• 0 Поддержать автора
  • Поделиться

Во сколько лет отдавать ребенка в школу?

Аннушка   
Администратор   
02 августа 2009 31168 272
Тая

Тая

Имя: Таисия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 588
Регистрация: 13.01.2010
Заходил(а): 26.07.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Тая
Активный пользователь
   23 июля 2013
 
 


Я пишу о том, что реально сейчас в программе... у нас в ТПО по письму 1-я страничка рисунок, потом 3 разворота крючки, на 4-ом слова, на 5-ом уже предложения. Как думаешь, так можно поставить руку к письму??? Раньше мы год крючки писали, и тока в мае начинались слова и предложения. Сейчас же к ноябрю уже списывание должно быть. Тоже самое с математикой, чтением. А по факту имеем при норме 15 слов в минуту в январе, у половины класса от 3 до 10 слов в минуту. К концу года ситуация не лучше, если не хуже. В математике сложение и вычитание в пределах 100, задачи на 2-3 действия, а многие + и - не освоили в пределах 10, могут они с этим справиться?

Я не говорю, что это правильно, я лишь пишу о том, что такова реальность теперешняя, и к ней надо быть готовым. С прошлого года новая программа, и она просто "зашибись" для тех, кто не готов.

Ссылкаесть бесплатные подготовишьки, при школах.
 


Дурдом какой-то! Прямо страшно вообще ребенка в школу отдавать! Зачем у наших детей отбирают детство?!!! Толку с этих всех программ навороченных ноль. Чем дальше, тем безграмотней молодежь, хотя все поголовно с "высшим образованием". По-моему, именно вот так в детстве очень легко напрочь отбить у ребенка желание учиться. Это же дети, их заинтересовать в учебе надо, а с такими темпами обучения какой тут интерес вообще может быть? Непомерные требования и, как результат, расшатанные нервы и у детей, и у родителей.
И, хотя уже сейчас читаем 15 слов в минуту, в очередной раз только радуюсь, что нам до школы еще год. Успеем, как-то подготовиться. Будем осваивать "сложение и вычитание в пределах 100 и задачи на 2-3 действия" :)
Viktoria

Viktoria

Имя: Viktoria
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1785
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 18.12.2022
Город: Николаев
Район: Центральный
Viktoria
VIP пользователь
   23 июля 2013
Проверила сына (рукой достать до уха), так он не прям так свободно достает((( и не маленького он роста (130см), и почти 7 лет ему, так что ж теперь отменить поход в школу????)))
Относительно возраста - отдаю почти в семь (будет 6 октября), хотела отдавать в прошлом году, но забеременела и побоялась, что не смогу нормально подготовить к школе. И ничуть не пожалела, за последний год сын как-то резко повзрослел и поумнел) 

 А о том, кто должен готовить ребенка к школе - мне кажется, что давно уже это задача родителей, мне кажется, что в саду нас ничему не научили(((( а вот Малышок, дополнительные занятия с учителем и мои приставания с "почитать" принесли весьма хорошие результаты)

Буквально за пару месяцев ежедневного чтения довели технику чтения до 60 слов.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:46)

Дурдом какой-то! Прямо страшно вообще ребенка в школу отдавать! Зачем у наших детей отбирают детство?!!! 

Дивно, а чому нічим не займання-ви вважаєте гарним дитинством, а цікаві зайняття-чимось страшним/26


 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 13:11)
 В этой теме пасутся мамы совсем другого типа :) Обычно вопрос стоит так - во сколько отдать, чтобы не переподготовить? )))
 



Я іншого типу. Я не можу займатися із старшим. Я далеко не педагог, мені це задоволення не доставляє, ну і дитині відповідно. Досі до 10 не рахує, про букви навіть не згадую(. Так, про те, як працює тролейбус чи чим осінь від весни відрізняється розказую, не більше

Дівчата, а достатньо за рік до школи на підготовчі курси походити, чи вже все, ми запізнилися?
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:28)
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:02)
Дурдом, а для чого тоді початкова школа? Якщо все одно батьки самостійно з дітьми займатися мусять. Чи у нас вже в садочку діти повинні читати, писати, рахувати? Скоро з пелюшок вже будуть такі вимоги, якщо ця тенденція зберігатиметься. /t2609  І в школу років з чотирьох, і в першому класі браво логарифмічні рівняння розв'язувати. І при цьому більшість дітей школу закінчують з фактично пустою головою. Дивина, та й годі!
 


