• (1) Поддержать автора
  • Поделиться

Вагітна у 16

Zemy   
VIP пользователь   
16 октября 2012 38882 390
Китиха

Китиха

Имя: Елена
Группа: Модератор
Сообщений: 9161
Регистрация: 05.01.2011
Заходил(а): 18.04.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Телефон: 0675978483
Китиха
Модератор
   18 октября 2012
>Аннушка
Почему допустим на кавказе это не вошло в моду?


Я, може, помиляюсь, але мені здається, що слов"янські та кавказські жінки пройшли одинаковий по довжині відрізок шляху розкутості жінки. Але кавказські починали з набагато жорсткіших умов.
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Китиха 18 октября 2012, 18:48
>Аннушка
Почему допустим на кавказе это не вошло в моду?


Я, може, помиляюсь, але мені здається, що слов"янські та кавказські жінки пройшли одинаковий по довжині відрізок шляху розкутості жінки. Але кавказські починали з набагато жорсткіших умов.
Можливо, я теж причіплюсь саме до терміну.
Але я б не ставила знак рівності між рівнем розкутості жінки та розбещеністю.
Можна відчувати себе вільною, повністю керувати своїм життям, не мати жодних обмежень для себе самої, але елементарно не мати жодного бажання допускати до свого тіла нікого іншого, крім коханої людини. Просто гидувати цілуватися з п'яними, просто не відчувати потягу до примітивних самців, просто мати ту саму пресловуту високу самооцінку та внутрішню гідність.
Мені здається, це більш розумний шлях, ніж просто залякати/заборонити.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 октября 2012
jozh, я с Вами полностью согласна.

выше я как раз и писала, что в ребенке нужно воспитывать чувство собственного достоинства (+ ответственность за свои поступки).

Мне кажется, других путей почти нет
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Ирина 18 октября 2012, 14:04

Все не успеваю прочитать, младшой 6 сегодня, хорошо хоть не 16  пока что

Но все говорят решать что делать потом. 

Мое мнение именно мальчиков нужно научить ДО. Даже потому что это уголовная ответственность, если девочка несовершеннолетняя. Думаю мамы девочек и так проводят беседы на темы девичья честь и все такое прочее. А мамы мальчиков рассматривают тему в контексте - уже свершилось, что будем делать. 

Іра, знаєш не все одно, чи завагітніє від сина хтось, і що робити в такому випадку теж турбує. І необхідність статевого виховання наочна, що треба думати, а потім діяти, і що не треба пхати своє у будь що, даруйте за грубість. Але, даруйте, ХТО дасть у 11,12,13, 14 років?! Безневинна тихоня? Ага, наче бачу. А ці розповсюджені маразми, що "презерватив - це як нюхати троянду у протигазі", "ти мене принижуєш недовірою, пропонуючи презерватив", "справжній чоловік вміє себе контролювати, йому гумка не потрібна". Я можу ще продовжувати, мені підлітки розповідали, волосся дибки вставало від ступеню тупості постулатів.
Так, приймати участь у фінансах потрібно, у вихованні - дуже бажано, але як ви себе це уявляєте? Тиждень - в одній родині, тиждень - в іншій. Я пригадую тих дівчат, які давали нашим хлопцям ще у школі. Вони буле дуже популярні, але дуже вузькофункціонгальні. І вони це розуміли, і ті хлопці, які до них ходили. Тіх дівок навіть обідати і танцювати не треба було, просто так задля розваги лягали. Але, звісно, якщо щось намотували чи вагітніли, одразу ставали біднесенькими дівчатками, з якими з якогось дива біда сталася.
Дуже шкода дівчат, зрозуміло, що можна нарити купу причин і пояснень їхньої поведінки, але головна - вони обрали тваринний шлях побудови стосунків, просто гра на гормонах. Яке б не було кохання, елементарну інформацію про те, що статевий акт може призвести до вагітності і/чи захворювання, дуже важко не знати.
Зрозуміло, що родичі тих дівчат потім хопаються за голову і інші місця. Але не треба весь світ звинувачувати у тому, що сталося. У хлопців гормональний вибух, вони встромлять у перше, що дасть. У дівчат гормональне дорослішання має м'якший вигляд, вони не відчувають такого ступеню фізичного напруження і потреби у статевих контактах, отже мають змогу думати.
Поки ми з Сашком ці теми ще не обговорювали, у нас наразі актуальне питання, як потрапити на навчання в Хогвардс, отже не до контрацепції поки що :) Але В планах є пояснення, що одного разу цілком достатньо для того, щоб підхопити якусь хворобу чи запліднити дівчину. У дівчат-підлітків ще не налаштована робота статевої системи, отже вагітність може настати в будь-який день циклу, тому єдиний можливий спосіб контрацепцій - механічний бар'єрний - презервативи. Якщо від нього завагітнії хтось незаплановано, відірву йому, все що знайду, бо гнати дівча під ніж неможна,а життя в неї вже піде, не як планувала, а як прийдеться. Планувати вагітність та стверджувати щось про свою відповідальність чоловік може одразу після того, як починає заробляти на цей бенкет, до того - це подарунок батькам.
Але і одружувати дітей, оскільки вони невдало потрахались - це дурість.

