• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Китайская мама начинает и выигрывает

Ирина   
VIP пользователь   
10 декабря 2011 12535 156
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   11 декабря 2011
Ну то назвіть дійсно видатних китайських спортсменів, легендарних особистостей.
Я поцікавилась тим, хто такий Яо Мин - до легенди йому далеко.

В тому то і справа, що загальний залік хороший, а яскравих особистостей - зась. Про що я і казала.

Я не проти того, що така система може бути, але з тим, що саме вона є оптимальною - я не можу погодитись, і навіть не тому, що вона мені не подобається, а просто тому, що я не бачу нічого, що б доводило її ефективність.


з.і. щодо "Это уже вопрос общей эрудиции..." - ну то загальна ерудиція філолога дещо відрізняється від загальної ерудиції технаря. Так що можу сміливо сказати, що Ли Бо та Ду Фу явно не на слуху в моєму оточенні і це не дивно.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Жене4ка

Жене4ка

Имя: Женечка
Группа: Новичок
Сообщений: 2
Регистрация: 15.09.2011
Заходил(а): 14.03.2012
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Жене4ка
Новичок
   13 декабря 2011
Странное сравнение западной и китайской системы... Последнее время достаточно много читала про них...
Считаю, что обе они достаточно хороши, т.к. дают свои результаты.
Но абсолютно не уверена, что мы относимся хотя бы к одной из них: к западной ( с ее большими вариациями к подходу развития ребенка, и возможностями
предоставляемыми садиками, школами и ВуЗами), ни к китайской (с ее требованиями, подходом к обучению).
Далековато нам еще до уровня когда бассейн при садике само сабой разумеющееся, а списывание нечто из ряда вон выходящее :-(((
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   13 декабря 2011


В моєму садочку був басейн, правда тільки літній. І при школі був басейн, в нас там проходили уроки фізкультури взимку. Власне вони нікуди не ділись, вони і зараз там ))
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Жене4ка

Жене4ка

Имя: Женечка
Группа: Новичок
Сообщений: 2
Регистрация: 15.09.2011
Заходил(а): 14.03.2012
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Жене4ка
Новичок
   14 декабря 2011
Цитата: #8216 alisa 13 декабря 2011, 15:43


В моєму садочку був басейн, правда тільки літній. І при школі був басейн, в нас там проходили уроки фізкультури взимку. Власне вони нікуди не ділись, вони і зараз там ))



Жалко что это не норма...Так же как : еженедельные выездные экскурсии, активные игры не с воспитателями которым под 45-50, обучение игре футбол, баскетбол, программы личного развития для каждого ребенка ... а я говорю пока что только про садики.
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   14 декабря 2011
Цитата: #8216 Жене4ка 14 декабря 2011, 09:56



Жалко что это не норма...Так же как : еженедельные выездные экскурсии, активные игры не с воспитателями которым под 45-50, обучение игре футбол, баскетбол, программы личного развития для каждого ребенка ... а я говорю пока что только про садики.

Скажите, а с воспитателями 45-50 лет активные игры уже не котируются?
Или воспитатель 45-50 лет не может играть в активные игры?
Или воспитателю нужно принимать личное, непосредственное и очень активное участие в активных играх детей?
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   14 декабря 2011


А Ви особисто готові платити за ці щотижневі екскурсії? Приймати в них участь в будній день, бо вихователь же сам не зможе поза садом за всіма дивитись. Чи Ви готові тільки вимагати, а самі робити нічого не хочете?

Навчати грі в баскетбол та футбол повинні батьки. Вибачте, чи Ви думаєте що ідеально це - дитину доростив до 2-х років, зіпхав на вихователя, вчителів і вільний? Те саме стосується програми особистого розвитку. У Вас дитина одна - то Ви її особисто і розвивайте.

В нас не така погана система дошкільної освіти, як її звикли всі хаяти. Так, в нас бідна база, в дітей погане харчування, нічого нема на майданчиках, але з дітьми займаються, постійно, щоденно, ліплять, малюють, вчать, грають, читають, показують вистави, проводять музичні заняття.
В дешевих садочком за кордоном такого і близько нема, там навіть ліжок та спальні нема, не кажучи вже про басейн і таке інше. А в дорогих садочках і в нас все є, просто в Миколаєві нема попиту на такі садочки.