Я пишу о том, что реально сейчас в программе... у нас в ТПО по письму 1-я страничка рисунок, потом 3 разворота крючки, на 4-ом слова, на 5-ом уже предложения. Как думаешь, так можно поставить руку к письму??? Раньше мы год крючки писали, и тока в мае начинались слова и предложения. Сейчас же к ноябрю уже списывание должно быть. Тоже самое с математикой, чтением. А по факту имеем при норме 15 слов в минуту в январе, у половины класса от 3 до 10 слов в минуту. К концу года ситуация не лучше, если не хуже. В математике сложение и вычитание в пределах 100, задачи на 2-3 действия, а многие + и - не освоили в пределах 10, могут они с этим справиться?

Я не говорю, что это правильно, я лишь пишу о том, что такова реальность теперешняя, и к ней надо быть готовым. С прошлого года новая программа, и она просто "зашибись" для тех, кто не готов.

Та я зрозуміла, сама в шоці від цьогорічних програм. Я не розумію, це так наївно вважається, що всі діти за 2 тижні письмо та читання освоять? Чи вже у садочку їх планується вчити наперед, підготовка до школи у вигляді по суті першого класу нормальної школи? Я завжди вважала, що загальна система освіта на те і загальна, що незалежно від рівня освіти батьків та їх матеріального стану дитину навчають від і до, без необхідності додаткових занять. Я така наївна, чи щось змінилося? То навіщо тоді та школа потрібна, якщо все одно батьки з дитиною самі мусять вивчати письмо, читання, математику? А потім, мабуть, і фізику з біологією та англійським? То зразу ставити дитину на індивідуальне навчання, хоч на шкільній формі та поборах зекономити можна буде. Заодно і питання не стоятиме, у якому віці віддавати до школи - бо відповідь, ні в якому.  /ca3
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Тая

Тая

Имя: Таисия
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 588
Регистрация: 13.01.2010
Заходил(а): 26.07.2017
Город: Николаев
Район: Корабельный - Широкая Балка
Тая
Активный пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:56)
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:46)

Дурдом какой-то! Прямо страшно вообще ребенка в школу отдавать! Зачем у наших детей отбирают детство?!!! 

Дивно, а чому нічим не займання-ви вважаєте гарним дитинством, а цікаві зайняття-чимось страшним/26


 
 


"Цікаві заняття?" Вы о чем? О школьной зубрежке? О сложении-вычитании? Да, это вещи нужные, но отнюдь не "интересные". А при такой нагрузке, как сейчас для первоклашек придумали половина детей уже к 4-му классу теряет зрение. Вторая половина - скалиозники. По-моему, игры на свежем воздухе, танцы, занятия спортом гораздо полезнее. И чем позже отнять такую возможность "нічим не займання", тем счастливее будет детство.
 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:47)
Проверила сына (рукой достать до уха), так он не прям так свободно достает((( и не маленького он роста (130см), и почти 7 лет ему, так что ж теперь отменить поход в школу????)))

Так немає вимоги, щоб вільно доставав. Аби хоч кінчиками пальців доторкнувся до верхнього краю вуха, цього достатньо.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 15:15)
 
"Цікаві заняття?" Вы о чем? О школьной зубрежке? О сложении-вычитании? Да, это вещи нужные, но отнюдь не "интересные"
 

Мені приклади та задачі були дуже цікаві. У бібліотеку ходила як на свято, дуже чекала, коли вже до іншої зали можна буде ходити, бо там тільки від 3 класу книжки видавали.




 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:56)
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:46)

Дурдом какой-то! Прямо страшно вообще ребенка в школу отдавать! Зачем у наших детей отбирают детство?!!! 

Дивно, а чому нічим не займання-ви вважаєте гарним дитинством, а цікаві зайняття-чимось страшним/26

Чому це "нічим не займання"? Є масса занять, про які багато хто забуває у гонитві за інтелектуальними досягненнями. І які є набагато важливішими для розвитку маленької дитини, ніж та математика та читання. Це малювання, ліплення, танці, всі фізичні рухи, ігри, пізнання світу як такого (наша планета і т.д.), і ще багато чого.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 15:15)
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:56)
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 14:46)

Дурдом какой-то! Прямо страшно вообще ребенка в школу отдавать! Зачем у наших детей отбирают детство?!!! 