Телебачення не дивлюсь, передачу не бачила, тонкощей тих прикладів не знаю, отже роздуми - чисто теоретичні.
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
moonsun, окрім безневинних тихонь (які навряд чи взагалі будуть займатися сексом до повноліття) та розбещених підстилок (яких не шкода), є як мінімум ще одна категорія дівчат: романтичні дурочки. Звісно, в їх випадку потенційними татусями будуть вже не їх ровесники, а якраз дуже навіть повнолітні хлопці, які вже прекрасно розуміють, що роблять. І ось у цьому випадку я якраз можу пожаліти і навіть зрозуміти дівчину, і абсолютно не маю виправдання для хлопця. Якщо у хлопців-підлітків є хоча б така за вуха притягнута відмазка, як гормони за умови відсутності широкого вибору потенційних партнерш, то у 18-20-літніх юнаків навіть такої відмазки немає, якщо вони оте своє встромляють у 13-літніх дівчат.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   18 октября 2012
ну девочки)) вы как бабушки-молодежь развратная стала))
я натыкалась на исследование, которое показало.что средний возраст начала половой жизни одинаковый и в 60-е и в 90-е и сейчас, так что это сказки кота ученого про развратную молодежь.
и про вонючие подъезды. у меня много знакомых девочек. которые лишались девственности и беременели до 18 с любимыми парнями у себя дома со свечами и на белых простынях. все не так однозначно
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Синий бублик, і який середній вік вказують, цікаво?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 jozh 18 октября 2012, 21:20
Синий бублик, і який середній вік вказують, цікаво?
- Чехия - 15 лет
- Германия - 17 лет
- Португалия - 17 лет
- Италия - 16,6 лет
- США - 17 лет
- Украина - 16 лет
- Франция - 16 лет
- Мексика - 16 лет
- Исландия - 15 лет
- Китай - 17 лет
- Британия - 18 лет
- Пакистан - 20 лет
- Африканские страны - от 10 до 20 лет в зависимости от племени
- Россия - 17,2 лет
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 октября 2012
Мунсан, даруйте, але дівчина, погоджуючись на секс в 13 років - робить велику дурість (аморальна, розбещена і так далі), а хлопець, що в 19 років спить із 13-тирічною - чинить кримінальний злочин. 
Перше мале і дурне, а друге ж наче вже доросло до повноліття - повинно відповідати за свої вчинки. Чи я щось не так розумію? 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Аннушка

Аннушка

Имя: Анна
Группа: Администратор
Сообщений: 15378
Регистрация: 20.10.2009
Заходил(а): 06.01.2021
Город: Николаев
Район: Центральный
Аннушка
Администратор
   18 октября 2012
alisa, я думаю Вы сейчас приводите пример с программы?

Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 21:33
alisa, я думаю Вы сейчас приводите пример с программы?

не так много мальчиков в 13 занимаются сексом. мне кажется, в основном это парни постарше
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Аннушка 18 октября 2012, 21:33
alisa, я думаю Вы сейчас приводите пример с программы?

Аннушка, на мою думку ситуація зазвичай виглядає так - старший хлопець и молодша дівчина, або однолітки. Малоймовірно, що дівчина 18-20 років зверне увагу на 14-16-тирічного хлопця. Тому я цей варіант особливо і не розглядаю. 

А конкретно 13 та 19 - це з програми. Я теж телевізор не дивлюсь, подивилась на сайті по діагоналі, але мені вистачило. Скажу одразу - симпатії до дівчини в мене не виникло, але хлопець... він викликав тільки відверту огиду. 
Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Нява Малика

Нява Малика

Имя: Анна
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 2286
Регистрация: 26.06.2010
Заходил(а): 10.01.2023
Город: Николаев
Телефон: 063 999 00 33
Нява Малика
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Синий бублик 18 октября 2012, 21:19
ну девочки)) вы как бабушки-молодежь развратная стала))
я натыкалась на исследование, которое показало.что средний возраст начала половой жизни одинаковый и в 60-е и в 90-е и сейчас, так что это сказки кота ученого про развратную молодежь.
и про вонючие подъезды. у меня много знакомых девочек. которые лишались девственности и беременели до 18 с любимыми парнями у себя дома со свечами и на белых простынях. все не так однозначно
Я соглашусь. Было всегда. Никто не упомянул самый примитивный сексуальный темперамент. Кто-то созревает раньше, кто-то позже. Так вот, кто хотел - тот находил всегда. Не всегда это была "распущенная молодежь".
Ах да, я еще забыла - "В Советском Союзе секса не было".

