• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

Вагітна у 16

Zemy   
VIP пользователь   
16 октября 2012 38737 390
Ирина

Ирина

Имя: Ирина
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6524
Регистрация: 08.01.2011
Заходил(а): 21.02.2018
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Телефон: 0987996800
Ирина
VIP пользователь
   18 октября 2012
Но на самом деле мне очень-очень страшно растить дочерей, вот честно, я не уверена что я смогу их правильно настроить и воспитать, потому как знаю прмеры из жизни очень разные. 
PANY

PANY

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6159
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 19.06.2019
Город: Николаев
Район: Заводской - Лески
Телефон: 0992045571
PANY
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Ирина 18 октября 2012, 11:14
Но на самом деле мне очень-очень страшно растить дочерей, вот честно, я не уверена что я смогу их правильно настроить и воспитать, потому как знаю прмеры из жизни очень разные. 
Ира, я тебе больше скажу мне и дочерей страшно растить, и сына тоже очень страшно. И чем он старше становится, тем страшнее. 
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Ирина 18 октября 2012, 11:12

У всех современных мам мальчиков психология - -А у меня же мальчик волноваться не стоит, пусть мамы девочек думают.  

Не дадут соврать мне Аннушка и Катя-фри-кет, только на последней встрече это обсуждали. 

Во всех этих передачах, красной нитью прослеживается одно - полная безответственность мальчиков.  Все как один говорят - ну буду помогать деньгами, их мамы тоже полностью поддерживают сыновей. А голова болит  пусть у мамы девочки и ее дочки. 


Не обобщайте, пожалуйста.
Все, чему родители могут обучить мальчика в свете темы (и не только мальчика, то же самое, в такой же степени будет касаться и девочки), это ответственности за поступки и о необходимости предохранения, а также "умеренного употребления алкогольных напитков".
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Ирина 18 октября 2012, 11:14
Но на самом деле мне очень-очень страшно растить дочерей, вот честно, я не уверена что я смогу их правильно настроить и воспитать, потому как знаю прмеры из жизни очень разные. 
А що ми ще можемо зробити, крім виховувати власних дочок з надією, що та ймовірність помилки пройде мимо? Ото лише знижуємо цю ймовірність, а там життя покаже... У моїх дівчат саме той вік і починається, якраз старшій ті самі 13 років. Наче й розуміють все, бо ми й пояснювали вже детально, і розтлумачували, і стараємося бути в курсі їх справ, але ж оточення таке, що хтозна... Якщо у більшості ровесниць, як вище писали, бути дівою у 13-14 років вважається приводом для глузування, то про що ми говоримо??? Можуть розуміти-розуміти, але ж у підлітків дуже велику роль грає схвалення референтної групи, тож ніякої гарантії, що вистачить сили волі протистояти тиску оточення. Так і живемо...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   18 октября 2012
сразу вспоминается фраза "берегите мамы дочек - у меня растет сыночек". и применять ее только к настоящему времени лично я не могу, мне 30 лет но еще со времен юности мне моя мама и бабушка твердили о том, что ребенок  это скорее женская "проблема"...да и в мое время были матери -одиночки  и матери -несовершеннолетние.просто их было меньше и это не так мусировалось средствами массовой информации...но это было, есть и будет....к сожалению...понять боль матери может только мать у которой есть дочь...я каждый раз себе говорю -не смотри передачу, но смотрю, потому что хочу понять где родители совершили ошибку , что бы не повторить этого...   
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 октября 2012
Да, мы действительно недавно поднимали эту тему.

И был такой вопрос к мамам мальчиков: а что бы вы сделали, если к вам пришел сын и сказал, что девочка, с которой он недавно познакомился - беременна. О любви речи нет (с двух сторон).

что делать?


п.с. передачу не смотрела..
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 11:40
Да, мы действительно недавно поднимали эту тему.

И был такой вопрос к мамам мальчиков: а что бы вы сделали, если к вам пришел сын и сказал, что девочка, с которой он недавно познакомился - беременна. О любви речи нет (с двух сторон).

что делать?


п.с. передачу не смотрела..
нести ответственность однозначно. поздно пить боржоми как говорится.... все зависит от возраста "мальчика"-если уже более-менее самостоятельный-значит материально будет помогать сам, а если еще сам дите-придется родителям (т е нам, надеюсь конечно , что этого не случится)
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 11:40
Да, мы действительно недавно поднимали эту тему.

И был такой вопрос к мамам мальчиков: а что бы вы сделали, если к вам пришел сын и сказал, что девочка, с которой он недавно познакомился - беременна. О любви речи нет (с двух сторон).

что делать?


п.с. передачу не смотрела..
Собрала бы обе стороны, включая обоих накосячивших младших, и родителей, и стали бы обсуждать, что делать.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 октября 2012
т.е.материальная поддержка, так?
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 11:49
т.е.материальная поддержка, так?
Да, по совести, так должно быть. В случае, если решают оставить ребенка.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 11:49
т.е.материальная поддержка, так?
однозначно.
и участие в жизни ребенка обязательно
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 11:40
Да, мы действительно недавно поднимали эту тему.