Дивно, а чому нічим не займання-ви вважаєте гарним дитинством, а цікаві зайняття-чимось страшним/26


 
 


"Цікаві заняття?" Вы о чем? О школьной зубрежке? О сложении-вычитании? Да, это вещи нужные, но отнюдь не "интересные". А при такой нагрузке, как сейчас для первоклашек придумали половина детей уже к 4-му классу теряет зрение. Вторая половина - скалиозники. По-моему, игры на свежем воздухе, танцы, занятия спортом гораздо полезнее. И чем позже отнять такую возможность "нічим не займання", тем счастливее будет детство.
 
 




а в мене малий полюбляє рахувати і читати, цілеспрямованно ніколи з ним не займалися, букви вивчили у маршрутках))) цифри у ліфті, і зараз він сам просе повирішувати з ним, діти різні і декому не цікаво а декому цікаво.
Девонька-Трунь

Девонька-Трунь

Имя: Елена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1579
Регистрация: 02.04.2012
Заходил(а): 01.11.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный - Октябрьское
Девонька-Трунь
VIP пользователь
   23 июля 2013
Я водила дочку в бесплатную подготовишку в школе, ну и в саду они что-то там учили, делали задания дома иногда, по каким-то тетрадям садиковским. Я считаю что этого для обычной школы должно быть достаточно.
Моя читала вообще ужасно в первом классе, ну не любит она этого, ну что я поделаю, заставляла иногда, но толку особого не было. Если ребенок пошел в школу с 6-ти лет и ему сложно в первом классе, то не стоит сразу пугаться. Моя пошла с 6-ти, но интерес к школе появился во втором классе, в третьем уже и азарт прибавился и учится относительно не плохо. Посмотрим как будет в 4-ом.
Я не усердствую с доп. занятиями, пусть не отличница - главное чтобы в школе было интересно и она умела думать, пусть дольше чем отличники, но ей интересно.
Вера1690

Вера1690

Имя: Віра
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12410
Регистрация: 04.01.2011
Заходил(а): 26.08.2019
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
Вера1690
VIP пользователь
   23 июля 2013
аа..
ну я просто до прикладів, читання, логічних задачок  відношуся так само, як і до малювання, 
дружина олігарха

Я люблю свою Родину как дурак
"Ще не вмерла" пою поднимая флаг


Слава Україні!
tasha_84

tasha_84

Имя: tasha_84
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2512
Регистрация: 08.11.2009
Заходил(а): 08.02.2016
Город: Николаев
Район: Центральный - Соляные
tasha_84
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 15:27)
аа..
ну я просто до прикладів, читання, логічних задачок  відношуся так само, як і до малювання, 
 



будемо у друге навчатись а потім й у третє(бо діточок 2є), до нас приходе старший син чоловіка 12років, кмітливий хлопчина пішов у школу у 6 років(ледь виповнилось) навчається погано(( як поясниш, вимусиш дослухатись а не крутитись - усе схоплює, а як ні то наче зі стелею розмовляла .. це я до чого - у першому класі він був не готовий психологічно і фізично сидіти і слухати а тепер отака поведінка стала нормою.
 
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 15:22)
Чому це "нічим не займання"? Є масса занять, про які багато хто забуває у гонитві за інтелектуальними досягненнями. І які є набагато важливішими для розвитку маленької дитини, ніж та математика та читання. Це малювання, ліплення, танці, всі фізичні рухи, ігри, пізнання світу як такого (наша планета і т.д.), і ще багато чого.
 

В хорошей подготовишке почти все это есть. Ну кроме физ нагрузки - тут уже на усмотрение родителей. А вот лепка, танцы-песни, рисование, поделки разные, изучение мира вокруг - все это было в достаточных объемах. У меня обе бежали туда вприпрыжку... Там все давалось в играх, пазлах, картинках, задачках и ребусах, кроссвордах, все время новое, разнообразное, тут за мной ребенок бегал "Мама!!! ну давай еще пару листиков заданий выполним".
Сейчас пойдем в 58 на подготовишьку, посмотрим как там будет.

 
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 15:27)
аа..
ну я просто до прикладів, читання, логічних задачок  відношуся так само, як і до малювання, 
 

Ох, а я наоборот, примеры-задачки с ребенком делать люблю. А рисование и всякое детское творчество  типа аппликаций и лепки ненавижу. То есть дети с творчеством отдельно, я - отдельно. Благо, в саду этому много внимания уделяют.

р
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 15:34)
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 15:22)
Чому це "нічим не займання"? Є масса занять, про які багато хто забуває у гонитві за інтелектуальними досягненнями. І які є набагато важливішими для розвитку маленької дитини, ніж та математика та читання. Це малювання, ліплення, танці, всі фізичні рухи, ігри, пізнання світу як такого (наша планета і т.д.), і ще багато чого.
 