Не треба писати, що ось були б такі садочки - був би попит. Для того, щоб утримувати великий садочок, з повним штатом, з обладнанням треба брати не по 1000-1500 грн, а набагато більше. В такому випадку більшість найме няню, яка буде з дитиною займатись особисто, возити її по школам розвитку, танцям та басейнам. Все просто.

Ми зараз ходимо в садочок - вибачте, але я в житті не повірю, що десь в Європі чи Америці за 85 грн в міс. моя дитина буде доглянута, розважена, погодована та ще й буде навчатись. Ну нехай ще 1000 на весь рік на подарунки, свята і так далі. Це буде по 150 грн в міс. Все одно - це не так багато.


з.і. а вихователь 45-50 років інколи може дати дитині набагато більше, ніж молодий. Тут справа не в віці.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Ирина

Ирина

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6524
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 21.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0987996800
Ирина
VIP пользователь
   14 декабря 2011
У нас есть бассейн в саду, правда только в зимнее время И на экскурсии наших водят, правда это экскурсии в библиотеку или магазин, но детям это тоже полезно.
Alida

Alida

Имя: Alida
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3259
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 20.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0957444250
Alida
VIP пользователь
   15 декабря 2011


А про подарки на такие суммы - это такое явное преувеличение, даже не смешно . На 1000грн всех расходов на садик за год не соберется(включая театр, экскурсии, фонды, танцы и подарки ). В нашей группе за какие-то 60 грн собрание собирали, дабы сад не обогатился, протокол составляли и т.д. . Честное слово, противно и стыдно.
Сертифицированный консультант по грудному вскармливанию. ГВ консультация на дому т.0957444250. Кризисный психолог, травмотерапевт - консультация в офисе

Allusik*

Имя: Алла
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 410
Регистрация: 28.10.2010
Заходил(а): 18.07.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 55-52-58
Allusik*
Активный пользователь
   15 декабря 2011
Согласна с alisa, у нас те такая и плохая система дошкольного воспитания.. Во всяком случае сложилась в совке т.к. сейчас я думаю вряд наше правительство спешит открыть новые садики да еще и по доступным ценам.. Но это так, о грустном..
А в хвалёном Западе действительно - хочешь чтобы с твоим ребёнком занимались, кормили, укладывали спать - сиди с ним сама или нанимай няню (широкой сети ДОУ там просто нет)
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   15 декабря 2011



Ну я взяла по-максимуму - ну там канцтовари, іграшки, свята і так далі.
В нас вийшло за 5 міс. 395 грн, так що я прикинула приблизно на рік, але це не таке вже принципове питання. В будь-якому випадку, на няню або приватний дитсадок не вистачить і на місяць.
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   15 декабря 2011
Цитата: #8216 alisa 15 декабря 2011, 09:51



Ну я взяла по-максимуму - ну там канцтовари, іграшки, свята і так далі.
В нас вийшло за 5 міс. 395 грн, так що я прикинула приблизно на рік, але це не таке вже принципове питання. В будь-якому випадку, на няню або приватний дитсадок не вистачить і на місяць.

Я прикидывала - 150 грн обязательных плат в месяц (питание + фонд группы 20 грн + фонд сада 20 грн).
Плюс на праздники - около 100 грн + канцтовары, химия 250-300 грн + подписка 15 грн + театр (8*10 раз примерно =80 грн). Ну еще обычно 100-200 грн на ремонт или мебель. Всего дополнительно получается максимум 700-800 грн на год.
Все равно, это очень скромная сумма по сравнению с няней или частным д/с.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Конфетти

Конфетти

Имя: Світлана
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 10997
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.04.2024
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0936515763
Конфетти
VIP пользователь
   22 октября 2013
Азиатская система воспитания в семье Хэ Лешен.

сначала скандал
мужчина заставляет своего 4-летнего сына бежать на морозе в одних трусах и ботинках. Мальчик плачет и просит отца взять его на руки. Однако мужчина игнорирует ребенка и приказывает ему отжиматься посреди заснеженной улицы Нью-Йорка.
Ссылка

через год
Хэ Идэ стал самым юным пилотом в мире, попав в книгу рекордов Гиннеса, осуществил 35-минутный полет за штурвалом небольшого самолета
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 09:48)

через год
Хэ Идэ стал самым юным пилотом в мире, попав в книгу рекордов Гиннеса, осуществил 35-минутный полет за штурвалом небольшого самолета
 

Він став від цього щасливішим?

Хоча якщо вирощувати завойовника, то метод правильний
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 октября 2013
Мабуть, це особистий вибір батьків. З одного боку егоїстами можна назвати тих, хто тішиться своєю дитиною - вони прагнуть щасливих років разом з дитям, а ті, хто готові, щоб діти їх ненавиділи, але досягали мети, з цієї точки зору турботливі мама та тато.
З іншого боку - чи потрібний був дитині цей рекорд? Чи може він потрібен саме батькам? То що тут - любов та турбота про дитину чи егоїзм.

В будь-якому випадку я з тих, хто не вижене свою дитину на сніг заради рекорду. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
може не заради рекорду, а заради того, щоб навчити дитину досягати СВОЄЇ мети? у самих найтурботівіших батьків є ситуації, коли вони ризикують, що власні діти їх будуть ненавидіти. постійно доводиться щось забороняти, але і необхідність вийти на сніг теж можна пояснити дитині, як щось корисне для неї самої, навіть, якщо спочатку вона з цим не погодиться. всі риторично питають, чи стала дитина щасливішою від цього рекорду...а якщо стала? хто сказав, що дитині не потрібні перемоги?
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 10:42)
може не заради рекорду, а заради того, щоб навчити дитину досягати СВОЄЇ мети? 
Питання тільки в тому, чия ж насправді ця мета.

з.і. Мене взагалі нічого і ніколи не заставляли, все було добровільно. Але і в мене, і в сестри є ця риса - якщо ми ставимо собі мету, то ми її досягаємо. Сестра багато років ходила на плавання, причому перше тренування в неї було на 6 ранку, вона вставала на годину раніше, снідала (перед тренуванням істи не можна), вдягалась, застеляла ліжко і спала вдягнена на застеленому ліжку ще якись час, щоб встати та піти на тренування. В будь-яку погоду - в дощ, в сніг, в спеку. І так протягом років, практично без канікул і з одним вихідним на тиждень. В будь-яку хвилину могла покинути, батьки б і слова не сказали. Її ніхто не виганяв на сніг, вона не ридала і не просила в батьків допомоги.

Так що, мабуть, все-таки, коли мету собі ставить дитина, то це якось інакше виглядає. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
ну я ж про це і кажу. всі вирішили, що мета батьків....а якщо ні? якщо батьки вчать лише досягати своєї мрії, бути сильним, перемагати свої слабкості, а саму мету вже сама дитина обирає. неправильно, коли дитина взагалі нічого не прагне, з цим всі згодні? якщо полежати на дивані краще, ніж займатися цікавою, але складної справою, то це неправильно, так? про всяк випадок: я не знаю, як там що насправді, але з моменту створення теми, я трохи змінила свої ставлення до китайської методи ))
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
не всі діти мають наполегливість. я не про крайнощі у вихованні. якщо дитина хоче з"їсти кілограм цукерок за раз і дуже жалісно плачеться, то батьки ж не вважають себе чудовиськами, які руйнують щастиве дитинство.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 11:02)
ну я ж про це і кажу. всі вирішили, що мета батьків....а якщо ні? якщо батьки вчать лише досягати своєї мрії, бути сильним, перемагати свої слабкості, а саму мету вже сама дитина обирає. неправильно, коли дитина взагалі нічого не прагне, з цим всі згодні? якщо полежати на дивані краще, ніж займатися цікавою, але складної справою, то це неправильно, так? про всяк випадок: я не знаю, як там що насправді, але з моменту створення теми, я трохи змінила свої ставлення до китайської методи ))


Між лежанням на дивані та вишвирюванням ридаючої дитини на сніг ще дуже багато проміжних варіантів. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
з цим не сперечаюсь ))) .... але замислилась трохи над методою.....нашим дітям жити серед китайських конкурентів ))) складно їм щасливим буде.....
Просматривают эту тему:

Forum