Меня часто спрашивают: "Как ты все успеваешь с двумя детьми. В чем секрет?". Мой секрет прост - я нихрена не успеваю. 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Синий бублик 18 октября 2012, 21:37
не так много мальчиков в 13 занимаются сексом. мне кажется, в основном это парни постарше
Так отож, у хлопчиків взагалі-то і вік статевого дозрівання на два роки пізніше дівчат (як ото природа спеціально продумала рознести ровесників по віку, щоб їх одночасний гормональний вибух не зносив їм дах). Десь у середньому у 14 років. Додамо ще якийсь рік-два на зовсім вже елементарні можливості стриматися від дурниць, і маємо якраз той середній вік 16 років. Ну, це вже хоч якось схоже на нормальний варіант, якщо говорити про пари ровесників.
Але пари з 19-літніх юнаків та 13-літніх дівчат - це чорт зна що. Якщо вже там таке щире кохання (вірю, що буває), то справжній чоловік вже якось переб'ється хоча б років три-чотири заради своєї коханої. Незалежно від рівня тих гормонів у нього.
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
moonsun

moonsun

Имя: Аля
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3018
Регистрация: 03.11.2009
Заходил(а): 20.10.2017
Город: Николаев
Район: Центральный
moonsun
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 alisa 18 октября 2012, 21:27
Мунсан, даруйте, але дівчина, погоджуючись на секс в 13 років - робить велику дурість (аморальна, розбещена і так далі), а хлопець, що в 19 років спить із 13-тирічною - чинить кримінальний злочин. 
Перше мале і дурне, а друге ж наче вже доросло до повноліття - повинно відповідати за свої вчинки. Чи я щось не так розумію? 
В 19 - це вже не хлопець-підліток, а повнолітній чоловік, який несе відповідальність згідно законів країни, в якій живе.
Мене роздратувало саме те, що було написано, що батьки хлопців недбало ставляться до таких питань. Ми з чоловіком - батьки хлопця, і вже зараз він до жінки ставиться апріорі поважно, бо таке він бачить у родині. Жінка - це ефірне створіння, янгол, якого бережуть, захищають та намагаються позбавити будь-яких тривог та навантажень. Судячи з того, які в нього стосунки з дівчатами в класі, лицарства в ньому достатньо :) Я розділяю думку, що батьки несуть відповідальність за те, чому навчили, як виховали. І тому і образилася на узагальнення, що всім батькам всіх хлопців глибоко начхати, кого вони того, і що від то сталося :)
Перемогла в собі толерастію. Відверто не поважаю тих, хто бажає нашим дітям і онукам того, від чого страждали наші батьки і діди. Зневагу проявляю у будь-який незаборонений законодавством і правилами форуму спосіб. Роблю це навмисно і з задоволенням.

Україні фактично оголошено війну. Кожний, хто підтримує словом і ділом країну-агресора, РФ, є військовим злочинцем. Ваша, зрадники, точку зору є підставою для неповаги, ненависті і всіх інших почуттів і дій, на які нормальний громадянин держави здатний до нападників і їхніх прибічників.


 
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
А мені чомусь здається, що виховувати хлопця у контексті даної теми набагато важче, ніж дівчат.
Можливо, тому, що в мене немає досвіду виховання хлопців... Але все одно, дівчині набагато простіше пояснити, чим її неправильні рішення можуть обернутися для неї самої. До того ж, дівчата в цілому й так від природи більше схиляються до сім'ї, до любові, близьких стосунків, і задача батьків - не стільки впхати в їх голову щось потрібне, скільки не зіпсувати природнє.
А от як виховувати хлопця? Ще якщо тато є в родині, і він своїм прикладом показує відношення до матері, до інших жінок, залишаючись при цьому мужнім та сильним (читай: крутим), то це легше. Можливо, чоловіки якось знають, що треба сказати між ними, чоловіками, якісь свої є і аргументи, і слова, і підходи. А що робити мамам-одиначкам? Якщо, фактично, вже сама ситуація така, що своїм прикладом нічого хорошого не покажеш, бо нікому і нічого... Хіба що за принципом "від зворотнього".. От як?
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
alisa