В хорошей подготовишке почти все это есть. Ну кроме физ нагрузки - тут уже на усмотрение родителей. А вот лепка, танцы-песни, рисование, поделки разные, изучение мира вокруг - все это было в достаточных объемах. У меня обе бежали туда вприпрыжку... Там все давалось в играх, пазлах, картинках, задачках и ребусах, кроссвордах, все время новое, разнообразное, тут за мной ребенок бегал "Мама!!! ну давай еще пару листиков заданий выполним".
Сейчас пойдем в 58 на подготовишьку, посмотрим как там будет.
 

Так це по суті дитячий садочок, найстарша група у садочку завжди ж так і називалася - підготовча.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Zemy

Zemy

Имя: Зяма
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 12755
Регистрация: 03.01.2011
Заходил(а): 12.04.2017
Город: Киев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Zemy
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 16:03)
Так це по суті дитячий садочок, найстарша група у садочку завжди ж так і називалася - підготовча.
 

Я не знаю как сейчас в садах, мы ж не ходим. Но раньше в мое время ничего подобного не было, я имею ввиду обучение письму, чтению и арифметике - в садике мы таким не занимались. А вот танцы, песни и лепка - были.
Все-таки, я б не стала ставить знак равенства между подготовишкой и старшей группой сада, одно скорее дополняет другое, чем полностью может заменить.
Здесь был Зяма... А теперь ищите меня здесь https://zemychat.wordpress.com/
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 16:03)
Так це по суті дитячий садочок, найстарша група у садочку завжди ж так і називалася - підготовча.
 


тільки раніше вона була, підготовча-то, з 6 до 7. А тепер тільки старша 5-6. + підготовка у школі до вступу. Навантаження посилюється, ККД низький
 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 16:14)
Но раньше в мое время ничего подобного не было, я имею ввиду обучение письму, чтению и арифметике - в садике мы таким не занимались. А вот танцы, песни и лепка - были.

А зараз хіба вже в садочку займаються письмом, читанням і арифметикою? Думаю, що і зараз ні (мамусі дитсадівських діточок, поправте, якщо я не права), в усякому випадку навряд чи масово всюди. А якщо ні, то виходить дуже дивно: в садочку читати не вчать, а в школі дитина через два тижні вже має писати реченнями. Парадокс! Або просто дурість якась у мізках тих, хто такі програми для першого класу складає. Коли та дитина має навчитися? За два тижні у школі? Чи галопом влітку між садком та школою? Чи наперед вчити вдома з мамою по вихідним, коли дитсадка немає? Чи якраз у 6 років з дитсадка виженуть дуже вдало, то рік вдома помаринуватися та вивчитись читати, щоб у 7 років до школи піти? Ну от як собі уявляють весь цей процес наші великі діячі від освіти?
Ну допустімо, моя дочка вже в 5 років читала прекрасно, а чиєсь дитятко в 3 роки на скрипці грає, а в 6 логарифми розв'язує, але ж ми говоримо про масову освіту. Тож треба орієнтуватися на те, щоб кожній звичайній дитині вона була доступна. І та ж моя дочка писати вчилася якраз у школі в першому класі, на рівні з усіма, починаючи з гачечків та кружечків. А зараз що, їй би світила корекційна школа, бо вона не вміє писати у першому класі? /509644de2e60712c2d66077359a62725
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   23 июля 2013
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 16:18)
Цитата: Ссылка (23 Июль 2013 16:03)
Так це по суті дитячий садочок, найстарша група у садочку завжди ж так і називалася - підготовча.
 


тільки раніше вона була, підготовча-то, з 6 до 7. А тепер тільки старша 5-6. + підготовка у школі до вступу. Навантаження посилюється, ККД низький
 
 

Щось я взагалі в ступорі... Ви хочете сказати, що цю підготовчу групу по суті прибрали, при цьому діти йдуть в школу з 6 (а не 7, як раніше), при цьому програма першого класу в школі зараз така, як раніше була приблизно у другому? Це що виходить, кудись "покращили" повноцінні два роки нормального, поступового розвитку дитини? /wacko  По суті виходить, дитина з 5 років повинна якимось неймовірним чином "стрибнути" зразу на 8 років??

Яке там ККД, тут хоча б дитині від такого стресу нормальною залишитися, а не постійним клієнтом невропатолога стати...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum