• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

Вагітна у 16

Zemy   
VIP пользователь   
16 октября 2012 38727 390
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 16:43
что значит "перестаралась"?

19 это так поздно?? или есть какая то точная граница по возрасту?

(возвращаемся к теме "все мои подружки уже все с мальчиками спят... а я..)

тоже об этом подумала :)
Alena_syper

Alena_syper

Имя: Alena_syper
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3072
Регистрация: 03.12.2009
Заходил(а): 21.05.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0955588896
Alena_syper
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 16:43
что значит "перестаралась"?

19 это так поздно?? или есть какая то точная граница по возрасту?

(возвращаемся к теме "все мои подружки уже все с мальчиками спят... а я..)

Ну "перестаралась," имела в виду что помогло))) Я просто не думала про секс! Ну и конечно в 19 уже пошел принцып - все подружки... а я... Но я считаю , что это нормальный возраст для половой жизни. По этому и благодарю маму)))
я фотограф http://vk.com/club30294247
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 октября 2012
А также я на 100 % против запугивания.

Считаю, что основное, что должно присутствовать в отношении с детьми – это доверие. 


Пример: хоть я никогда не курила и не курю, но я всегда с полным непониманием смотрела на девочек, которые курили и прятались за гаражами (чтобы никто не увидел.. чтоб родители не узнали), так как считала, что если бы я курила, то никогда б не пряталась, так как это моё осознанное решение и желание!
mamzelka

mamzelka

Имя: Татьяна
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 683
Регистрация: 18.11.2009
Заходил(а): 10.09.2018
Город: Николаев
Район: Корабельный
Телефон: 0933460662
mamzelka
Активный пользователь
   18 октября 2012
Времени перечитывать всю тему нет - могу повторяться. Мне кажется, что причина по которой девочки бросаются во взрослую любовь - это недолюбленность. Недоцелованность, недообнятость. Может если бы мама лишний раз обняла, поцеловала доцю, посидела и поболтала бы с ней вечером перед сном, папа лишний раз напомнил бы какая у них доця красавица и не появилась бы мысль у несовершеннолетней девочки зажиматься по темным углам, целоваться в вонючих подъездах. 
Alena_syper

Alena_syper

Имя: Alena_syper
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3072
Регистрация: 03.12.2009
Заходил(а): 21.05.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0955588896
Alena_syper
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 mamzelka 18 октября 2012, 16:52
Времени перечитывать всю тему нет - могу повторяться. Мне кажется, что причина по которой девочки бросаются во взрослую любовь - это недолюбленность. Недоцелованность, недообнятость. Может если бы мама лишний раз обняла, поцеловала доцю, посидела и поболтала бы с ней вечером перед сном, папа лишний раз напомнил бы какая у них доця красавица и не появилась бы мысль у несовершеннолетней девочки зажиматься по темным углам, целоваться в вонючих подъездах. 
100%
я фотограф http://vk.com/club30294247
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 октября 2012
Я согласна с mamzelka (вспомнить Оксану Макар)

Но то, что общий возраст вступления в половую связь (в общей массе) сейчас снижается, это факт
Alena_syper

Alena_syper

Имя: Alena_syper
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3072
Регистрация: 03.12.2009
Заходил(а): 21.05.2018
Город: Николаев
Район: Заводской
Телефон: 0955588896
Alena_syper
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 16:49
А также я на 100 % против запугивания.

Считаю, что основное, что должно присутствовать в отношении с детьми – это доверие. 


Пример: хоть я никогда не курила и не курю, но я всегда с полным непониманием смотрела на девочек, которые курили и прятались за гаражами (чтобы никто не увидел.. чтоб родители не узнали), так как считала, что если бы я курила, то никогда б не пряталась, так как это моё осознанное решение и желание!
Смотря что вы имеете ввиду запугивание. Может и не в тему, но на некоторых только так и действует!
В моей ситуации запугивание - это реальный пример! мама говорила - ты хочешь жить так как я, что все в кино, а я под кинотеатром с коляской. Что девочки гуляют - а я пеленки стираю. Мама всегда утверждала что не жалеет , что родила меня так рано,  но что нужно сперва нагуляться, вырости в конце концов, а потом думать про детей)))
я фотограф http://vk.com/club30294247
Ирина

Ирина

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6524
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 21.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0987996800
Ирина
VIP пользователь
   18 октября 2012

Вы не забывайте что в 15-16 лет гормоны бушуют, а тут он единственный и это точно на всю жизнь. 

Ну по крайней мере я именно так и думала, вот он мой ПРИНЦ, на всю жизнь, но встречалась с ним целый год без секса. Но опять же не у всех так. 