И был такой вопрос к мамам мальчиков: а что бы вы сделали, если к вам пришел сын и сказал, что девочка, с которой он недавно познакомился - беременна. О любви речи нет (с двух сторон).

что делать?


п.с. передачу не смотрела..
А хіба тут можуть бути варіанти?
Якщо про любов мова не йде, то й бази для створення сім'ї немає, так що сенсу одружуватися теж немає. Але обов'язок батька дбати про свою дитину ніхто не відміняв, і не має значення, планував він ту дитину чи навіть гадки не мав, що від "цього" діти бувають. Так що вперед відповідати за свої вчинки, як мінімум на рівні матеріальної допомоги, хоча це дійсно мінімум. Яку-не-яку роль батька теж бажано б виконувати.
Ну а якщо той батько і сам ще дитина, що знову ж таки очевидно, що за його вчинки зараз несуть відповідальність і його батьки, і повинні самі прийняти участь у виправленні його помилок.
Чесно кажучи, навіть не знаю, що тут ще можна обговорювати.
Хіба що моральне обличчя батьків хлопця, які плювати хотіли і на вагітну дівчину, і на все решта, аби лише свого коханого синочка вигородити... Ну та знову ж таки, що тут обговорювати, і так все ясно з тією мораллю...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Нява Малика 18 октября 2012, 11:50
Да, по совести, так должно быть. В случае, если решают оставить ребенка.
Що значит "решают"???
Це строго рішення лише самої юної мами, а ніхто інший не має жодного права навіть натякати на позбавлення від дитини. Більше того, якщо хоч крапля совісті є, мусять вговорити дівчину залишити дитину, якщо перший порив у неї таки зробити аборт. Бо зараз це буде такий порив чисто по малолітній дурості та від страху, а потім ой як аукнеться той перший аборт, та ще й у підлітковому віці... Це я ще не кажу про ненароджену дитинку, яка взагалі ні в чому не винна...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 jozh 18 октября 2012, 11:56
Що значит "решают"???
Це строго рішення лише самої юної мами, а ніхто інший не має жодного права навіть натякати на позбавлення від дитини. Більше того, якщо хоч крапля совісті є, мусять вговорити дівчину залишити дитину, якщо перший порив у неї таки зробити аборт. Бо зараз це буде такий порив чисто по малолітній дурості та від страху, а потім ой як аукнеться той перший аборт, та ще й у підлітковому віці... Це я ще не кажу про ненароджену дитинку, яка взагалі ні в чому не винна...
Это решение совместное молодых. Можно приводить доводы, можно поддерживать, можно объяснять последствие. Но решение окончательное должна принять девушка совместно со своим молодым человеком. Чтобы потом не говорилось, "А вы меня уговорили, а вот вы настояли и т.д.  и т.п.
Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
Мурена

Мурена

Имя: Мурена
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 1926
Регистрация: 18.01.2010
Заходил(а): 18.05.2013
Город: Николаев
Мурена
VIP пользователь
   18 октября 2012
Мне кстати вспомнилось в тему.., месяц назад смотрела российскую битву экстрасенсов. там показывали девочку, которая забеременела в 11лет, хлопец был совершеннолетний. она родила, ей где то 18сейчас, дочке около 6. они до сих пор с парнем этим вместе, расписались. сейчас она второй раз беременна. так что и так бывает
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 11:40
Да, мы действительно недавно поднимали эту тему.

И был такой вопрос к мамам мальчиков: а что бы вы сделали, если к вам пришел сын и сказал, что девочка, с которой он недавно познакомился - беременна. О любви речи нет (с двух сторон).

что делать?


п.с. передачу не смотрела..
Я теж передачу не дивилася.

Але по темі
Багато років тому я завагатніла (дуже пристойна сім"я), коли мені і майбутньому чоловікові ще не було 17ти. І це ще був Радянський Союз, коли на такі випадки дивилися більш жорстко. Питання про аборт чи не женитися не стояло. Поженилися, народили сина, який вже виріс. Через багато років розлучилися, але не з причини раннього шлюбу як пророчили оточуючі. Тоді ця ситуація, звичайно, приголомшила не тільки нас, але ще більше батьків. Ми дійсно були молоді-зелені-закохані та сповнені ентузіазму. І тепер, оглядаючись, я розумію, що все в мене було добре і я рада, що сталося так як сталося. Але, і до другої дитини і вже в порівнянні з другою дитиною, я бачу купу мінусів, я розумію, що мені просто пощастило, я вийшла заміж за коханням і за нормального чоловіка, якого я поважаю дотепер. Тому нікому не раджу вагітніти раніше 20ти.

