• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Китайская мама начинает и выигрывает

Ирина   
VIP пользователь   
10 декабря 2011 12530 156
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 11:23)
з цим не сперечаюсь ))) .... але замислилась трохи над методою.....нашим дітям жити серед китайських конкурентів ))) складно їм щасливим буде.....

Гадаю, Україна не такий ласий шматок для китайців, а ті діти, що підуть вище, скоріш за все, зможуть конкурувати і з китайцями. 
 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 11:23)
з цим не сперечаюсь ))) .... але замислилась трохи над методою.....нашим дітям жити серед китайських конкурентів ))) складно їм щасливим буде.....

Навіть якби допустити таке, то хіба це аргумент наперед знищувати особистість дитини, аби потім їй не було складно?
Але я з великим скепсисом відношусь до перемог, які зроблені з під палки, а також до начебто вольових якостей, які виховувались методом однозначного насильства. Справжня воля і внутрішня сила може виростати лише з внутрішньої мотивації, а вона не формується під натиском. Виховати сильну і стійку особистійсть - це не означає зробити з неї слухняну машину по виконанню забаганок батьків, я б сказала, навіть з точністю до навпаки. І дійсно є величезна прірва між пояснити дитині необхідність вийти на сніг (і чи була та необхідність взагалі за умови такого сприйняття дитини - то величезне питання) і прямим вишвирюванням її туди попри сльози і страх. Заборонити щось навіть дуже жорстко - це одне, інколи й треба заради безпеки та благополуччя дитини, але примушувати щось робити - це зовсім інше.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
значит так, меня сильно неправильно поняли, попробую еще раз. я по-моему писала в этой теме в самом начале (примерно все то же самое, что и вы сейчас), так вот я немного изменила свое мнение. любой ребенок всегда живет в мире своих родителей. пока он не повзрослел, он живет по правилам родителей, с их ценностями и т.д. это просто объективная реальность, иначе быть не может никак. уверенность, что дети должны жить по своим желаниям - это тоже ценности родителей, по которым живут их дети. если родители целеустремленные, честолюбивые, стремятся к лидерству, то естественно. что и детей своих они воспитывают так же. и дети с рождения видят именно такую катину. если родители в принципе спят по три часа в сутки, и даже отдыхают максимально активно и насыщенно, то и ребенок живет в таком же ритме. если мама сама никогда не выйдет на снег ради достижения своей цели, то и ребенка естественно не выгонит (иначе это плохая мать, как мне сначала и казалось). но мама с папой сами могут быть такими, а не просто самоутверждаться за счет собственного ребенка. я сейчас не про конкретные случаи и перегибы...хотя....вспомните сцены утром в детском саду, когда ребенок плачет, умоляет маму не уходить, но мама уходит. просто она уверена в том, что делает правильно. а несчастным ребенку не от чего быть. а чего быть несчастным ребенку, который вышел на снег, чтоб закалить организм, развить силу воли, стать сильнее и здоровее?....просто у нас в обществе принято считать, что садик - благо для ребенка, а босиком на снег - варварство и издевательство. а реакция ребенка одинаковая. да и цели родителей очень похожи.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 11:55)
если мама сама никогда не выйдет на снег ради достижения своей цели, то и ребенка естественно не выгонит 

Я вийду на сніг спокійно, але дитину не вижену. Це мій особистий вибір, тому в свої шизоїдні ігри я граю сама. А дитина в цьому випадку сама має вибирати - треба їй на сніг чи ні. 
Так, на певному етапі життя рішення за дитину приймають батьки. Але садочок для багатьох вимушена міра, а рекорд - це забаганка. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (11 Декабрь 2011 14:19)
ведущий научный центр Великобритании (а-ля Национальная академия наук) считает, что через пару лет Китай станет ведущим научным центром мира - это ведь не из-за дешевизны рабочей силы, я думаю? а, вообще, привязка к стране условна.

Ха, а кілька років вже майже пройшли! І щось геть не чути про Китай ні як про ведучий науковий центр, ні навіть у жодному іншому напрямку, навіть в спорті. /26  Всі тільки обіцяють та лякають, що колись-но Китай я-я-я-як покаже! Ну і? /0d7383b5d73c8368e62c57b3e1d76d8b
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 11:55)
вспомните сцены утром в детском саду, когда ребенок плачет, умоляет маму не уходить, но мама уходит. просто она уверена в том, что делает правильно. а несчастным ребенку не от чего быть. а чего быть несчастным ребенку, который вышел на снег, чтоб закалить организм, развить силу воли, стать сильнее и здоровее?....просто у нас в обществе принято считать, что садик - благо для ребенка, а босиком на снег - варварство и издевательство. а реакция ребенка одинаковая. да и цели родителей очень похожи.