Еще момент - половина девушек боится что парень ее бросит без секса, и хоть мама говорит другое, но любовь заставляет себя вести иначе.


Смотрю на мою крестницу ей 14 лет и на ее одноклассниц - очень разные детки в 14 лет сейчас.

Ирина

Ирина

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6524
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 21.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0987996800
Ирина
VIP пользователь
   18 октября 2012

Мне вот непонятно одно, мама знала что дочь ведет половую жизнь, почему не повлияла , хотя бы в плане предохранения 

Раньше в советское время эта тема была табу в семьях - типа выйдешь замуж узнаешь


jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
mamzelka, +1000000000
Тільки я б сказала, що тато хай теж обіймає та цьомає дочку, а не тільки словами обмежується.
Мої дівчата так взагалі інколи так з двох сторін татуся обліплять, йому по зросту зараз якраз десь під пахвами потрапляють, він їх так притисне до себе, як наче захищаючи, - я аж млію. І коли дівчата десь відчувають оту ніжність від представника чоловічої статі, хай навіть просто батьківську, але відчують тонко на високому рівні, то невже їм насправді захочеться примітивного сексу нашвидкуруч десь у вонючому під'їзді?
А від недолюбленості, дійсно, кинешься у обіймі першого ліпшого, хто пальчиком помане.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alex@1

alex@1

Имя: Александра
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 659
Регистрация: 25.05.2010
Заходил(а): 06.11.2015
Город: Николаев
Район: Заводской
alex@1
Активный пользователь
   18 октября 2012
Посмотрела передачу... Я в ужасе Я знала, что есть не очень благополучные семьи ( в плане морали, воспитанности,  уважения) но тут вообще катастрофа. Я не могу поверить, что это не наиграно... Дочки ТАК могут разговаривать со своими родителями? А родители ...В одном выпуске мама одной девочки сама приносила ей сигареты в больницу, когда та находилась на сохранении... И все время курила вместе с ней, и не разу даже не сказала, что может не надо вредить малышу? Короче, нет слов. Мне так жаль тех родившихся деток беззащитных...
У меня отвращение.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 октября 2012
Я мабуть щось взагалі не розумію, але навіщо з однокласницями обговорювати питання своєї цнотливості. 
Мені ніхто нічого такого не казав, бо я такими подробицями щодо себе ні з ким не ділилась. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
mamatanya

mamatanya

Имя: mamatanya
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 8122
Регистрация: 17.04.2010
Заходил(а): 15.06.2019
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 063 491 2019
mamatanya
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 alisa 18 октября 2012, 18:05
Я мабуть щось взагалі не розумію, але навіщо з однокласницями обговорювати питання своєї цнотливості. 
Мені ніхто нічого такого не казав, бо я такими подробицями щодо себе ні з ким не ділилась. 

а я вже думала, що одна така не розумію, навіщо розповідати такі подробиці майже стороннім людям. в мене була близька подруга, з якою ми могли побалакати на ці теми, але то зовсім інше, там ніякого тиску бути не могло.

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 alisa 18 октября 2012, 18:05
Я мабуть щось взагалі не розумію, але навіщо з однокласницями обговорювати питання своєї цнотливості. 
Мені ніхто нічого такого не казав, бо я такими подробицями щодо себе ні з ким не ділилась. 
Ви не повірите - але нинішні дівчата запросто можуть це обговорювати одне з одною.   Не те щоб усі, але багато хто. У мене інколи волосся дибки стає, коли я взнаю щось таке новеньке про нинішнє покоління. Щодо куріння відкрито на очах навіть у вчителів чи там розмови матом (причому дівчата, а не хлопці) я вже перестала дивуватися. Лише тримаю нашу планку цінностей та так саме вчу своїх дівчат. І я не думаю, що наша школа в цих питаннях сильно відрізняється від інших шкіл. Таке суспільство.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 октября 2012
да я тоже ничего не оговаривала (кстати даже с близкой подругой..)
но это не значит, что такого нет...

начинается это ненавязчиво еще с первого класса: у нас одни мальчишки пожурили мальчика за то, что у него красные ножницы (они ведь - девичьи)..
а также за то, что некоторые еще носят колготки (это ж для малышей)

в старшем классе посмеялись над девочкой, за то, что она даже не попробовала покурить... а также не спит с мальчиками (никто с ней встречаться не будет) .. так что..


onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Китиха 18 октября 2012, 14:53

"onp2008

щодо відповідальності чоловіка - навіть якщо чоловік не хоче майбутню дитину, яку жінка вирішила народжувати, він  ПОВИНЕН брати на себе відповідальність, признавати батьківство і матеріально допомагати (про офіційне одруження не йдеться)"

Мені не подобається такий підхід. Тобто у чоловіків в народженні дітей самі обов"язки і ніяких прав? Наприклад, він хоче дитину, вона не хоче, тому він покірно має прийняти аборт.

З тільки лише "ти повинен" можна людину до сказу довести. А може звернутися до права любити і бути любимим батьком? На самих обов"язках нормальні взаємини не побудуєш. І починати розмову з майбутнім батьком з "ти повинен" дуже не рекомендую, неефективно.

якщо чоловік  хоче дитину, а жінка ні, то, на мою думку, він повинен ДОВЕСТИ їй, що він буде надійною опорою і їй, і дитині і зможе підтримати матеріально і морально

а взагалі,  не часто зустрічаються такі ситуації, коли жінка, відчуваючи турботу і любов чоловіка, не хоче від нього народжувати

jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 mamatanya 18 октября 2012, 18:16

а я вже думала, що одна така не розумію, навіщо розповідати такі подробиці майже стороннім людям. в мене була близька подруга, з якою ми могли побалакати на ці теми, але то зовсім інше, там ніякого тиску бути не могло.

А я і з подругами не могла такі питання обговорювати. Хіба що з сестрою могли буквально краєм у розмові торкнутися деяких фактів, але без подробиць.

Але Ви дивіться так - що факт відмови розповідати теж є приводом до глузування. Тобто справа не в тому, розповідаєш чи ні, є дівою чи вже ні, справа якраз у тому, ти себе цінуєш сам особисто чи шукаєш підтвердження у своїх однокласників чи інших приятелів? Гонишся за модою чи є сам законодателем тої моди? Треба вчитися бути собою, а не елементом стада. Бо якщо ти є елементом стада, то так і будеш все життя жити чужою оцінкою, лише привід буде змінюватися. Раніше он з очкариків глузували, а зараз це модно. Ще якийсь час були модні широкі штани, а зараз вузькі (моїй молодшій ми купили одні із шкільних штанів саме широкі, вона в них виглядає дуже елегантно, але ж мода! І було кілька тижнів спроб глузувати над нею однокласників. Навіть трохи подіяло, рівно до тих пір, поки я не примусила дочку стати перед дзеркалом, повністю відкинути всі ці навіювання, та об'єктивно на себе подивитися, хай навіть критично. Зі смаком у дочки все в порядку, так що проблему вирішено. Ще й прекрасний урок пройшов між іншим, щодо впливу оточення. Зараз ходить у широких штанях гордо, і дуже собою задоволена. І підсміюється про себе над тими дівчатами, які ходять у модних зараз штанцятах "троє накакали, один носить").
Коли я була старшою школяркою, у нас пошепки передавали одне одному під таким величезним секретом, що начебто якась там десятикласниця у якійсь там школі вже спить із хлопцями, уявляєте!! І це передавалось саме отак шоковано, з осудом, - не дорослі, а самі діти. А зараз, виходить, все навпаки, тобто всього лише мода, тимчасове віяння, і не більше того.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 октября 2012
jozh, мы сейчас не о себе говорим.. а именно о современном обществе (оно уже далеко не такое, как было у нас)

мы с подругой в 15-16 лет стеснялись с мальчишками в бутылочку поиграть.. не говоря о чем то большем

Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 октября 2012
"Коли я була старшою школяркою, у нас пошепки передавали одне одному під таким величезним секретом, що начебто якась там десятикласниця у якійсь там школі вже спить із хлопцями, уявляєте!! І це передавалось саме отак шоковано, з осудом, - не дорослі, а самі діти. А зараз, виходить, все навпаки, тобто всього лише мода, тимчасове віяння, і не більше того."

вот именно.. раньше это было событием века. А сейчас - обычная вещь.

п.с. но и модой я это не назову. А просто подением принципов и морали.
Почему допустим на кавказе это не вошло в моду?
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 18:38
jozh, мы сейчас не о себе говорим.. а именно о современном обществе (оно уже далеко не такое, как было у нас)

мы с подругой в 15-16 лет стеснялись с мальчишками в бутылочку поиграть.. не говоря о чем то большем

Я все-таки твердо впевнена, що є речі, які не залежать від часу. Вічні цінності.
До того ж, як би там не було, але я хочу виховувати своїх дітей у відповідності до свого світогляду, а не пливти за течією нинішнього суспільства. Варіант дозволяти дітям курити, ранній секс тощо тільки тому, що "зараз всі так роблять", для мене неприйнятний.

>п.с. но и модой я это не назову. А просто подением принципов и морали.

Ну це вже питання термінів. Хай буде падіння моралі, суть від того не змінюється.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Просматривают эту тему:

Forum