alisa

Имя: alisa
Группа: мати-єхидна
Сообщений: 18417
Регистрация: 22.10.2009
Заходил(а): 15.07.2023
Город: Николаев
Район: Центральный
alisa
мати-єхидна
   18 октября 2012
Цитата: #9647 moonsun 18 октября 2012, 21:51
В 19 - це вже не хлопець-підліток, а повнолітній чоловік, який несе відповідальність згідно законів країни, в якій живе.
Мене роздратувало саме те, що було написано, що батьки хлопців недбало ставляться до таких питань. Ми з чоловіком - батьки хлопця, і вже зараз він до жінки ставиться апріорі поважно, бо таке він бачить у родині. Жінка - це ефірне створіння, янгол, якого бережуть, захищають та намагаються позбавити будь-яких тривог та навантажень. Судячи з того, які в нього стосунки з дівчатами в класі, лицарства в ньому достатньо :) Я розділяю думку, що батьки несуть відповідальність за те, чому навчили, як виховали. І тому і образилася на узагальнення, що всім батькам всіх хлопців глибоко начхати, кого вони того, і що від то сталося :)
Ну мені здається, що в такому випадку не має значення - хто саме дасть у 13-14 років, бо нормальний хлопець нічого не візьме.
Просто Ваш попередній піст сприймається саме як відлуння "дівчина сама захотіла", "хтось там кудись скочить" і так далі. Але ж яка різниця - схотіла сама чи ні? Я ще повторюсь - для неї це дурість, помилка, а повнолітній хлопець при цьому чинить злочин. 

Не твоя вина – що ти батька свого син
А твоя біда – не вміти бути ним
Zanzara

Zanzara

Имя: Аня
Группа: Активный пользователь
Сообщений: 558
Регистрация: 16.04.2012
Заходил(а): 20.05.2019
Город: Николаев
Район: Ленинский
Телефон: 0935418448
Zanzara
Активный пользователь
   18 октября 2012
ничего не имею против политики запугивания, но все никак не пойму: неужели у нас в стране нет благополучных нормальных семей, про которые можно сделать шоу, показать здоровые человеческие отношения. ведь эти девочки мальчики в шоу зачастую и не видели нормальных семей. для них норма, что в семье нет отца, что в семье выпивают, что треть лексикона это матерные слова. нет положительного примера ни в жизни, ни в телевизоре. печалька получается...
Во всех ошибках прошу винить редактор...
jozh

jozh

Имя: Н
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 6265
Регистрация: 26.05.2011
Заходил(а): 17.12.2013
Город: Николаев
jozh
VIP пользователь
   18 октября 2012
Zanzara, такі сім'ї є, але їх не показують, бо "пипл не схавает". Ну кому цікаво дивитися, що у когось все добре? А як же потішити власне его, почуваючись себе вищим за тих, кого покажуть у шоу? Як же без мінімального напруження душевних та фізичних сил відчути себе добрим, співчуваючим, справедливим? Невже Ви щиро вірите, що подібні шоу створюються заради якихось високих цілей виховання суспільства? Як кажуть, щаззз...
Страшно - це коли ти вбиваєш в собі Людину. Не можна керуватись страхом, коли вирішується твоя доля.
Ставлюся з відвертим презирством до будь-кого, хто підтримує нинішній владний режим хоча б за допомогою слів типу "всі вони однакові" або вірою в телевізійні новини.
Не жалію і не співчуваю тим, хто трясучись робить проти власної совісті те, що велено зверху, оправдуючись тяжкою долею чи необхідністю зберегти роботу.
Я не повинна жити за правилами тих, хто продав і далі продає майбутнє наших дітей за гречку або за свій страх. І тим паче не повинна їх за це поважати.
Покинула форум, бо не хочу більше годувати тролів, та ще й за підтримки модератором.
Синий бублик

Синий бублик

Имя: Лера
Группа: VIP пользователь
Сообщений: 3313
Регистрация: 17.01.2011
Заходил(а): 25.06.2018
Город: Николаев
Район: Центральный
Синий бублик
VIP пользователь
   18 октября 2012
Цитата: #9647 Zanzara 18 октября 2012, 22:14
ничего не имею против политики запугивания, но все никак не пойму: неужели у нас в стране нет благополучных нормальных семей, про которые можно сделать шоу, показать здоровые человеческие отношения. ведь эти девочки мальчики в шоу зачастую и не видели нормальных семей. для них норма, что в семье нет отца, что в семье выпивают, что треть лексикона это матерные слова. нет положительного примера ни в жизни, ни в телевизоре. печалька получается...
кому будет интересно такое шоу,где все правильные?)) это ТВ)
Просматривают эту тему:

Forum