А я й про садочок скажу, що ще невідомо, чи він більше користі приносить дитині, а чи ламає її психіку. І чи й насправді треба та хвалена соціалізація, а не просто батькам зручніше спихнути дитину на когось, а сам вільний.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
jozh , цілком згодна! я про це і кажу: всі охають та обурюються, а насправді китайські мами від наших мало чим відрізняються. просто кожна мама робить для дитини те, що ВОНА вважає найкращим. а ще ми можемо скільки завгодно глузувати з китайців, але їх працездатність десь за межами уявлення більшості європейців....гадаю, таки є чому повчитись в них. не роблячі культу з жодної системи виховання.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 13:19)
jozh , цілком згодна! я про це і кажу: всі охають та обурюються, а насправді китайські мами від наших мало чим відрізняються. просто кожна мама робить для дитини те, що ВОНА вважає найкращим. а ще ми можемо скільки завгодно глузувати з китайців, але їх працездатність десь за межами уявлення більшості європейців....гадаю, таки є чому повчитись в них. не роблячі культу з жодної системи виховання.

Ясна справа, що за межами. Кожен раз, як подивлюсь якісь репортажні зйомки з Китаю, то радію, що мені пощастило там не народитись. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
"Я вийду на сніг спокійно, але дитину не вижену. Це мій особистий вибір, тому в свої шизоїдні ігри я граю сама." ну так Ви ж не заради високої мети вийдете, а заради особистих шизоїдних ігор - відчуваєте різницю? повторюю приклад про садочок, або про те, що дитину до року годують кашою без цукру - це ж несмачно! але це ж не Ваші особисті шизоїдні ігри, а користь дитині - тому це правильно і справедливо. а для багатьох це саме "бзік" батьків, а не необхідність.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
з дитячих перлів: як добре, що я народився не Китаї! я ж не знаю китайської!" ))))) багато хто, дивлячись на життя в Україні, теж радіє,що не народився тут.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 13:25)
повторюю приклад про садочок, або про те, що дитину до року годують кашою без цукру - це ж несмачно! але це ж не Ваші особисті шизоїдні ігри, а користь дитині - тому це правильно і справедливо. а для багатьох це саме "бзік" батьків, а не необхідність.

А яка хоча б гіпотетична користь дитині буде від примусового виганяння на сніг з відповідним сприйняттям дитиною цього?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
я вже писала про це. ходимо по колу.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 13:33)
я вже писала про це. ходимо по колу.

Щось пропустила, або там не зовсім про те, що я питаю. Не ткнете носом? /blush2
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 13:30)
А яка хоча б гіпотетична користь дитині буде від примусового виганяння на сніг з відповідним сприйняттям дитиною цього?

загартовування наприклад. Захист від хвороб
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
ничего не буду утверждать про конкретный пример, просто фантазирую: хочет ребенок стать летчиком. что принято делать? - учись сыночек и когда-нибудь может-быть станешь летчиком. другой путь - хорошо! начинай заниматься спортом, закаливаться, брать уроки летного мастерства, а как только будешь готов - полетишь. что-то ребенок сам делает с радостью, на каком-то этапе начинает пасовать перед трудностями. что делает родитель? толкает дальше любой ценой? или слова не скажет ни при каких обстоятельствах, чтоб не нарушить счастливое детство? не вижу смысла впадать в какую-то крайность.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 13:38)
загартовування наприклад. Захист від хвороб

Наскільки я знаю, для цього потрібен відповідний позитивний настрій дитини. Інакше дуже ризиковано, може бути й повністю протилежний результат.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   22 октября 2013
загартовування і фізичне, і сили духу. перемога над своєю слабкістю та страхами.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 13:25)
"Я вийду на сніг спокійно, але дитину не вижену. Це мій особистий вибір, тому в свої шизоїдні ігри я граю сама." ну так Ви ж не заради високої мети вийдете, а заради особистих шизоїдних ігор - відчуваєте різницю? повторюю приклад про садочок, або про те, що дитину до року годують кашою без цукру - це ж несмачно! але це ж не Ваші особисті шизоїдні ігри, а користь дитині - тому це правильно і справедливо. а для багатьох це саме "бзік" батьків, а не необхідність.

Якісь дивні приклади. Чому це каша без цукру - це несмачно? На смак та колір всі олівці різні. 
Мету кожна людина ставить собі сама, я вийду на сніг заради власної мети, а ставити мету замість дитини - це геть інше питання. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 13:42)
. перемога над своєю слабкістю та страхами.

Хіба це не добровільно повинно бути?
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   22 октября 2013
 
Цитата: Ссылка (22 Октябрь 2013 13:41)
Наскільки я знаю, для цього потрібен відповідний позитивний настрій дитини. Інакше дуже ризиковано, може бути й повністю протилежний результат.

не усі дітки і зуби із захватом чистять
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Просматривают эту тему:

Forum