Далі. З сином в мене такої ситуації, на щастя, не трапилось. Але коли він почав зустрічатися з дівчатами, я обговорювала питання контрацепції. І з точки зору захворювань теж. Лякала так би мовити. І казала - завагітніє дівчина - будеш одружуватись. Але насправді я не настільки категорично налаштована. Якби він сказав в такій ситуації, що то був дворазовий секс, і вони терпіти не можуть одне одного, я б не наполягалала б, бо все одно з цього нічого хорошого не вийшло б. Залишалось лише підтримувати нормальні стосунки, допомагати матеріально та фізично.
Тепер, вже маючи дочку, я розумію, що так вже природою закладено, що це таки жіночі проблеми, якщо самець збіжить. Проблема навчити вибрати спочатку достойного, а вже потім з ним вкладатися.

А щодо законів природи, то жінка може зробити аборт, не питаючи чоловіка, який мріє про дитину. Такі випадки бувають нерідко. А чоловік не хоче, жінка народжує на свій розсуд, то чому вона вимагає відповідальності? Але це вже інша, філософська тема про дорослих жінок, а не про недосвідчених дівчат.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Нява Малика 18 октября 2012, 11:59
Это решение совместное молодых. Можно приводить доводы, можно поддерживать, можно объяснять последствие. Но решение окончательное должна принять девушка совместно со своим молодым человеком. Чтобы потом не говорилось, "А вы меня уговорили, а вот вы настояли и т.д.  и т.п.
Ніяких "сумісно". Так як наслідки як народження дитини, так і аборту - дуже серйозні для жінки, і практично ніякі для чоловіка, то це рішення має бути строго жінки. А чоловік мусить прийняти рішення жінки, яким би воно не було. І муситиме турбуватися дитину, навіть якщо він був категорично проти її народження. Всі його белькотання про хотів-не хотів закінчилися тоді, коли він зайнявся з дівчиною сексом.

elena132, щодо "А чоловік не хоче, жінка народжує на свій розсуд, то чому вона вимагає відповідальності?" - саме тому, що чоловік самим фактом заняття з нею сексом вже підписався під тою відповідальністю. Саме тоді він погодився на те, то в нього можуть бути діти, і він готовий нести за них відповідальність. Я не розумію, що це за підхід, коли хтось хоче вже мати дорослі відносини у фізичному плані, але не готовий морально до можливих наслідків. Тільки не треба мені розказувати про контрацепцію, це аж ніяк не гарантія, і аж ніяк не виправдання, мовляв, я тут не хотів, я тут і презервативи у три шари, і взагалі, а воно саме... Чітка строга залежність - маєш секс - маєш ймовірність дитини, а отже, будь готовий нести відповідальність. Це стосується і дівчат, і хлопців.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.

onp2008

Имя: Лариса
Группа: Рукодельница
Сообщений: 3418
Регистрация: 21.02.2011
Заходил(а): 21.08.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0676039018. 0993413207
onp2008
Рукодельница
   18 октября 2012

"А щодо законів природи, то жінка може зробити аборт, не питаючи чоловіка, який мріє про дитину. Такі випадки бувають нерідко. А чоловік не хоче, жінка народжує на свій розсуд, то чому вона вимагає відповідальності? Але це вже інша, філософська тема про дорослих жінок, а не про недосвідчених дівчат."


моя думка: жінка може сама вирішувати народжувати їй чи ні, не питаючи чоловіка, тому, що основний тягар по вихованню дитини завжди лягає на її плечі, у кращому разі чоловік буде забеспечувати її з дитиною матеріально, ала при цьому часто часу на саму дитину у чоловіка не буде вистачати;

щодо відповідальності чоловіка - навіть якщо чоловік не хоче майбутню дитину, яку жінка вирішила народжувати, він  ПОВИНЕН брати на себе відповідальність, признавати батьківство і матеріально допомагати (про офіційне одруження не йдеться)

Евгеша

Евгеша

Имя: Евгеша
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 896
Регистрация: 18.02.2010
Заходил(а): 23.12.2017
Город: Николаев
Район: Ленинский - ЮТЗ
Евгеша
Активный пользователь
   18 октября 2012
читаю посты и думаю...вот мы тут  все женщины , высказываемся по поводу того,  кто кому что должен??? а что думают по этому поводу мужчины и юноши??? каково их мнение по этому вопросу??? они так же как и мы (женщины рожавшие или в будущем родившие) считаем что секс  обязывает их к ответственности???? 
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   18 октября 2012
так уж получилось, что я активно общаюсь в двух сообществах-мамы до 18 и одинокие мамы.
Хочу сказать, что ответственность отцов в любом возрасте оставляет желать лучшего. И самое удивительное-родители этих отцов, новоиспеченные бабушки и дедушки - в большинстве случаев они просто делают вид, что не знают о внуках. не здороваются даже. Потому что в обществе негласно принято-девушка нагуляла,пусть расхлебывает, а парень молодец, пусть гуляет. и он гуляет. потому что даже мама с папой его в этом поддерживают.
Как бы я отреагировала,если бы моя дочь отказалась от ребенка? это была бы трагедия и мне наверное было бы очень тяжело потом общаться со своим ребенком. и общество осуждает мать,которая бросила ребенка. а отца-нет. это в порядке вещей
Просматривают эту тему:

Forum