простіше стало.



Це було навесні минулого року - внесли деякі зміни у порядок оформлення свідоцтв, і з'явилася така проблема на кілька місяців. Але то вже виправили, зараз все нормально знову.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

valentine

Имя: valentine
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1268
Регистрация: 10.11.2009
Заходил(а): 15.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0978820032
valentine
VIP пользователь
   14 августа 2012
Цитата: #2884 jozh 14 августа 2012, 15:02


За довідкою з поліклініки, де дитину візьмуть на облік. Тобто після народження (тільки треба дочекатися, поки відпаде пуповина, щоб не забрали у пологовий будинок), треба додому викликати дільничого педіатра, він огляне дитину та видасть таку довідку. Інколи педіатри просять показати плаценту, щоб вони були впевнені, що дійсно дитину народили, а не десь вкрали (тому краще тимчасово зберегти плаценту в морозильнику, а вже потім закопувати). З тої ж мети просять довідку з ЖК, де жінка вагітною була на обліку (тому на облік краще все-таки стати ще до пологів). Інколи ще довідку від гінеколога, який повинен оглянути жінку та написати щось типу такого, що вона таки має післяпологовий стан. А інколи й нічого не просять, це вже залежить від конкретного лікаря, я так розумію, що вони просто підстраховуються, щоб чужу дитину не записати, наче вона була народжена тут.
Особисто мене просили тільки дві останні довідки, і все.
Далі з цією довідкою та паспортами йдете в загс, і реєструєте як звичайно. Раніше ще потрібно було двоє свідків, але зараз вони вже не треба, тобто ще й простіше стало.



Це було навесні минулого року - внесли деякі зміни у порядок оформлення свідоцтв, і з'явилася така проблема на кілька місяців. Але то вже виправили, зараз все нормально знову.
спасибо за ответ
Я – целый мир. Я – жизни возрожденье. И я весь свет хотела бы обнять. Я – мама. Это наслажденье - К своей груди ребёночка прижать!

Брейтбург Мария

Имя: sfgoidfgorg
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 386
Регистрация: 10.03.2010
Заходил(а): 15.02.2017
Город: Симферополь
Район: Центральный
Брейтбург Мария
Активный пользователь
   20 декабря 2012
Ура, ура! В Николаеве в домашних родах 17 декабря этого года появился новый человечек :) 
Родила девушка Лена, которую я знала хорошо ребёнком. Возможно, она даже есть на этом форуме.

У её мамы и подруги её мамы изменилось отношения к домашним родам. Если раньше они боялись этого, как огня, то теперь они с гордостью говорят о том, что есть разница домашних детей и роддомовских (в хорошем смысле слова). Хотя, не в этом суть.... вернее, не только в этом. Доморожки - это определённый склад ума, и отношение к здоровью и философии. Потому и в дальнейшем ребёнок взрослеет в "аргументированной" политике здоровья. 

Поздравляю :) 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   20 декабря 2012
Цитата: #2884 Брейтбург Мария 20 декабря 2012, 22:48
Ура, ура! В Николаеве в домашних родах 17 декабря этого года появился новый человечек :) ... Поздравляю :) 
Приєднуюсь до привітань! Мамочці та маленькому чудові здоров'ячка та сил, хай росте та міцніє!

Ще й співпадіння яке - прямо в той же день, як і у мене день народження!
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   20 декабря 2012
Присоединяюсь к поздравлениям!!!!
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   21 декабря 2012
Цитата: #2884 Брейтбург Мария 20 декабря 2012, 22:48
Ура, ура! В Николаеве в домашних родах 17 декабря этого года появился новый человечек :) 
Поздравляю!!!!

Интересно,  это были роды соло или с помощью  акушерки?

Брейтбург Мария

Имя: sfgoidfgorg
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 386
Регистрация: 10.03.2010
Заходил(а): 15.02.2017
Город: Симферополь
Район: Центральный
Брейтбург Мария
Активный пользователь
   21 декабря 2012
Цитата: #2884 Конфетти 21 декабря 2012, 09:07
Поздравляю!!!!

Интересно,  это были роды соло или с помощью  акушерки?
Это были роды с помощью врача акушера-гинеколога из роддома 

ПравдаЛюбка

Имя: Любка
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1481
Регистрация: 07.09.2012
Заходил(а): 08.06.2018
Город: Николаев
ПравдаЛюбка
VIP пользователь
   21 декабря 2012
Цитата: #2884 Брейтбург Мария 20 декабря 2012, 22:48
Ура, ура! В Николаеве в домашних родах 17 декабря этого года появился новый человечек :) 
Родила девушка Лена, которую я знала хорошо ребёнком. Возможно, она даже есть на этом форуме.

У её мамы и подруги её мамы изменилось отношения к домашним родам. Если раньше они боялись этого, как огня, то теперь они с гордостью говорят о том, что есть разница домашних детей и роддомовских (в хорошем смысле слова). Хотя, не в этом суть.... вернее, не только в этом. Доморожки - это определённый склад ума, и отношение к здоровью и философии. Потому и в дальнейшем ребёнок взрослеет в "аргументированной" политике здоровья. 

Поздравляю :) 
Поздравляю! Здоровья мамочке и малышу. Но как по мне, это только мое мнение, я бы ни когда и ни за что на это не пошла. Не в нашей стране и не в нашем городе, где в больнице при всех возможностях, ни от чего не застрахован. А то что : "Доморожки - это определённый склад ума, и отношение к здоровью и философии. Потому и в дальнейшем ребёнок взрослеет в "аргументированной" политике здоровья. ";- вопрос спорный, как и груднички , кесарята, левши... А еще есть дети индиго...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   12 января 2013
Законотворці 9-го січня нас "порадували" новим порядком реєстрації дітей, які народилися поза медичним закладом (тобто в тому числі і вдома):

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/9-2013-%D0%BF
І ще ось тут:
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2398-17 (стаття 13, частина 4):
4. Підставою для проведення державної реєстрації народження
дитини є визначені центральним органом виконавчої влади у сфері
охорони здоров'я документи, що підтверджують факт народження.
У разі народження дитини поза закладом охорони здоров'я
документ, що підтверджує факт народження, видає заклад охорони
здоров'я, який проводив огляд матері та дитини. У разі якщо заклад
охорони здоров'я не проводив огляд матері та дитини, документ, що
підтверджує факт народження, видає медична консультаційна комісія
в порядку ( 9-2013-п ), визначеному Кабінетом Міністрів України.
Порядок утворення медичної консультаційної комісії та
положення про неї затверджуються центральним органом виконавчої
влади у сфері охорони здоров'я.
Медична консультаційна комісія видає документ про народження
у разі встановлення факту народження жінкою дитини.
За відсутності документа закладу охорони здоров'я або
медичної консультаційної комісії, що підтверджує факт народження,
підставою для проведення державної реєстрації актів цивільного
стану є рішення суду про встановлення факту народження.
Тільки щось я заплуталася у цих юридичних формулюваннях.
Хтось може пояснити по-людськи, що це все означає? Що за заклад охорони здоров'я мається на увазі, і коли він має оглядати матір та дитину? Це і є звичний варіант педіатра, як і було, чи що? Тобто ця медична комісія з усією купою документів та суду треба буде у будь-якому випадку народження дитини не в пологовому будинку, чи тільки у якихось особливих випадках?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   20 января 2013
Хм... це цікавить лише мене на цьому форумі, чи просто всі інші теж не в курсі?
Ну хай там домашні пологи за бажанням не для всіх, але ж елементарно можна не встигнути в пологовий будинок - прикладів маса... Або швидкі пологи, або передчасні (а ти далеко від пологового будинку), або затори на дорогах - і все, дитина "поза законом"? Чи все-таки не все так страшно?

Я от що ще глянула в законі:

4. Підставою для проведення державної реєстрації народження
дитини є визначені центральним органом виконавчої влади, що
забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я
документи, що підтверджують факт народження. { Абзац перший
частини четвертої статті 13 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 5461-VI ( 5461-17 ) від 16.10.2012 }

У разі народження дитини поза закладом охорони здоров'я
документ, що підтверджує факт народження, видає заклад охорони
здоров'я, який проводив огляд матері та дитини. У разі якщо заклад
охорони здоров'я не проводив огляд матері та дитини, документ, що
підтверджує факт народження, видає медична консультаційна комісія
в порядку ( 9-2013-п ), визначеному Кабінетом Міністрів України.


Тобто те, що в новинах розтрубили, все-таки не зовсім правильно? І хвилюватись насправді нічого?
Єдине, я б хотіла знати, якщо хтось в курсі, - що все-таки точно мається на увазі під отим закладом охорони здоров'я, який повинен оглянути матір та дитину, - це як раніше, викликати педіатра, чи треба все-таки когось із пологового будинку, чи взагалі доведеться туди їхати?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

Diama

Имя: Диана
Группа: Новичок
Сообщений: 1
Регистрация: 18.06.2013
Заходил(а): 03.09.2013
Город: Житомир
Diama
Новичок
   18 июня 2013
Здравствуйте всем! Смотрела информацию по домашним родам - пока думаю, решаюсь... И в поисках акушерки (скорее всего Киевской. я-то живу в Житомире, но сомневаюсь что тут такое есть, а до Киева недалеко) и какой-то подготовки к домашним родам. 
Буду благодарна за любую информацию и контакты.
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.03.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   24 июня 2013

Домашние роды в Голландии

http://www.youtube.com/watch?v=NCcJG0XAMzE
Ruslik

Ruslik

Имя: Руслана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3930
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 19.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: (380) 994-92-95
Ruslik
VIP пользователь
   25 июня 2013
Фильм неплохой, но лично меня напрягла "мохнатость" у рожениц. Реально фу. Как у бабушек каких-то...
"- Вы любите Кафку? Да, особенно грефневую!"
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   25 июня 2013
Цитата: #2884 Ruslik 25 июня 2013, 00:25
Фильм неплохой, но лично меня напрягла "мохнатость" у рожениц. Реально фу. Как у бабушек каких-то...
ну, они приверженцы натуральности)
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Ruslik

Ruslik

Имя: Руслана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3930
Регистрация: 23.10.2009
Заходил(а): 19.02.2020
Город: Николаев
Район: Центральный - Варваровка
Телефон: (380) 994-92-95
Ruslik
VIP пользователь
   25 июня 2013
Цитата: #2884 Дикий Ёж 25 июня 2013, 12:35
ну, они приверженцы натуральности)
Та да)))) В этом плане я уважаю восток-такой жути там наверняка не встретишь)))
"- Вы любите Кафку? Да, особенно грефневую!"
Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   25 июня 2013
Цитата: #2884 Ruslik 25 июня 2013, 12:37
Та да)))) В этом плане я уважаю восток-такой жути там наверняка не встретишь)))
Ну, как говорицца, на вкус и цвет.... Может, Голландцам бритые женщины кажутся лысыми лягушками /b
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Дикий Ёж

Дикий Ёж

Имя: Маргарита
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 7593
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 30.07.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Телефон: ---
Дикий Ёж
VIP пользователь
   25 июня 2013
Цитата: #2884 Конфетти 24 июня 2013, 20:35

Домашние роды в Голландии

http://www.youtube.com/watch?v=NCcJG0XAMzE
мммм....патронажная сестра, помогающая после родов по дому и с ребенком - мечта.......
Счастливее многих я, тех, кто не знает что это такое -
когда обнимают 3 пары ручонок, 3 носика сладких,
целуешь, целуешь, целуешь 6 пяток,
3 попы, 6 щечек и 30 пар пальчиков
дочурки моей и сыночков двух, зайчиков!

Просматривают эту тему:

Forum